OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 19 XI 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 19 XI 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ O 11.30 SPOTKANIE KL. III Z RODZICAMI A 12 XII W REKOLEKCJE O 16.30 POŚWIĘCENIE I ROZDANIE MEDALIKÓW.
 3. DZIŚ TACA NA NASZE SEMINARIUM DUCHOWNE W WARSZAWIE.
 4. WE WTOREK OFIAROWANIE NMP.
 5. W ŚRODĘ WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII, PATRONKI ŚPIEWU KOŚCIELNEGO. NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI P. ORGANIŚCIE I WSZYSTKIM KTÓRZY WYCHWALAJĄ PANA BOGA ŚPIEWEM. ZAPRASZAMY DZIECIAKI DO ZAPISYWANIA SIĘ DO ŚPIEWU, DO WYCHWALANIA BOGA ŚPIEWEM.
 6. W CZWARTEK I PIĄTEK SPOWIADAM NA REKOLEKCJACH W KLEMBOWIE. BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI ZA ODPRAWIANE MSZE ŚW. WIECZORNE.
 7. W PIĄTEK O 17.00 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE A O 18.00 MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH.
 8. W SOBOTĘ O 12.00 SPOTKANIE CHĘTNYCH MAŁŻEŃSTW NA POWSTANIE NOWEGO KRĘGU KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 9. W NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. PO MSZY ŚW. O 11.30 LITANIA DO N. SERCA PANA JEZUSA. ODPUST ZUPEŁNY DLA OSÓB KTÓRE ODMÓWIĄ AKT O JEZU NAJSŁODSZY…
 10. W NIEDZIELĘ O 11.30 PROMOCJA NOWYCH MINISTRANTÓW W NASZEJ WSPÓLNOCIE. CIESZYMY SIĘ I GRATULUJEMY. W SOBOTĘ O 10.00 PRÓBA GENERALNA Z KOMŻAMI PRZED PROMOCJĄ.
 11. W NIEDZIELĘ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ.
 12. DNIA 30 XI O 12.00 MODLITWA RÓŻAŃCOWA DO JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA, W INTENCJI PRZEBŁAGALNEJ ZA GRZECHY NARODU POLSKIEGO. MSZA ŚW. W TEJ INTENCJI O 13.30.
 13. ZA DWA TYGODNIE ADWENT. RORATY O 7.00. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH A SZCZEGÓLNIE DZIECI I MŁODZIEŻ. W TYM ROKU Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM PODEJMIEMY PROGRAM FRANCISZKOWY PLAC BUDOWY Z WYKLEJANKAMI. W ADWENCIE MSZA ŚW. W KAPLICY U SIÓSTR FRM O 6.00. POŚWIĘCENIE OPŁATKÓW. JUŻ DZIŚ DZIĘKUJĘ OSOBOM ROZPROWADZAJĄCYM OPŁATKI. DLA DZIECI SŁODKA NIESPODZIANKA PO RORATACH. DZIEKUJE HURTOWNI NAPOI I SŁODYCZY BRADER SZYMBORSCY ZA OFIAROWANE SŁODKOŚCI. ZAPRASZAMY SERDECZNIE W NIEDZIELE ADWENTOWE 15 MIN. PRZED MSZĄ ŚW. NA FILMIK TEMATYCZNY ROZWAŻAŃ SŁOWA BOŻEGO. DZIĘKUJĘ P. ORGANIŚCIE BARTKOWI ZA PRZYGOTOWANIE FILMIKU.
 14. TRADYCYJNIE Z I NIEDZIELĄ ADWENTU ROZPOCZYNA SIĘ AKCJA, WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM. ŚWIECE NA STÓŁ WIGILIJNY MOŻNA NABYĆ U CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI. JEST TO FORMA WSPARCIA NASZEGO CARITASU. ZAPRASZAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ TORBY PEŁNE MIŁOŚCI I DO OFIAROWANIA PACZEK DLA POTRZEBUJĄCYCH. KOSZ PRZY OŁTARZU MATKI BOŻEJ.
 15. REKOLEKCJE ADWENTOWE OD II NIEDZIELI ADWENTU, KTÓRE POPROWADZI KS. MAREK LEMIECH, PROBOSZCZ PARAFII MATKI ODKUPICIELA W WIELGOLESIE BRZEZIŃSKIM.
 16. NASZA PARAFIA JAK WIDZIMY W OSTATNICH LATACH BARDZO SIĘ POWIĘKSZYŁA, CO NAS BARDZO CIESZY. SPROWADZAJĄ SIĘ NOWE RODZINY KTÓRE BARDZO DOBRZE SIĘ CZUJĄ WE WSPÓLNOCIE. DLATEGO TEŻ W TYM ROKU PODOBNIE JAK W UBIEGŁYM WIZYTA DUSZPASTERSKA ROZPOCZNIE SIĘ W OKRESIE ADWENTOWYM OD 4 XII, ABY KAPŁAN MÓGŁ SPOKOJNIE ODWIEDZIĆ RODZINY I ZDĄŻYĆ DO WIELKIEGO POSTU. UKŁAD KOLĘDY NA NAJBLIŻSZY CZAS BĘDZIE NASTĘPUJĄCY:
 • 4 XII OD 15.30 OSTRÓWEK UL. JAŁOWCOWA, ŚWIERKOWA, SIENKIEWICZA.
 • 4 XII 19.00 UL. BARBARY I KURKOWA.
 • 5 XII OD 15.30 UL. UL. WOŁOMIŃSKA I RZECZNA.
 • 5 XII OD 19.00 UL. ABP FELIŃSKIEGO I SOSNOWA.
 • 6 XII OD 15.30 UL. MIŁA.
 • 6 XII OD 19.00 UL. OGRODOWA, ŚW. FAUSTYNY I SZKOLNA.
 • 7 XII OD 15.30 UL. P. SKARGI. POCZĄTEK OD WARSZAWSKIEJ.
 • 7 XII OD 19.00 UL. ŚRODKOWA.
 • 8 XII OD 15.30- UL. LACHMANA. POCZĄTEK OD LEŚNICZÓWKI.
 • 9 XII OD 9.00- UL. LEŚNA. POCZĄTEK OD UL. WARSZAWSKIEJ.
  KANCELARIA CZYNNA BEZPOŚREDNIO PO MSZY ŚW. O 18.00.

SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH. OSOBOM DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ, KRZYŻ MISYJNY I KAPLICZKI.

DZIĘKUJĘ TADEUSZOWI GAJEWSKIEMU, RAFAŁOWI KUREK, WOJCIECHOWI DROŻDŻ ZA POMOC.

MÓDLMY SIĘ O POWRÓT DO ZDROWIA DLA P. PAWŁA.

ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….

POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …