OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XI NIEDZIELA ZWYKŁA. 13 VI 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XI NIEDZIELA ZWYKŁA. 13 VI 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ASYŚCIE PROCESYJNEJ, ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI, MINISTRANTOM, BIELANKOM I WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W PROCESJI I OKTAWIE BOŻEGO CIAŁO.
 3. BÓG ZAPŁAĆ KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU ZA PIĄTKOWE SPOTKANIE.
 4. ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA KAŻDEGO DNIA O 17.30.
 5. DZIŚ PODCZAS MSZY ŚW. O 11.30 DOKONAMY ODNOWIENIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ OTRZYMUJĄC PAMIĄTKOWY DYPLOM. ZAPRASZAM SERDECZNIE WSZYSTKIE PARY MAŁŻEŃSKIE NA TĘ MSZĘ ŚW.
 6. W CZWARTEK W SPRAWACH KANCELARYJNYCH ZAPRASZAM W CIĄGU DNIA, PONIEWAŻ WIECZOREM MAMY BIERZMOWANIE W DEKANACIE W KLEMBOWIE.
 7. W SOBOTĘ W RAMACH ROKU RODZINY 19 KAŻDEGO MIESIĄCA SZCZEGÓLNIE BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ W INTENCJI OJCÓW.
 8. W SOBOTĘ ORGANIZUJEMY TURNIEJ MINISTRANCKI W PIŁKĘ NOŻNĄ W KATEGORII MŁODSZEJ I STARSZEJ. ZAPRASZAMY MINISTRANTÓW I KIBICÓW NA ORLIK O 14.30. DZIĘKUJĘ ZA UDOSTĘPNIENIE BOISKA ORAZ P. ZBIGNIEWOWI ZYCH ZA OFIAROWANE PUCHARY ORAZ MAĆKOWI I PIOTRKOWI ZA POMOC.
 9. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ Z RACJI ROZPOCZYNAJĄCYCH SIĘ WKRÓTCE WAKACJI I URLOPÓW PO KAŻDEJ MSZY ŚW. BĘDZIEMY PRZYZYWALI OPIEKI ŚW. KRZYSZTOFA PATRONA PODRÓŻUJĄCYCH I DOKONAMY POŚWIĘCENIA SAMOCHODÓW I WSZELKICH POJAZDÓW OTRZYMUJĄC OBRAZEK Z MODLITWĄ PATRONA KIEROWCÓW.
 10. ZA TYDZIEŃ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA STYPENDIA NAUKOWE DLA KSIĘŻY STUDIUJĄCYCH ZA GRANICĄ.
 11. ZA TYDZIEŃ III NIEDZIELA MIESIĄCA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 12. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ BĘDZIEMY GOŚCIĆ KS. JERZEGO GUGAŁĘ KTÓRY BĘDZIE GŁOSIŁ SŁOWO BOŻE I ROZPROWADZAŁ KSIĄŻKI O TEMATYCE MISYJNEJ.
 13. W PRZYSZŁY WTOREK 22 VI UDAMY SIĘ Z DZIEĆMI KOMUNIJNYMI I ROCZNICOWYMI I RODZICAMI DO MATKI BOŻEJ DO LICHENIA. ZBIÓRKA PRZY KOŚCIELE O 5.30. WIĘCEJ INFORMACJI U P. STASI.
 14. KOLONIE WAKACYJNE DO URLI W DNIACH 28 VI-7 VII. DZIĘKUJEMY OSOBOM WSPIERAJĄCYM DZIECI. W CZWARTEK 17 VI O 17.00 W GOKU SPOTKANIE DLA RODZICÓW DZIECI WYJEŻDŻAJĄCYCH NA KOLONIE. WIĘCEJ INFORMACJI U P. EDYTY P. KATECHETKI.
 15. ZBLIŻA SIĘ KONIEC ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO. ZAPRASZAMY NA MSZE ŚW. DZIĘKCZYNNO BŁAGALNE DLA ZS, 25 VI O 8.00 A POTEM ZAKOŃCZENIE W SZKOLE A DLA KL. VIII O 10.00 I ZAKOŃCZENIE W SZKOLE. DLA ZSS O 9.00 W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK RM. WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU I SPOWIEDŹ W KOŚCIELE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I WSZYSTKICH OD 15.00.
 16. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO.
 17. WKRÓTCE BĘDZIE MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ NA PIELGRZYMKĘ WARSZAWA-OSTRÓWEK, W DNIACH 31 VII-1 VIII.
 18. PO WAKACJACH WZNOWIMY PEREGRYNACJĘ FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES.
 19. ROZPOCZĘLIŚMY PRACE NAD NASZYM PARKINGIEM, POD KIERUNKIEM PANA MIROSŁAWA DĘBSKIEGO, KTÓREMU DZIĘKUJĘ ZA PRACE JAK RÓWNIEŻ P. PAWŁOWI MARSZAŁ I SKŁADOWI ROZPBUD Z LIPKI; P. TOMASZOWI KOWALSKIEMU ZA NAPRAWIENIE RZUTNIKA;  P. ELI GAJCY ZA PIELENIE; P. JANINIE WYCZÓŁKOWSKIEJ ZA KWIATY DO KOŚCIOŁA I CAŁEJ WSPÓLNOCIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZA DBANIE O GROTĘ MATKI BOŻEJ; DZIĘKUJĘ WIELU OSOBOM KTÓRE W TYM TYGODNIU POMAGAŁY PRZY RÓŻNYCH PRACACH. BÓG ZAPŁAĆ.
 20. SIOSTRY FRANCISZKANKI RM ZAPRASZAJĄ NA REKOLEKCJE DLA DZIEWCZĄT DO KOSTOWCA W DNIACH 5-8 LIPCA. WIĘCEJ INFORMACJI W GABLOCIE.
 21. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM ARTYKUŁ O BARDZO WAŻNEJ POSTACI DLA NASZEJ DIECEZJI Ś.P. KS. PRAŁACIE ZYGMUNCIE WIRKOWSKIM.