OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA ADWENTU. 18 XII 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA ADWENTU. 18 XII 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA DZISIEJSZĄ OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ III NIEDZIELA MIESIĄCA. O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. III Z RODZICAMI. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 3. DZIŚ III NIEDZIELA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY. W INTENCJI OFIARODAWCÓW MODLIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 10.00.
 4. DZIĘKUJĘ KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU ZA NIEDZIELNE SPOTKANIE.
 5. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ OSOBOM PROWADZĄCYM RÓŻANIEC NA ANTENIE RADIA WARSZAWA 106,2 FM OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 21.30 W RAMACH PRZYBLIŻANIA PARAFII DIECEZJI WARSZAWSKOPRASKIEJ. DZIŚ O 20.00 AUDYCJA O NASZEJ PARAFII. ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO SŁUCHANIA AUDYCJI.
 6. JUTRO 19 XII PRZYPADA 2 ROCZNICA ŚMIERCI NASZEGO KS. PROBOSZCZA, KS. KAN. ANDRZEJA DUSZĘ. ZA KS. PROB. BĘDZIE SPRAWOWANA MSZA ŚW. WE WTOREK PODCZAS RORAT O 7.00.
 7. W SOBOTĘ OSTATNIE RORATY. PLANSZE RORATNIE PRZYNOSIMY W PIĄTEK DO P. STASI I BĘDĄ NAGRODY. DZIĘKUJĘ HURTOWNI SŁODYCZY I NAPOI BRADER SZYMBORSCY W OSTRÓWKU ZA OFIAROWANE SŁODKOŚCI DLA DZIECI.
 8. DZIĘKUJĘ OSOBOM ROZPROWADZAJĄCYM OPŁATKI I OFIARODAWCOM. OPŁATKI MOŻNA RÓWNIEŻ NABYĆ U P. PAWŁA W ZAKRYSTII.
 9. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ SKŁADOWI ROZBUD Z LIPKI ZA ODŚNIEŻANIE TERENU KOŚCIELNEGO, DOMU PARAFIALNEGO I CMENTARZA. BÓG ZAPŁAĆ MINISTRANTOM ORAZ WIELU OSOBOM KTÓRE POMAGAŁY W ODŚNIEŻANIU.
 10. TRWA AKCJA, WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM. ŚWIECE NA STÓŁ WIGILIJNY, MOŻNA NABYĆ U CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI. JEST TO FORMA WSPARCIA NASZEGO CARITASU. DZIĘKUJĘ ZA PACZKI DLA  POTRZEBUJĄCYCH.
 11. ZAPRASZAMY DZIŚ 15 MIN. PRZED MSZĄ ŚW. NA FILMIK TEMATYCZNY ROZWAŻAŃ SŁOWA BOŻEGO.
 12. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGALI W UBIERANIU SZOPKI I CHOINEK, P. JUSTYNIE ŚLIWA, P. GRAŻYNIE TYMIŃSKIEJ I DZIEWCZYNKOM ORAZ I KGW Z TUŁU. ZBIGNIEWOWI KOŚCIELNIAK, MARCINOWI ZAREMBA ZA SIANKO; DZIĘKUJĘ P. WOJCIECHOWI, ARKADIUSZOWI, SEBASTIANOWI ŚLIWA ZA CHOINKI ORAZ P. LEŚNICZEMU. PIOTROWI JASTRZĘBSKIEMU, RADKOWI WYCZÓŁKOWSKIEMU I WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGALI.
 13. W SOBOTĘ WIECZOREM ZASIĄDZIEMY DO WIECZERZY WIGILIJNEJ. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO ŚWIĘTOWANIA TEJ PIĘKNEJ PRAWDY TAJEMNICY WCIELENIA SŁOWA BOŻEGO.

O 24.00 ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA PASTERKĘ W INTENCJI PARAFIAN PO KTÓREJ PODZIELIMY SIĘ OPŁATKIEM SKŁADAJĄC SOBIE ŻYCZENIA. 20 MINUT PRZED PASTERKĄ POŚPIEWAMY KOLĘDY. DZIĘKUJĘ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ. TACA Z PASTERKI W NASZEJ DIECEZJI NA FUNDUSZ OBRONY ŻYCIA.

 1. W NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO. DZIĘKUJĘ KSIĘŻOM MARIANOM ZA OBECNOŚĆ. MSZE ŚW. PIERWSZEGO I DRUGIEGO DNIA WG. PORZĄDKU NIEDZIELNEGO. TACA Z DRUGIEGO DNIA ŚWIĄT NA BUDOWĘ NOWYCH ŚWIĄTYŃ W DIECEZJI.
 2. TOWARZYSTWO SPORTOWE DĘBINA ZAPRASZA SERDECZNIE JAK CO ROKU NA KOLĘDOWANIE POD CHOINKĄ W PARKU W OSTRÓWKU PIERWSZEGO DNIA ŚWIĄT O 20.00. ZAPRASZAMY.
 3. Z RACJI IŻ DZIECI DO SZKÓŁ WRACAJĄ PO NOWYM ROKU, JAK W LATACH UBIEGŁYCH KOLĘDA BĘDZIE TEŻ W GODZINACH PRZEDPOŁUDNIOWYCH. RODZINA KTÓRA DANEGO DNIA NIE MOŻE PRZYJĄĆ KAPŁANA, MOŻEMY SIĘ UMÓWIĆ NA INNY TERMIN. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 4. DZIĘKUJĘ RODZINOM KTÓRE PRZYJĘŁY KAPŁANA Z KOLĘDĄ. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY. KANCELARIA W CZASIE KOLĘDY BEZPOŚREDNIO PO MSZY ŚW. O 18.00. W TYM TYGODNIU:

-19 XII PN OD 15.00 UL. LEŚNA NR OD 1-49.

-20 XII WT OD 15.00 UL. LEŚNA NR OD 51 DO KOŃCA.

-21 XII ŚR OD 15.00 UL. KOCZOROWSKIEJ NR OD 1-32.

-22 XII CZW OD 15.00 UL. KOCZOROWSKIEJ NR OD 33 DO KOŃCA.

-27 XII WT OD 9.00 KRZYWICA NR 1-27 DO KAPLICZKI.

-28 XII ŚR OD 9.00 KRZYWICA NR OD 28 DO KOŃCA.

-29 XII CZW OD 9.00 KAROLEW OD NR 1.

-30 XII PT OD 9.00 TUŁ STRONA PRAWA OD LIPKI CZYLI UL. MIŁOSZA, RELIGI, TUWIMA, REJA, MATEJKI, BRZECHWY, NIEMENA.

-2 I PN OD 9.00 TUŁ STRONA LEWA OD LIPKI CZYLI UL. RELIGI, MŁYŃSKIEGO, BACZYŃSKIEGO.

-3 I WT OD 9.00 LIPKA UL. JESIONOWA, WOŁOMIŃSKA, JASNA, ŻUŻLOWA, JASNA.

 1. DNIA 8 I O 10.00 W KOŚCIELE ZAPRASZAMY NA JASEŁKA W WYKONANIU UCZNIÓW.
 2. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SPOTKANIA OPŁATKOWE: DNIA 1 I O 16.00 SŁUŻBĘ LITURGICZNĄ, MINISTRANTÓW, BIELANKI, SCHOLANKI. ŻYWY RÓŻANIEC DNIA 7 I O 17.00. RADĘ PARAFIALNĄ 8 I O 16.00.
 3. ZAPRASZAMY NA KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI, JAK CO ROKU OD I NIEDZIELI STYCZNIA. MSZA ŚW. O 18.00 I SPOTKANIE W SALCE PO MSZY ŚW.
 4. TRWA PEREGRYNACJA FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI RODZINOM KTÓRE PRZYJĘŁY MATKĘ BOŻĄ I ZA OFIARĘ NA MSZĘ ŚW. Z UL. LACHMANA, SADOWSKIEGO, WARSZAWSKIEJ I SOSNOWEJ. MSZA ŚW. BĘDZIE ODPRAWIONA 4 STYCZNIA O 18.00. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 5. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM…. KALENDARZ NA ROK 2023 ORAZ ŚPIEWNIK KOLĘDOWY. TYGODNIK W CENIE 7 ZŁ. JUŻ ŚWIĄTECZNY.