OGŁOSZENIA PARAFIALNE. VII NIEDZIELA WIELKANOCNA. 12 V 2024 R. UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. VII NIEDZIELA WIELKANOCNA. 12 V 2024 R. UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. GOŚCIMY KOORDYANTORA WIECZYSTEJ ADORACJI. JEST TO DZIEŁO 9 PARAFII NASZEGO DEKANATU WOŁOMIŃSKIEGO. MOŻNA WYBRAĆ JEDNA GODZINĘ ADORACJI TYGODNIOWO. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA PLAKACIE, ULOTKACH I BANERZE PRZED KOŚCIOŁEM. DZIĘKUJEMY.
 3. TRWA NOWENNA KAŻDEGO DNIA O 18.00 DO DUCHA ŚW. PRZED NIEDZIELĄ ZESŁANIA DUCHA ŚW. ZA TYDZIEŃ.
 4. BÓG ZAPŁAĆ KAPŁANOM Z PAR. KLEMBÓW ZA POMOC WCZORAJ W SPOWIEDZI DZIECI ROCZNICOWYCH I BLISKICH.
 5. BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY PRZYGOTOWALI I UCZESTNICZYLI W MAJÓWKACH W UBIEGŁYM TYGODNIU.
 6. W UBIEGŁĄ ŚRODĘ PRZEŻYWALIŚMY UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA BM, GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI. ŻYCZYMY WIELU ŁASK BOŻYCH I OPIEKI PATRONA WSZYSTKIM KTÓRZY NOSZĄ TO PIĘKNE IMIĘ, A SZCZEGÓLNIE NASZEJ P. STASI FRĄCKIEWICZ KATECHETCE I NASZEMU KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI. SZCZEGÓLNIE MODLIMY SIĘ NA MSZY ŚW. O 10.00. PROSIMY PANA BOGA O WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI DLA KS. PRAŁATA I OGROMNIE CIESZYMY SIĘ I DZIĘKUJEMY PANU BOGU ZA OBECNOŚĆ KS. PRAŁATA W CAŁEJ NASZEJ WSPÓLNOCIE PARAFIALNEJ, ZA OGROMNĄ POMOC, WSPARCIE I OGROMNĄ ŻYCZLIWOŚĆ. BÓG ZAPŁAĆ !
 7. DZIŚ O 12.30 ROCZNICA I KOMUNII ŚW. KLAS IV. DZIĘKUJĘ DZIECIAKOM, RODZICOM, P. STASI, P. BARTKOWI I WSZYSTKIM KTÓRZY PRZYGOTOWALI TAK PIĘKNIE TĘ UROCZYSTOŚĆ.
 8. DZIŚ O 17.00 SPOTKANIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO II KRĘGU.
 9. DZIŚ TACA NA NASZE SEMINARIUM DUCHOWNE W WARSZAWIE TARCHOMINIE.
 10. W PONIEDZIAŁEK NMP FATIMSKIEJ A O 16.30 MSZA ŚW. ZA OJCZYZNĘ.
 11. W PONIEDZIAŁEK O 19.00 MAJÓWKA MSZA ŚW. PRZY KAPLICZCE W OSTRÓWKU PRZY UL. KOLEJOWEJ.
 12. WE WTOREK ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA. NIECH ŚW. PATRON WSPIERA WSZYSTKICH MACIEJÓW.
 13. WE WTOREK O 19.00 MSZA ŚW. MAJÓWKA W KRZYWICY PRZY UL. JADOWSKIEJ.
 14. W ŚRODĘ OD 23.00 ZAPRASZAMY WIERNYCH NASZEGO DEKANATU WOŁOMIŃSKIEGO NA CZUWANIE MODLITEWNE PRZY RELIKWIACH BŁ. RODZINY ULMÓW W PAR. MB CZĘSTOCHOWSKIEJ W ZIELONCE.
 15. W CZWARTEK ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, PATRONA POLSKI.
 16. W CZWARTEK O 19.00 MAJÓWKA MSZA ŚW. W TULE PRZY UL. RELIGI.
 17. W SOBOTĘ O 9.00 SPOWIEDŹ KL. III KOMUNIJNYCH I BLISKICH.
 18. W SOBOTĘ W WIGILIĘ ZESŁANIA DUCHA ŚW. CZUWANIE MODLITEWNE DO 21.00.
 19. W NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA. ODPUST ZUPEŁNY DLA WIERNYCH UCZESTNICZĄCYCH W ŚPIEWIE O STWORZYCIELU DUCHU PRZYJDŹ. 
