OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 30 VII 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  NIEDZIELA. 30 VII 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA DZISIEJSZĄ OBECNOŚĆ ORAZ KS. DIAKONOWI MATEUSZOWI I P. RAFAŁOWI SZAFARZOWI.
 2. OD WCZORAJ OD 22.00 TRWA JUŻ XV PIELGRZYMKA PIESZA DO OSTRÓWKA. KS. PROBOSZCZ IDZIE W PIELGRZYMCE A DZIŚ O 15.00 MSZA ŚW. W NASZYM SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY PRZY OŁTARZU POLOWYM, POD PRZEWODNICTWEM NASZEGO PASTERZA KS. BP ROMUALDA. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 3. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE OSOBOM I INSTYTUCJOM KTÓRE DZIĘKI SWEJ DOBROCZYNNOŚCI ZAOFEROWAŁY POMOC I PRODUKTY NA OBIAD DLA PIELGRZYMÓW A WIĘC: * MASARNI KAMILA OSADNIK MALINA LIPKA *MASARNI WĘDLIN TRADYCYJNYCH JASIŃSCY W KLEMBOWIE *MASARNI RARYTAS NASIŁOWSKI W LIPCE *FIRMIE „MASARNIA NA PASKU” * PIEKARNI PARYS Z JASIENICY ZA PIECZYWO. *HURTOWNI NAPOI PP. OLEKSIAK W DUCZKACH. * GMINNEMU OŚRODKOWI KULTURY NA CZELE Z P. DYREKTOR MAGDALENĄ ZA NAGŁOŚNIENIE I STOLIKI I KRZESEŁKA NA OBIAD. OSOBOM KTÓRE PRZYGOTOWAŁY OBIAD NA CZELE Z P. MARIĄ I P. GRAŻYNĄ. DZIĘKUJEMY SKŁADOWI ROZBUD Z LIPKI I WSZYSTKIM OSOBOM I INSTYTUCJOM KTÓRE W SPOSÓB SZCZEGÓŁOWY PRZYWOŁAMY PODCZAS PODZIĘKOWAŃ NA KONIEC MSZY ŚW. PRZY OŁTARZU POLOWYM. BÓG ZAPŁAĆ.
 4. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH. OSOBOM DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ, KRZYŻ MISYJNY I KAPLICZKI ORAZ ZA OFIARY.
 5. DZIĘKUJĘ P. TADEUSZOWI GAJEWSKIEMU ZA MALOWANIE I WYKONANIE ŁAWEK.
 6. WE WTOREK ODPUST PORCJUNKULI DLA OSÓB KTÓRE W ŚWIĄTYNI ODMÓWIĄ OJCZE NASZ I WIERZĘ.
 7. WE WTOREK 79 ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO. O GODZINIE „W” CZYLI 17.00 ZBIJĄ DZWONY W POLSCE. PAMIĘTAJMY W MODLITWIE O RODAKACH KTÓRZY ODDALI ŻYCIE ZA WOLNOŚĆ POLSKI.
 8. OD WTORKU ROZPOCZYNAMY MIESIĄC SIERPIEŃ, KTÓRY JEST SZCZEGÓLNYM CZASEM MODLITWY O TRZEŹWOŚĆ NARODU. ZACHĘCAMY DO WPISANIA SIĘ DO KSIĘGI TRZEŹWOŚCI WYŁOŻONEJ NA KOŃCU KOŚCIOŁA.
 9. PIĄTEK BĘDZIE PIERWSZYM W MIESIĄCU. O 15.00 WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKR., KORONKA, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. DO CHORYCH KS. PROB. UDA SIĘ OD 9.00.
 10. SOBOTA BĘDZIE PIERWSZĄ W MIESIĄCU. ODDAMY CZEŚĆ SZCZEGÓLNIE MATCE BOŻEJ W JEJ NIEPOKALANYM POCZĘCIU WE MSZY ŚW. O 17.30.
 11. W SOBOTĘ O 15.00 MSZA ŚW. W INTENCJI P. MARTY KTÓRA KOŃCZY 100 LAT. ŻYCZYMY WIELU ŁASK OD JEZUSA NA DALSZE LATA ŻYCIA.
 12. W NIEDZIELĘ ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO. BĘDZIE TO RÓWNIEŻ PIERWSZA NIEDZIELA W MIESIĄCU. O 11.30 PROCESJA. ZAPRASZAMY ŻYWY RÓŻANIEC, ASYSTĘ PROCESYJNĄ I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 13. TRWAJĄ PRACE KOSTKOWE OD BRAMY DO DOMU PARAFIALNEGO A WKRÓTCE ZAŁOŻYMY ZAKUPIONE JUŻ RURY ODPŁYWOWE NA CMENTARZU.
 14. POLICJA PRZESTRZEGA PRZED OSZUSTWAMI METODĄ NA WNUCZKA I POLICJANTA.
 15. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 16. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …