OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 6 III 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIĘKUJĘ WSPÓLNOCIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZA WCZORAJSZE NABOŻEŃSTWO I WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W UROCZYSTOŚCIACH KU CZCI ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH/ WYKLĘTYCH. W KRUCHCIE KOŚCIOŁA JEST PROJEKT POMNIKA OFIAR NKWD KTÓRY POWSTANIE DZIĘKI IPN, GOK I GMINIE.
 3. DZIŚ I NIEDZIELA MIESIĄCA. PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 4. DZIŚ O 17.00 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM.
 5. DZIŚ I W TYGODNIU W PARAFIACH NASZEJ DIECEZJI BĘDZIE PRZEPROWADZONA ZBIÓRKA NA POMOC DLA UKRAINY DARÓW RZECZOWYCH, JAK KOŁDRY, PODUSZKI, POŚCIEL, RĘCZNIKI, UBRANIA, KOSMETYKI. MOŻNA JE ZOSTAWIAĆ PRZY KOSZU NA DARY PRZY KAPLICY MATKI BOŻEJ. CARITAS MOŻE PRZYJĄĆ TYLKO RZECZY NOWE. DARY BĘDĄ PRZEKAZANE UCHODŹCOM Z UKRAINY KTÓRYCH PRZYJMIE OŚRODEK CARITAS NASZEJ DIECEZJI W URLACH. DARY PRZEKAŻEMY DO KS. DZIEKANÓW A OD NICH TRANSPORT CARITAS. DZIĘKUJĘ, DYREKCJI, NAUCZYCIELOM I PRACOWNIKOM SP I ZSS W OSTRÓWKU ZA ZBIÓRKĘ I ZAKUP DARÓW KTÓRE PRZEKAŻEMY DO CARITASU I INNYM OSOBOM KTÓRE WŁĄCZAJĄ SIĘ W POMOC.
 6. INFORMACJA OD KS. PRAŁATA. UCHODŹCY Z UKRAINY NA CHWILĘ OBECNĄ SĄ PRZYJMOWANI DO OŚRODKÓW CARITAS, TAKICH JAK W URLACH A W KOLEJNYCH ETAPACH INNE DOMY, PO USTALENIACH Z WOJEWODĄ.
 7. JUTRO O 18.00 MSZA ŚW. DO DUCHA ŚWIĘTEGO.
 8. ZA TYDZIEŃ II NIEDZIELA MIESIĄCA. ZAPRASZAM SZCZEGÓLNIE KL. II Z RODZICAMI. MSZA ŚW. O 11.30 I SPOTKANIE.
 9. ZA TYDZIEŃ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA DZIEŁO MISYJNE AD GENTES.
 10. TRWAJĄ INTERNETOWE REKOLEKCJE ODDANIE 33. PO DUCHOWYM 33 DNIOWYM PRZYGOTOWANIU AKT ODDANIA MATKI BOŻEJ, DNIA 25 III W UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO O 18.00. GRUPA NA FACEBOOK ODDANIE 33 OSTRÓWEK. ŻYCZYMY WIELU ŁASK I WYTRWAŁOŚCI WSZYSTKIM UCZESTNIKOM.
 11. W PIĄTKI WP O 16.00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I MSZA ŚW. O 16.30 ORAZ O 17.15 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH I MSZA ŚW. O 18.00. PO DRODZE KRZYŻOWEJ DLA DZIECI PLANSZE, KTÓRE NA KONIEC WIELKIEGO POSTU NALEŻY ODDAĆ P. STASI. NAGRODY.
 12. WRAZ Z CARITASEM NASZEJ DIECEZJI ZACHĘCAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ ŚWIEĆ WIELKANOCNYCH, KTÓRE BĘDZIE ROZPROWADZAŁ CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI.
 13. OD CZWARTKU ROZPOCZĘLIŚMY W KOŚCIELE NOWENNĘ ZA WSTAWIENNICTWEM ŚW. ANDRZEJA BOBOLI W INTENCJI POWOŁAŃ, PO MSZY ŚW. O 18.00 I O POKÓJ NA UKRAINIE.
 14. WRAZ Z PANEM BARTKIEM ORGANISTĄ, ZAPRASZAMY NA FILM TEMATYCZNY ROZWAŻAŃ SŁOWA BOŻEGO W NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15 MIN. PRZED MSZĄ ŚW.
 15. WYKAZ KOŚCIOŁÓW STACYJNYCH JEST NA STRONIE NASZEJ DIECEZJI.
 16. ZAPRASZAM OGROMNIE I JUŻ Z GÓRY DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE ZBIERAJĄ OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY. NIECH BÓG WYNAGRODZI ZA TRUD ZBIERAJĄCYM I OFIARODAWCOM.
 17. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE W DNIACH 20-23 III DLA DOROSŁYCH I SZKOLNE POPROWADZI WSPANIAŁY DUSZPASTERZ, KS. MICHAŁ DZIEDZIC, DYREKTOR WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA MŁODZIEŻY NASZEJ DIECEZJI. ZAPLANUJMY JUŻ DZIŚ CZAS DLA PANA BOGA I NAS DOROSŁYCH I DZIECIOM I MŁODZIEŻY. W REKOLEKCJE NAUKI DLA SZKÓŁ 8.00 KL. STARSZYCH IV-VIII A O 11.30 KL. MŁODSZYCH O-III I ZSS. WE WTOREK REK. O 19.30 MSZA ŚW. O UZDROWIENIE. OSTATNIEGO DNIA DLA ZSS MSZA ŚW. I SPOWIEDŹ O 10.00 W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK. SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA. BĘDĄ ZAPROSZENI KAPŁANI. W REKOLEKCJE WOLNA INTENCJA. OFIARY Z OSTATNIEGO DNIA DLA REKOLEKCJONISTY. DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY.
 18. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY PODJĘLI SIĘ WYPEŁNIENIA ANKIETY SYNODALNEJ.
 19. ZA TYDZIEŃ W SOBOTĘ O 18.30 W NASZEJ PARAFII BĘDZIE MSZA ŚW. W INTENCJI KOŚCIOŁA DOMOWEGO I SPOTKANIE REJONOWE KRĘGÓW KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 20. TRWAJĄ PRACE REMONTOWE BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH NA TERENIE PLEBANIJNYM. DZIĘKUJĘ WYKONAWCOM ZA PRACE.
 21. DZIĘKUJĘ P. ALI GAJCY I ANNIE LUDWINIAK ZA PRACE PORZĄDKOWE TERENU KOŚCIELNEGO.
 22. ZAPRASZAMY NA KOLONIE LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, DO OŚRODKA KOLONIJNEGO W ORZYSZU W DNIACH 2-11 LIPCA. KTO BY CHCIAŁ WESPRZEĆ WYJAZD I ATRAKCJE DLA DZIECI TO ZAPRASZAMY SERDECZNIE. INFORMACJE U P. EDYTY NASZEJ KATECHETKI. ZAPRASZAMY.
 23. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.