 20. ZA 2 TYGODNIE ŚW. TRÓJCY, KTÓRA KOŃCZY OKRES KOMUNII WIELKANOCNEJ.
 21. W NIEDZIELĘ O 11.30 W NASZEJ PARAFII PIERWSZA KOMUNIA ŚW. DZIECI KL. III. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA DAR OŁTARZA OD DZIECI Z RODZICAMI, PIĘKNY KIELICH DO UDZIELANIA KOMUNII ŚW. POD DWIEMA POSTACIAMI, ORNAT I NACZYNIE NA PATENY. BÓG ZAPŁAĆ. MSZA ŚW. KOMUNIJNA JEST O 11.30 DLATEGO TEŻ ZACHĘCAM DO UCZESTNICTWA WE MSZACH ŚW. O INNYCH GODZINACH.
 22. ZAPRASZAMY WRAZ Z KS. DK MATEUSZEM NA ŚWIĘCENIA KAPŁAŃSKIE 25 V O 10.00 DO ARCHIKATEDRY ŚW. JANA CHRZCICIELA W WARSZAWIE-STARYM MIEŚCIE. WYBIERAMY SIĘ AUTOKAREM. ZAPISY U MNIE I U P. STASI. DNIA NASTĘPNEGO ZAPRASZAMY NA MSZĘ ŚW. PRYMICYJNĄ O 11.30 W NASZYM KOŚCIELE.
 • W PRZYSZŁY PONIEDZIAŁEK ODPUST NMP MATKI KOŚCIOŁA. GŁÓWNA MSZA ŚW. O 18.00 I PROCESJA. OD 15.00 ADORACJA NAJŚW. SAKR. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAM ŻYWY RÓŻANIEC, OGROMNIE ASYSTĘ PROCESYJNĄ, BIELANKI, MINISTRANTÓW, KOŚCIÓŁ DOMOWY, WSPÓLNOTĘ PRZYJACIÓŁ JEZUSA MIŁOSIERNEGO I WSZYSTKICH DO MODLITWY. NASZEJ MODLITWIE BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ KS. KRZYSZTOF, PRZEOR I PROBOSZCZ WSPÓLNOTY PARAFII MB Z LOURDES W WARSZAWIE. DZIECIAKI I MŁODZIEŻ ZAPRASZAMY PO MSZY ŚW. NA SŁODKOŚCI. BÓG ZAPŁAĆ HURTOWNI SŁODKOŚCI BRADER SZYMBORSCY.
 • ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UCZESTNICTWA W PIELGRZYMCE WARSZAWA-OSTRÓWEK, W DNIACH 27-28 VII ORAZ OSOBY DO KIEROWANIA RUCHEM A WIĘC PORZĄDKOWYCH. HASŁO W TYM ROKU Z RACJI 100 ROCZNICY POBYTU ŚW. FAUSTYNY W OSTRÓWKU: „POZNAŁAM JAK BARDZO MNIE BÓG MIŁUJE”.
 • PAN BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA NA PRÓBY KOMUNIJNE: 18 V O 8.00 A P. STASIA NA PRÓBY LITURGICZNE  O 18.30. KLASY III: 13, 15 V.
 • 9 VI BĘDZIEMY GOŚCIĆ KS. DARIUSZA CZUPRYŃSKIEGO DYREKTORA HOSPICJUM W WOŁOMINIE KTÓRY BĘDZIE ZBIERAŁ OFIARY NA HOSPICJUM.
 • BÓG ZAPŁAĆ ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH, P. ELI; MINISTRANTOM. P. TERESIE DOMŻALSKIEJ I GRAŻYNIE ZYCH ZA DBANIE O KRZYŻ MISYJNY. BÓG ZAPŁAĆ P. JANINIE WYCZÓŁKOWSKIEJ, ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI ZA DBANIE O GROTĘ MATKI BOŻEJ. DZIĘKUJĘ WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU I MARCINOWI KUREK I ZA DBANIE O CMENTARZ.
 • ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 • POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …