OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 23 VII 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  NIEDZIELA. 23 VII 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. KRZYSZTOFOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. OD 5 TYGODNI MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZY ŚW. NA PRZYSZŁY ROK. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 3. DZIŚ JAK CO ROKU W WSPOMNIENIE ŚW. KRZYSZTOFA WSPIERAMY MISJONARZY W AKCJI MIWA POLSKA. DLA CHĘTNYCH POŚWIĘCENIE POJAZDÓW PO KAŻDEJ MSZY ŚW., A OFIARY NA ZAKUP SPRZĘTU NA MISJE. PLAKAT W GABLOCIE.
 4. WE WTOREK ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA I ŚW. KRZYSZTOFA.
 5. W ŚRODĘ ŚW. JOACHIMA I ANNY RODZICÓW NMP. MÓDLMY SIĘ ZA NASZYCH RODZICÓW.
 6. W PIĄTEK O 17.00 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE I MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH.
 7. ZA TYDZIEŃ ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PIELGRZYMCE PIESZEJ Z SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY W WARSZAWIE DO NASZEGO SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY W OSTRÓWKU. W SOBOTĘ O 21.00 MSZA ŚW. W SANKTUARIUM PRZY UL. ŻYTNIEJ I WYMARSZ. INFORMACJE I ZAPISY NA PLAKACIE W GABLOCIE, STRONIE PARAFII I DIECEZJI. IDĘ W PIELGRZYMCE. DZIĘKUJĘ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI, KS. DIAKONOWI MATEUSZOWI I SZAFARZOWI RAFAŁOWI ZA POMOC W KOŚCIELE. MSZY ŚW. O 15.00 PRZY OŁTARZU POLOWYM BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ NASZ PASTERZ KS. BP. ROMUALD. NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O 7.00 W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK.
 8. DZIĘKUJĘ OSOBOM I INSTYTUCJOM KTÓRE DZIĘKI SWEJ DOBROCZYNNOŚCI ZAOFEROWAŁY POMOC I OFIARUJĄ PRODUKTY NA OBIAD DLA PIELGRZYMÓW A WIĘC: * MASARNI KAMILA OSADNIK MALINA LIPKA *MASARNI WĘDLIN TRADYCYJNYCH JASIŃSCY W KLEMBOWIE *MASARNI RARYTAS NASIŁOWSKI W LIPCE *FIRMIE „MASARNIA NA PASKU” * PIEKARNI PARYS Z JASIENICY ZA PIECZYWO. *HURTOWNI NAPOI PP. OLEKSIAK W DUCZKACH. * GMINNEMU OŚRODKOWI KULTURY ZA NAGŁOŚNIENIE. BÓG ZAPŁAĆ.
 9. W PIĄTEK O GODZINIE 11.00 ODBIÓR PRODUKTÓW MIĘSNYCH, KTÓRE NALEŻY PRZYNIEŚĆ DO DOMU PARAFIALNEGO W NIEDZIELĘ O 12.00. PROŚBA SERDECZNA DO PAŃ I PANÓW O CIASTA DLA PIELGRZYMÓW. DZIĘKUJĘ P. MARII, P. GRAŻYNIE I KGW Z TUŁU ORAZ WIELU OSOBOM Z CAŁEJ PARAFII I NIE TYLKO KTÓRE POMAGAJĄ W PRZYGOTOWANIACH OBIADU I PIELGRZYMKI.
 10. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI GAJCY, P. ANI LUDWINIAK ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH. OSOBOM DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ, KRZYŻ MISYJNY I KAPLICZKI ORAZ ZA OFIARY.
 11. DZIĘKUJĘ KWIACIARNI PP. FERDYN Z OSTRÓWKA I KWIACIARNI PP. MARCZAK Z TUŁU ZA KWIATY I P. TADEUSZOWI GAJEWSKIEMU ZA MALOWANIE ŁAWEK.
 12. PRACE KOSTKOWE OD BRAMY DO DOMU PARAFIALNEGO. ZAKUPILIŚMY RURY ODPŁYWOWE NA CMENTARZU. WKRÓTCE ROZPOCZNIEMY PRACE BOKÓW TERENU ZA KAPLICĄ.
 13. OD PIĄTKU W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK UROCZYŚCIE ZOSTAŁY WPROWADZONE RELIKWIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO KTÓRY BYWAŁ NA REKOLEKCJACH W OSTRÓWKU W ROKU 1933 ORAZ 1938. NIECH POMAGA CAŁEJ WSPÓLNOCIE SIÓSTR ORAZ CAŁEJ NASZEJ PARAFII.
 14. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM…. ARTYKUŁ O OSTRÓWKU I NASZEJ PIELGRZYMCE ZA TYDZIEŃ.
 15. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …