OGŁOSZENIA PARAFIALNE. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 13 III 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 13 III 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. WCZORAJ W NASZEJ PARAFII BYŁA SPRAWOWANA MSZA ŚW. W INTENCJI KOŚCIOŁA DOMOWEGO I SPOTKANIE REJONOWE KRĘGÓW KOŚCIOŁA DOMOWEGO. BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W NASZEJ MODLITWIE.
 3. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. II Z RODZICAMI W KOŚCIELE A ZA TYDZIEŃ KL. III KOMUNIJNYCH I III NIEDZIELA MIESIĄCA.
 4. DZIŚ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA DZIEŁO MISYJNE AD GENTES. Z TYCH ŚRODKÓW POMAGAMY RÓWNIEŻ POLSKIM MISJONARZOM PRACUJĄCYM NA UKRAINIE.
 5. DZIŚ O 17.00 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM.
 6. DZIŚ 9 ROCZNICA WYBORU PAPIEŻA FRANCISZKA. PAMIĘTAJMY W MODLITWIE.
 7. JUTRO O 17.30 MSZA ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY.
 8. W PIĄTKI WP O 16.00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I MSZA ŚW. O 16.30 ORAZ O 17.15 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH I MSZA ŚW. O 18.00. DLA DZIECI PLANSZE. NAGRODY.
 9. W PIĄTEK O 19.00 ZAPRASZAM SERDECZNIE WSZYSTKICH CZŁONKÓW ZESPOŁU SYNODALNEGO NA SPOTKANIE. ZAPOZNAMY SIĘ Z NOWYMI USTALENIAMI PO SPOTKANIU W WARSZAWIE W PARAFII ŚW. O PIO.
 10. W PIĄTEK COMIESIĘCZNE SPOTKANIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 11. W SOBOTĘ UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP. NIECH ŚW. JÓZEF CZUWA NAD WSZYSTKIMI PANIAMI I PANAMI KTÓRZY NOSZĄ TO PIĘKNE IMIĘ.
 12. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZĄ W ZBIÓRCE DARÓW DLA UKRAINY I W ZBIÓRCE DO PUSZEK. MOŻNA OFIAROWAĆ DARY W KOŚCIELE LUB ZAPYTAĆ W DOMU ŚW. FAUSTYNY KIEDY PRZYJADĄ OSOBY Z OGARNIĘTEJ WOJNĄ UKRAINY CO JEST NAJBARDZIEJ POTRZEBNE. CZĘŚĆ DARÓW ZOSTAŁA JUŻ ZAWIEZIONA DO CARITASU PRZY UL. KAWĘCZYŃSKIEJ A CZEŚĆ ODDAMY DLA OSÓB Z UKRAINY KTÓRE BĘDĄ MIESZKAŁY W DOMU ŚW. FAUSTYNY. CARITAS MOŻE PRZYJĄĆ TYLKO RZECZY NOWE. DZIĘKUJĘ, DYREKCJI, NAUCZYCIELOM I PRACOWNIKOM SP I ZSS W OSTRÓWKU ZA ZAKUP DARÓW I INNYM OSOBOM KTÓRE WŁĄCZAJĄ SIĘ W POMOC.
 13. TRWAJĄ INTERNETOWE REKOLEKCJE ODDANIE 33. PO DUCHOWYM 33 DNIOWYM PRZYGOTOWANIU AKT ODDANIA MATKI BOŻEJ, DNIA 25 III W UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO O 18.00. GRUPA NA FACEBOOK ODDANIE 33 OSTRÓWEK. ŻYCZYMY WIELU ŁASK I WYTRWAŁOŚCI WSZYSTKIM UCZESTNIKOM.
 14. WRAZ Z CARITASEM NASZEJ DIECEZJI ZACHĘCAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ ŚWIEĆ WIELKANOCNYCH, KTÓRE BĘDZIE ROZPROWADZAŁ CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI.
 15. ZAKOŃCZYLIŚMY NOWENNĘ ZA WSTAWIENNICTWEM ŚW. ANDRZEJA BOBOLI W INTENCJI POWOŁAŃ. DALEJ MODLIMY SIĘ CODZIENNIE PO MSZY ŚW. O 18.00 O POKÓJ NA UKRAINIE.
 16. WRAZ Z PANEM BARTKIEM ORGANISTĄ, ZAPRASZAMY NA FILM TEMATYCZNY ROZWAŻAŃ SŁOWA BOŻEGO W NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15 MIN. PRZED MSZĄ ŚW.
 17. WYKAZ KOŚCIOŁÓW STACYJNYCH JEST NA STRONIE NASZEJ DIECEZJI.
 18. DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE ZBIERAJĄ OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY. NIECH BÓG WYNAGRODZI ZA TRUD ZBIERAJĄCYM I OFIARODAWCOM.
 19. JUŻ ZA TYDZIEŃ REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE W DNIACH 20-23 III DLA DOROSŁYCH I SZKOLNE, KTÓRE POPROWADZI WSPANIAŁY DUSZPASTERZ, KS. MICHAŁ DZIEDZIC, DYREKTOR WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA MŁODZIEŻY NASZEJ DIECEZJI. ZAPLANUJMY JUŻ DZIŚ CZAS DLA PANA BOGA I NAS DOROSŁYCH I DZIECIOM I MŁODZIEŻY. W REKOLEKCJE NAUKI DLA SZKÓŁ 8.00 KL. STARSZYCH IV-VIII A O 11.30 KL. MŁODSZYCH O-III I ZSS. DLA DOROSŁYCH: 9.00; 18.00; 19.30 (MŁODZIEŻY STUDIUJĄCEJ/PRACUJĄCEJ). W PONIEDZIAŁEK REKOLEKCYJNY ZAPRASZAMY SZCZEGÓLNIE MŁODZIEŻ BIERZMOWANĄ GRUPĘ STARSZĄ NA G. 18.00. WE WTOREK REK. O 19.30 MSZA ŚW. O UZDROWIENIE. OD PN DO ŚR W REKOLEKCJE O 15.00 WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU I ADORACJA DO MSZY ŚW. OSTATNIEGO DNIA DLA ZSS MSZA ŚW. I SPOWIEDŹ O 10.00 W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK. SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA. BĘDĄ ZAPROSZENI KAPŁANI. W REKOLEKCJE WOLNA INTENCJA. OFIARY Z OSTATNIEGO DNIA DLA REKOLEKCJONISTY. DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY.
 20. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY PODJĘLI SIĘ WYPEŁNIENIA ANKIETY SYNODALNEJ KTÓRE ZŁOŻYLIŚMY W SEKRETARIACIE SYNODU W PAR. ŚW. O.PIO W WARSZAWIE A TERMIN DO KIEDY MOŻNA JESZCZE WYSŁAĆ MIJA 15 III.
 21. W KRUCHCIE KOŚCIOŁA JEST PROJEKT POMNIKA OFIAR NKWD KTÓRY POWSTANIE DZIĘKI IPN, GOK I GMINIE.
 22. TRWAJĄ PRACE REMONTOWE BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH NA TERENIE PLEBANIJNYM I CMENTARNYM. BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM.
 23. ZAPRASZAMY NA KOLONIE LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, DO OŚRODKA KOLONIJNEGO W ORZYSZU W DNIACH 2-11 LIPCA. KTO BY CHCIAŁ WESPRZEĆ WYJAZD I ATRAKCJE DLA DZIECI TO ZAPRASZAMY SERDECZNIE. INFORMACJE U P. EDYTY NASZEJ KATECHETKI. ZAPRASZAMY.
 24. INFORMUJEMY ŻE ZA ZGODĄ NASZEJ KURII W DNIU 12 IV O 16.00 BĘDZIE PRZEPROWADZONA ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO, JAK KOMPUTERY, DRUKARKI, TELEFONY, MONITORY, SPRZĘT RTV, AGD ITP., ABY WESPRZEĆ KOŚCIOŁY NA WSCHODZIE I ZGROMADZENIE SIÓSTR MATKI BOŻEJ LORETAŃSKIEJ. MOŻNA TE RZECZY PRZYNIEŚĆ I POSTAWIĆ PRZY WJEŹDZIE OBOK SŁUPA, A 12 IV STOWARZYSZENIE PRO MISSIO JE ZABIERZE. PLAKAT W GABLOCIE, ULOTKI NA STOLICZKU. ZAPRASZAMY.
 25. MIŁO NAM POINFORMOWAĆ IŻ NASZ KLERYK, ALUMN IV ROKU SEMINARIUM DUCHOWNEGO W WARSZAWIE MATEUSZ BARAN, W DNIU 19 IV O 16.00 Z RĄK KS. BISKUPA PRZYJMIE POSŁUGĘ AKOLITATU. CIESZYMY SIĘ I OGARNIAMY MODLITWĄ MATEUSZA.
 26. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.