OGŁOSZENIA PARAFIALNE. X NIEDZIELA ZWYKŁA. 6 VI 2021.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. X NIEDZIELA ZWYKŁA. 6 VI 2021 R.

 1. PRZEŻYWAMY ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA.
 2. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 3. ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA KAŻDEGO DNIA O 17.30.
 4. DZIĘKUJĘ CAŁEJ WSPÓLNOCIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZA WCZORAJSZE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.
 5. W CZWARTEK PRZEŻYWALIŚMY BOŻE CIAŁO ULICAMI NASZEJ PARAFII. DZIĘKUJĘ ZA PRZYGOTOWANIE OŁTARZY. NIECH PAN BÓG POBŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM KTÓRZY BUDOWALI OŁTARZE I WSZYSTKIM KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB POMAGALI; ZA KWIATKI DLA NASZYCH SYPACZEK. DZIĘKUJĘ POLICJI ZA ZABEZPIECZENIE NASZEJ MODLITWY. OD PIĄTKU TRWA OKTAWA BOŻEGO CIAŁA. ZAPRASZAM ŻYWY RÓŻANIEC, ASYSTĘ PROCESYJNĄ I WSZYSTKICH DO MODLITWY I DO PROCESJI KTÓRA ODBYWA SIĘ KAŻDEGO DNIA PO NABOŻEŃSTWIE CZERWCOWYM O 17.30. DZIĘKUJĘ SKLEPOWI PP. SKOŁOŻYŃSKICH ZA OFIAROWANIE LODÓW DLA DZIECI ORAZ HURTOWNI SŁODKOŚCI BRADER SZYMBORSCY W OSTRÓWKU ZA OFIAROWANE NAPOJE I WSZYSTKIM ZA OBECNOŚĆ I MODLITWĘ.
 6. W CZWARTEK OSTATNIEGO DNIA OKTAWY PO MSZY ŚW. O 18.00 OBRZĘD BŁOGOSŁAWIEŃSTWA WIANKÓW.
 7. DZIŚ I NIEDZIELA MIESIĄCA. PROCESJA PO NABOŻEŃSTWIE CZERWCOWYM O 17.30. ZAPRASZAM ASYSTĘ PROCESYJNĄ, ŻYWY RÓŻANIEC, MINISTRANTÓW, BIELANKI I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 8. DZIŚ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA ŚWIĄTYNIĘ OPATRZNOŚCI BOŻEJ.
 9. W PIĄTEK UROCZYSTOŚĆ SERCA PANA JEZUSA. PO NABOŻEŃSTWIE CZERWCOWYM DOKONAMY AKTU POŚWIĘCENIA POLSKI NAJŚW. SERCU PANA JEZUSA. Z RACJI UROCZYSTOŚCI MOŻNA SPOŻYWAĆ POKARMY MIĘSNE.
 10. W PIĄTEK CZERWCOWE SPOTKANIE WSPÓLNOTY KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 11. W SOBOTĘ WSPOMNIENIE NIEPOKALANEGO SERCA NMP.
 12. W NIEDZIELĘ PODCZAS MSZY ŚW. O 11.30 DOKONAMY ODNOWIENIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ OTRZYMUJĄC PAMIĄTKOWY DYPLOM. ZAPRASZAM SERDECZNIE WSZYSTKIE PARY MAŁŻEŃSKIE NA TĘ MSZĘ ŚW.
 13. DNIA 19 VI (SOBOTA) ORGANIZUJEMY MAŁY TURNIEJ MINISTRANCKI W PIŁKĘ NOŻNĄ W KATEGORII MŁODSZEJ I STARSZEJ. ZAPRASZAMY MINISTRANTÓW I KIBICÓW NA ORLIK O 14.30. DZIĘKUJĘ ZA UDOSTĘPNIENIE BOISKA ORAZ P. ZBIGNIEWOWI ZYCH ZA OFIAROWANE PUCHARY ORAZ MAĆKOWI I PIOTRKOWI ZA POMOC.
 14. DNIA 20 VI Z RACJI ROZPOCZYNAJĄCYCH SIĘ WKRÓTCE WAKACJI I URLOPÓW BĘDZIEMY PRZYZYWALI OPIEKI ŚW. KRZYSZTOFA PATRONA PODRÓŻUJĄCYCH I DOKONAMY POŚWIĘCENIA SAMOCHODÓW I WSZELKICH POJAZDÓW OTRZYMUJĄC OBRAZEK Z MODLITWĄ PATRONA KIEROWCÓW.
 15. DNIA 22 VI PLANUJEMY WYJAZD DZIECI KOMUNIJNYCH I ROCZNICOWYCH Z RODZICAMI DO MATKI BOŻEJ DO LICHENIA. ZBIÓRKA PRZY KOŚCIELE O 5.30. WIĘCEJ INFORMACJI U P. STASI.
 16. KOLONIE WAKACYJNE DO URLI W DNIACH 28 VI-7 VII. DZIĘKUJEMY OSOBOM WSPIERAJĄCYM DZIECI. WIĘCEJ INFORMACJI U P. EDYTY P. KATECHETKI.
 17. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO.
 18. WKRÓTCE BĘDZIE MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ NA PIELGRZYMKĘ WARSZAWA-OSTRÓWEK, W DNIACH 31 VII-1 VIII.
 19. PO WAKACJACH WZNOWIMY PEREGRYNACJĘ FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES.
 20. ROZPOCZĘLIŚMY PRACE NAD NASZYM PARKINGIEM, POD KIERUNKIEM PANA MIROSŁAWA DĘBSKIEGO, KTÓREMU DZIĘKUJĘ ZA PRACE JAK RÓWNIEŻ P. PAWŁOWI MARSZAŁ I SKŁADOWI ROZPBUD Z LIPKI. BÓG ZAPŁAĆ.
 21. DZIĘKUJĘ P. ELŻBIECIE GAJCY ZA POMOC.
 22. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.