OGŁOSZENIA PARAFIALNE. VI NIEDZIELA ZWYKŁA. 13 II 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  VI NIEDZIELA ZWYKŁA. 13 II 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ PO MSZY ŚW. O 18.00 KOLEJNE SPOTKANIE DLA NARZECZONYCH, ZE SPECJALISTAMI Z PORADNI RODZINNEJ Z WOŁOMINA A ZA TYDZIEŃ Z KOŚCIOŁEM DOMOWYM.
 3. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. II Z RODZICAMI W KOŚCIELE, ZA TYDZIEŃ KL. III A ZA 2 TYGODNIE MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ.
 4. ZA TYDZIEŃ III NIEDZIELA MIESIĄCA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 5. DZIŚ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA CHORYCH OBJĘTYCH OPIEKĄ CARITAS W NASZEJ DIECEZJI.
 6. JUTRO ŚWIĘTO ŚW. CYRYLA I METODEGO, PATRONÓW EUROPY.
 7. WE WTOREK O 17.30 MSZA ŚW. ZA OJCZYZNĘ.
 8. ZACHĘCAM ABYŚMY PODJĘLI SIĘ WYPEŁNIENIA ANKIETY SYNODALNEJ, KTÓRA NIE JEST TAKA TRUDNA A JEST BARDZO WAŻNA. JEST ONA NA NASZEJ STRONIE DIECEZJI I PARAFII I MOŻNĄ JĄ WYSŁAĆ DROGA ELEKTRONICZNĄ.
 9. ZAPRASZAMY OGROMNIE NA REKOLEKCJE ODDANIE 33. POCZĄTEK REKOLEKCJI ZA TYDZIEŃ 20 LUTEGO. PRZED KOŚCIOŁEM I W CENTRUM OSTRÓWKA BANER INFORMUJĄCY. PO DUCHOWYM 33 DNIOWYM PRZYGOTOWANIU NASTĘPUJE AKT ODDANIA MATKI BOŻEJ, DNIA 25 III W UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO O 18.00. ZAPRASZAMY. INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE SĄ TEŻ W GABLOCIE I STRONIE INTERNETOWEJ. OSOBY KTÓRE PRAGNĄ UCZESTNICZYĆ W REKOLEKCJACH, KTÓRE PROWADZIMY SAMI W DOMACH POPRZEZ MODLITWĘ I ROZWAŻANIA, MOGĄ SIĘ ZAPISAĆ U MNIE LUB U AGNIESZKI I ODEBRAĆ MATERIAŁY. FOLDERKI NA STOLICZKU. JEST TEŻ ZAŁOŻONA GRUPA ODDANIE 33 OSTRÓWEK.
 10. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY WRAZ Z OŚRODKIEM KULTURY NA UROCZYSTOŚCI PARAFIALNO GMINNE W INTENCJI ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH WYKLĘTYCH JAK CO ROKU 1 III O 16.00. MSZA ŚW. I PRZEMARSZ POD POMNIK OFIAR.
 11. DNIA 12 III O 18.30 W NASZEJ PARAFII BĘDZIE MSZA ŚW. W INTENCJI KOŚCIOŁA DOMOWEGO I SPOTKANIE REJONOWE KRĘGÓW KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 12. TRWAJĄ PRACE REMONTOWE BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH NA TERENIE PLEBANIJNYM. DZIĘKUJĘ WYKONAWCOM ZA PRACE.
 13. JA WIDZIMY TRWAJĄ PRACE W DOMU ŚW. FAUSTYNY, GDZIE TRWA SKŁADANIE DOMU PARAFIALNEGO JAKO PUSTELNI. DZIĘKUJEMY OGROMNIE KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OGROMNE ZAANGAŻOWANIE DLA CAŁEJ NASZEJ PARAFII.
 14. ZAPRASZAMY NA KOLONIE LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, DO OŚRODKA KOLONIJNEGO W ORZYSZU W DNIACH 2-11 LIPCA. ZAPISY I INFORMACJE U P. EDYTY NASZEJ KATECHETKI. ZAPRASZAMY.
 15. MÓDLMY SIĘ O ZDROWIE DLA P. PAWŁA ABY JAK NAJSZYBCIEJ WRÓCIŁ DO PEŁNI SIŁ.
 16. PRZYPOMINAMY O PRZEPISACH SANITARNYCH.
 17. BADANIE WZROKU 25 II OD 13.00-14.00. PARKING PRZY PRZYCHODNI.
 18. NA APEL PRZEWODNICZĄCEGO KEP, KS. ABP STANISŁAWA GĄDECKIEGO PO KAŻDEJ MSZY ŚW. ODŚPIEWAMY SUPLIKACJE Z PROŚBĄ O POKÓJ.
 19. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.