OGŁOSZENIA PARAFIALNE. V NIEDZIELA ZWYKŁA. 6 II 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  V NIEDZIELA ZWYKŁA. 6 II 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIĘKUJĘ WSPÓLNOCIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZA WCZORAJSZE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.
 3. DZIŚ I NIEDZIELA W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 4. DZIŚ PO MSZY ŚW. O 18.00 KOLEJNE SPOTKANIE DLA NARZECZONYCH. DZIŚ ZE MNĄ, ZA TYDZIEŃ ZE SPECJALISTAMI Z PORADNI RODZINNEJ Z WOŁOMINA A POTEM Z KOŚCIOŁEM DOMOWYM.
 5. JUTRO O 18.00 MSZA ŚW. DO DUCHA ŚW. ZAPRASZAMY.
 6. JUTRO DZIEŃ IMIENIN PASTERZA NASZEJ DIECEZJI KS. BP ROMUALDA, KTÓREMU ŻYCZYMY WIELU ŁASK BOŻYCH I OPIEKI MARYI.
 7. W PIĄTEK 11 II MB Z LOURDES, ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH. MSZE ŚW. 8.30, 18.00. PODCZAS MSZY ŚW. OBRZĘD NAMASZCZENIA CHORYCH. ZAPRASZAM. UROCZYSTOŚCI GŁÓWNE W PAR. MB Z LOURDES W WARSZAWIE U KS. MARIANÓW.
 8. ZA TYDZIEŃ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. II Z RODZICAMI W KOŚCIELE.
 9. ZA TYDZIEŃ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA CHORYCH OBJĘTYCH OPIEKĄ CARITAS W NASZEJ DIECEZJI.
 10. ZACHĘCAM ABYŚMY PODJĘLI SIĘ WYPEŁNIENIA ANKIETY SYNODALNEJ, KTÓRA NIE JEST TAKA TRUDNA A JEST BARDZO WAŻNA. JEST ONA NA NASZEJ STRONIE DIECEZJI I PARAFII I MOŻNĄ JĄ WYSŁAĆ DROGA ELEKTRONICZNĄ.
 11. ZAPRASZAMY OGROMNIE NA REKOLEKCJE ODDANIE 33. POCZĄTEK REKOLEKCJI 20 LUTEGO. PRZED KOŚCIOŁEM I W CENTRUM OSTRÓWKA BANER INFORMUJĄCY. PO DUCHOWYM 33 DNIOWYM PRZYGOTOWANIU NASTĘPUJE AKT ODDANIA MATKI BOŻEJ, DNIA 25 III W UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO O 18.00. ZAPRASZAMY. INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE SĄ TEŻ W GABLOCIE I STRONIE INTERNETOWEJ. OSOBY KTÓRE PRAGNĄ UCZESTNICZYĆ W REKOLEKCJACH, KTÓRE PROWADZIMY SAMI W DOMACH POPRZEZ MODLITWĘ I ROZWAŻANIA, MOGĄ SIĘ ZAPISAĆ U MNIE LUB U AGNIESZKI I ODEBRAĆ MATERIAŁY. FOLDERKI NA STOLICZKU. KAZANIA PASYJNE W TYM ROKU W WIELKIM POŚCIE RÓWNIEŻ W OPARCIU O REKOLEKCJE 33.
 12. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY WRAZ Z OŚRODKIEM KULTURY NA UROCZYSTOŚCI PARAFIALNO GMINNE W INTENCJI ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH WYKLĘTYCH JAK CO ROKU 1 III O 16.00. MSZA ŚW. I PRZEMARSZ POD POMNIK OFIAR.
 13. TRWAJĄ PRACE REMONTOWE BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH NA TERENIE PLEBANIJNYM. DZIĘKUJĘ P. RAFAŁOWI KUREK, MARKOWI NOWACKIEMU, ALANOWI ZA PRACE.
 14. JA WIDZIMY TRWAJĄ PRACE W DOMU ŚW. FAUSTYNY, GDZIE TRWA SKŁADANIE DOMU PARAFIALNEGO JAKO PUSTELNI. DZIĘKUJEMY OGROMNIE KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OGROMNE ZAANGAŻOWANIE DLA CAŁEJ NASZEJ PARAFII.
 15. DZIĘKUJĘ P. KRZYSZTOFOWI KOWALSKIEMU ZA POMOC ELEKTRYCZNĄ.
 16. ZAPRASZAMY NA KOLONIE LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, DO OŚRODKA KOLONIJNEGO W ORZYSZU W DNIACH 2-11 LIPCA. ZAPISY I INFORMACJE U P. EDYTY. ZAPRASZAMY.
 17. MÓDLMY SIĘ O ZDROWIE DLA P. PAWŁA ABY JAK NAJSZYBCIEJ WRÓCIŁ DO PEŁNI SIŁ.
 18. PRZYPOMINAMY O PRZEPISACH SANITARNYCH.
 19. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.