OGŁOSZENIA PARAFIALNE. VII NIEDZIELA ZWYKŁA. 20 II 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  VII NIEDZIELA ZWYKŁA. 20 II 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. BÓG ZAPŁAĆ WSPÓLNOCIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO ZA PIĄTKOWE SPOTKANIE.
 3. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. III Z RODZICAMI W KOŚCIELE, ZA TYDZIEŃ MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ, SPOTKANIE OBOWIĄZKOWE; ODDAJEMY KARTECZKI.
 4. DZIŚ III NIEDZIELA MIESIĄCA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 5. DZIŚ PO MSZY ŚW. O 18.00 KOLEJNE SPOTKANIE DLA NARZECZONYCH. DZIŚ Z KOŚCIOŁEM DOMOWYM.
 6. DZIŚ MOŻEMY ROZPOCZĄĆ REKOLEKCJE ODDANIE 33. ZAPRASZAMY OGROMNIE. PRZED KOŚCIOŁEM I W CENTRUM OSTRÓWKA BANER INFORMUJĄCY. PO DUCHOWYM 33 DNIOWYM PRZYGOTOWANIU NASTĘPUJE AKT ODDANIA MATKI BOŻEJ, DNIA 25 III W UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO O 18.00. INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE SĄ TEŻ W GABLOCIE I STRONIE INTERNETOWEJ. OSOBY KTÓRE PRAGNĄ UCZESTNICZYĆ W REKOLEKCJACH, KTÓRE PROWADZIMY SAMI W DOMACH POPRZEZ MODLITWĘ I ROZWAŻANIA, MOGĄ SIĘ ZAPISAĆ U MNIE LUB U AGNIESZKI. FOLDERKI NA STOLICZKU. JEST TEŻ ZAŁOŻONA GRUPA NA FACEBOOK ODDANIE 33 OSTRÓWEK.
 7. JUTRO PO MSZY ŚW. O 18.00 KRÓTKIE SPOTKANIE DLA OSÓB KTÓRE ROZPOCZYNJĄ DZIŚ REKOLEKCJE ODDANIE 33.
 8. WE WTOREK ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA. UDZIELA SIĘ ODPUSTU ZUPEŁNEGO WIERNYM KTÓRZY NAWIEDZĄ KATEDRĘ/KONKATEDRĘ I ODMÓWIĄ OJCZE NASZ I WIERZĘ.
 9. W PIĄTEK O 17.00 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE I O 18.00 MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W NASZYCH WYPOMINKACH.
 10. W PRZYSZŁY WTOREK ZAPRASZAMY WRAZ Z OŚRODKIEM KULTURY NA UROCZYSTOŚCI PARAFIALNO GMINNE W INTENCJI ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH WYKLĘTYCH JAK CO ROKU 1 III O 16.00. MSZA ŚW. I PRZEMARSZ POD POMNIK OFIAR.
 11. W PRZYSZŁĄ ŚRODĘ 2 II ROZPOCZYNAMY WIELKI POST. MSZE ŚW. 8.30, 16.30, 18.00. W PIĄTKI WP O 16.00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I MSZA ŚW. O 16.30 ORAZ O 17.15 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH I MSZA ŚW. O 18.00. PO DRODZE KRZYŻOWEJ DLA DZIECI PLANSZE, KTÓRE NA KONIEC WIELKIEGO POSTU NALEŻY ODDAĆ P. STASI. NAGRODY. GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM W NIEDZIELE O 17.00. WRAZ Z CARITASEM NASZEJ DIECEZJI ZACHĘCAMY DZIECI I MŁODZIEŻ DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ ŚWIEĆ WIELKANOCNYCH, KTÓRE BĘDZIE ROZPROWADZAŁ CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI.
 12. WRAZ Z PANEM BARTKIEM ORGANISTĄ, ZAPRASZAMY NA FILM TEMATYCZNY ROZWAŻAŃ SŁOWA BOŻEGO W NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15 MIN. PRZED MSZĄ ŚW. PRZY OŁTARZU MATKI BOŻEJ KOSZ NA PRODUKTY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE DLA RODZIN NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH.
 13. ZAPRASZAM OGROMNIE I JUŻ Z GÓRY DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE BĘDĄ ZBIERAŁY OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY. NIECH BÓG WYNAGRODZI ZA TRUD.
 14. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA DOROSŁYCH I SZKOLNE POPROWADZI WSPANIAŁY DUSZPASTERZ, KS. MICHAŁ DZIEDZIC, DYREKTOR WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA MŁODZIEŻY NASZEJ DIECEZJI. ZAPLANUJMY JUŻ DZIŚ CZAS DLA PANA BOGA I NAS DOROSŁYCH I DZIECIOM I MŁODZIEŻY. W REKOLEKCJE NAUKI DLA SZKÓŁ 8.00 KL. STARSZYCH A O 11.30 KL. MŁODSZYCH I ZSS. WE WTOREK REK. O 19.30 MSZA ŚW. O UZDROWIENIE. OSTATNIEGO DNIA DLA ZSS MSZA ŚW. I SPOWIEDŹ O 10.00 W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK. W REKOLEKCJE SĄ 3 WOLNE INTENCJE. OFARY Z OSTATNIEGO DNIA DLA REKOLEKCJONISTY. DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY.
 15. ZACHĘCAM ABYŚMY PODJĘLI SIĘ WYPEŁNIENIA ANKIETY SYNODALNEJ, KTÓRA NIE JEST TAKA TRUDNA A JEST BARDZO WAŻNA. JEST ONA NA NASZEJ STRONIE DIECEZJI I PARAFII I MOŻNĄ JĄ WYSŁAĆ DROGA ELEKTRONICZNĄ.
 16. DNIA 12 III O 18.30 W NASZEJ PARAFII BĘDZIE MSZA ŚW. W INTENCJI KOŚCIOŁA DOMOWEGO I SPOTKANIE REJONOWE KRĘGÓW KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 17. TRWAJĄ PRACE REMONTOWE BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH NA TERENIE PLEBANIJNYM. DZIĘKUJĘ WYKONAWCOM ZA PRACE.
 18. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGAJĄ W PRACACH CMENTARNYCH.
 19. JA WIDZIMY TRWAJĄ PRACE W DOMU ŚW. FAUSTYNY, GDZIE TRWA SKŁADANIE DOMU PARAFIALNEGO JAKO PUSTELNI. DZIĘKUJEMY OGROMNIE KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OGROMNE ZAANGAŻOWANIE DLA CAŁEJ NASZEJ PARAFII.
 20. ZAPRASZAMY NA KOLONIE LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, DO OŚRODKA KOLONIJNEGO W ORZYSZU W DNIACH 2-11 LIPCA. ZAPISY I INFORMACJE U P. EDYTY NASZEJ KATECHETKI. ZAPRASZAMY.
 21. MÓDLMY SIĘ O ZDROWIE DLA P. PAWŁA ABY JAK NAJSZYBCIEJ WRÓCIŁ DO PEŁNI SIŁ.
 22. PRZYPOMINAMY O PRZEPISACH SANITARNYCH.
 23. BADANIE WZROKU 25 II OD 13.00-14.00. PARKING PRZY PRZYCHODNI.
 24. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.