OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 18 VI 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  NIEDZIELA. 18 VI 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIĘKUJE WSZYSTKIM OSOBOM KTÓRE UCZESTNICZYŁY W SPOTKANIU W SPRAWIE OBIADU DLA PIELGRZYMÓW. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PIELGRZYMCE PIESZEJ Z SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY W WARSZAWIE DO NASZEGO SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY W OSTRÓWKU W DNIACH 29/30 LIPCA. WKRÓTCE INFORMACJA NA STRONIE DIECEZJI WP I PARAFIALNEJ I ZAPISY. INFORMACJE NA PLAKATACH. JUŻ DZIŚ DZIĘKUJĘ OSOBOM I INSTYTUCJOM KTÓRE DZIĘKI SWEJ DOBROCZYNNOŚCI JUŻ ZAOFEROWAŁY POMOC I PRODUKTY NA OBIAD DLA PIELGRZYMÓW A WIĘC: * MASARNI KAMILA OSADNIK MALINA LIPKA *MASARNI WĘDLIN TRADYCYJNYCH JASIŃSCY W KLEMBOWIE *MASARNI RARYTAS NASIŁOWSKI W LIPCE *FIRMIE „MASARNIA NA PASKU” * PIEKARNI PARYS Z JASIENICY ZA PIECZYWO. *HURTOWNI NAPOI PP. OLEKSIAK W DUCZKACH. PROŚBA SERDECZNA DO OSÓB KTÓRE MOGĄ UPIEC CIASTA NA DZIEŃ OBIADU. BÓG ZAPŁAĆ.
 3. BÓG ZAPŁAĆ ASYŚCIE PROCESYJNEJ, ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI, MINISTRANTOM, BIELANKOM, P. STASI I WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W PROCESJI OKTAWY BOŻEGO CIAŁA ORAZ KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU ZA WCZORAJSZE SPOTKANIE.
 4. DZIŚ MODLITWA DO ŚW. KRZYSZTOFA I POŚWIĘCENIE POJAZDÓW PRZED WAKACJAMI/URLOPAMI.
 5. DZIŚ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA UTRZYMANIE PARAFII ŚW. AUGUSTYNA W SIERRA LEONE W AFRYCE.
 6. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, MINISTRANTOM, SYLWESTROWI BANASZEK ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH. OSOBOM DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ I KRZYŻ MISYJNY I ZA OFIARY.
 7. OD JUTRA OD 8.30 MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZY ŚW. NA PRZYSZŁY ROK. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 8. W PIĄTEK KONIEC ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO. MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU W TYM DNIU NIE O 8.00 ALE O 7.45 PONIEWAŻ PIERWSZE ZAKOŃCZENIE ROKU JEST W SP O 8.30. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW, NAUCZYCIELI, RODZICÓW DO DZIĘKCZYNIENIA I PROŚBY O DOBRE WAKACJE. SPOWIEDŹ KAŻDEGO DNIA SZCZEGÓLNIE O 17.30. MSZA ŚW. DLA ZSS W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK O 9.00 A MSZA ŚW. PORANNA W KAPLICY SIÓSTR FRM W TYM DNIU O 7.00.
 9. W PIĄTEK DZIEŃ OJCA. PAMIĘTAJMY O ZMARŁYCH I PROŚMY O BŁOG. DLA ŻYJĄCYCH.
 10. W PIĄTEK 18 ROCZNICA ŚWIĘCEŃ BISKUPICH NASZEGO PASTERZA KS. BP ROMUALDA, KTÓREMU ŻYCZYMY WSZELKICH ŁASK OD JEZUSA.
 11. W SOBOTĘ UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA.
 12. DNIA 1 LIPCA O 11.00 (SOBOTA) ZAPRASZAM NA MSZĘ ŚW. W KAPLICY W INTENCJI ZMARŁYCH SPOCZYWAJĄCYCH NA NASZYM CMENTARZU.
 13. SIOSTRY JEZUSA MIŁOSIERNEGO ZAPRASZAJĄ NA ZANURZENIE W SŁOWO DNIA 24 VI W GODZINACH 8.30-20.00. HASŁO „DAJ MI PIĆ”.
 14. SIOSTRY FRANCISZKANKI RM ZAPRASZAJĄ NA REKOLEKCJE DLA DZIEWCZĄT 18 +, W DNIACH 4-7 LIPCA DO OSTRÓWKA. HASŁO: „ZANURKOWAĆ W BOŻYM MIŁOSIERDZIU”. WIĘCEJ INFORMACJI NA PLAKACIE W GABLOCIE.
 15. W DNIACH 2-10 VII KOLONIE DO LIDZBARKA WELSKIEGO. MOŻNA WESPRZEĆ DO PUSZKI DNIA 25 VI ATRAKCJE DLA DZIECI A MSZA ŚW. DLA UCZESTNIKÓW 2 VII O 6.20 RANO. WSZYSTKIE INFORMACJE U P. EDYTY.
 16. W DRUGIEJ POŁOWIE SIERPNIA PLANOWANA JEST PIELGRZYMKA DO MATKI BOŻEJ W MEDJUGORIE. WIĘCEJ INFORMACJI U P. STASI.
 17. W TYM TYGODNIU ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI. MOŻNA PRZYWIEŹĆ I POSTAWIĆ OBOK SŁUPA PRZY BRAMIE WJAZDOWEJ DO PLEBANII.
 18. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 19. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …