OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 11 VI 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  NIEDZIELA. 11 VI 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. KRZYSZTOFOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE O 17.30.
 3. TRWA OKTAWA BOŻEGO CIAŁA I PROCESJA PO NABOŻEŃSTWIE CZERWCOWYM O 17.30. ZAPRASZAM ASYSTĘ PROCESYJNĄ, ŻYWY RÓŻANIEC, MINISTRANTÓW, BIELANKI.
 4. DZIŚ O 11.30 LOSOWANIE NAGRÓD ZA ZIARENKA ZA MAJ.
 5. DZIŚ O 13.00 I KOMUNIA ŚW. KAPLICA SIÓSTR FRANCISZKANEK.
 6. DZIŚ PRZED KOŚCIOŁEM STRAŻACY OSP DZIĘCIOŁY BĘDĄ PROWADZIĆ ZBIÓRKĘ NA LECZENIE OLIWII JĘDRYSIAK CHOREJ NA SKOLIOZĘ.
 7. ZACHĘCAMY DO ODDANIA KRWI DLA MAKSA I MODLITWY. NIE JEST WAŻNA GRUPA KRWI ALE ABY JAK NAJWIĘCEJ KRWI ODDAĆ. MOŻNA W WARSZAWIE PRZY UL. SASKIEJ ALE I W INNYCH MIEJSCACH. DZIĘKUJEMY. BÓG ZAPŁAĆ.
 8. W PIĄTEK UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. SERCA PANA JEZUSA.
 9. W PIĄTEK Z RACJI UROCZYSTOŚCI MOŻNA SPOŻYWAĆ POKARMY MIĘSNE.
 10. W PIĄTEK O 19.00 ZAPRASZAM SERDECZNIE OSOBY CHCĄCE POMÓC W ORGANIZACJI OBIADU DLA PIELGRZYMÓW. JUŻ DZIŚ JAK CO ROKU, ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PIELGRZYMCE PIESZEJ Z SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY W WARSZAWIE DO NASZEGO SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY W OSTRÓWKU W DNIACH 29/30 LIPCA. WKRÓTCE INFORMACJA NA STRONIE DIECEZJI WP I PARAFIALNEJ I ZAPISY. INFORMACJE NA PLAKATACH. JUŻ DZIŚ DZIĘKUJĘ OSOBOM I INSTYTUCJOM KTÓRE DZIĘKI SWEJ DOBROCZYNNOŚCI JUŻ W TYM TYGODNIU ZAOFEROWAŁY POMOC I OFIARUJĄ PRODUKTY NA OBIAD DLA PIELGRZYMÓW A WIĘC: * MASARNI KAMILA OSADNIK MALINA LIPKA *MASARNI WĘDLIN TRADYCYJNYCH JASIŃSCY W KLEMBOWIE *MASARNI RARYTAS NASIŁOWSKI W LIPCE *FIRMIE „MASARNIA NA PASKU” * PIEKARNI PARYS Z JASIENICY ZA PIECZYWO. *HURTOWNI NAPOI PP. OLEKSIAK W DUCZKACH. BÓG ZAPŁAĆ.
 11. W SOBOTĘ SPOTKANIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 12. W NIEDZIELĘ MODLITWA DO ŚW. KRZYSZTOFA I POŚWIĘCENIE POJAZDÓW PRZED WAKACJAMI/URLOPAMI.
 13. W NIEDZIELĘ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA UTRZYMANIE PARAFII ŚW. AUGUSTYNA W SIERRA LEONE W AFRYCE.
 14. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KAMILOWI BIREK ZA NAPRAWIENIE POMPY NA CMENTARZU PRZY KAPLICY ORAZ WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU.
 15. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, MINISTRANTOM, SYLWESTROWI BANASZEK ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH; WOJCIECHOWI I JANINIE WYCZÓŁKOWSKIM I OSOBOM DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ I KRZYŻ MISYJNY I ZA OFIARY NA PRACE KOSTKOWE.
 16. DNIA 23 VI KONIEC ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO. MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU W TYM DNIU O 8.00. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW, NAUCZYCIELI, RODZICÓW DO DZIĘKCZYNIENIA I PROŚBY O DOBRE WAKACJE. SPOWIEDŹ W TYM DNIU OD 7.30, A MSZA ŚW. DLA ZSS W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK O 9.00.
 17. DNIA 1 LIPCA O 11.00 (SOBOTA) ZAPRASZAM NA MSZĘ ŚW. W KAPLICY W INTENCJI ZMARŁYCH SPOCZYWAJĄCYCH NA NASZYM CMENTARZU.
 18. SIOSTRY JEZUSA MIŁOSIERNEGO ZAPRASZAJĄ NA ZANURZENIE W SŁOWO DNIA 24 VI W GODZINACH 8.30-20.00. HASŁO „DAJ MI PIĆ”.
 19. SIOSTRY FRANCISZKANKI RM ZAPRASZAJĄ NA REKOLEKCJE DLA DZIEWCZĄT 18 +, W DNIACH 4-7 LIPCA DO OSTRÓWKA. HASŁO: „ZANURKOWAĆ W BOŻYM MIŁOSIERDZIU”. WIĘCEJ INFORMACJI NA PLAKACIE W GABLOCIE.
 20. KOLONIE DO LIDZBARKA WELSKIEGO W DNIACH 2-10 VII. ZACHĘCAMY ABY WESPRZEĆ DZIECIAKI NA RÓŻNE ATRAKCJE KOLONIJNE. WSZYSTKIE INFORMACJE U P. EDYTY.
 21. W DRUGIEJ POŁOWIE SIERPNIA PLANOWANA JEST PIELGRZYMKA DO MATKI BOŻEJ W MEDJUGORIE. WIĘCEJ INFORMACJI U P. STASI.
 22. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 23. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …