XIV Piesza Pielgrzymka Warszawa-Ostrówek

w 9. roku nowenny o powołania

30-31 lipca 2022 roku

Hasło: POSŁANI W POKOJU CHRYSTUSA

Będzie to dziewiąty rok nowenny, w której pielgrzymi podejmują modlitwę o powołania kapłańskie i zakonne.

Pielgrzymka rozpocznie się 30 lipca, o godzinie 21.00  Apelem Jasnogórskim i Mszą świętą w Sanktuarium św. Faustyny przy ul. Żytniej w Warszawie.  Pielgrzymi wyruszą w drogę po Eucharystii.

Szlak pątniczy zakończy się  31 lipca, o godzinie 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia i Eucharystią sprawowaną pod przewodnictwem ks. bp. Romualda Kamińskiego, Biskupa Diecezjalnego Warszawsko-Praskiego, na placu Domu Św. Faustyny w Ostrówku.

Szczegółowe sprawy organizacyjne:

• Zorganizowany jest przejazd do Warszawy przed pielgrzymką na trasie Ostrówek – Wołomin – Warszawa.

Przystanki autobusu:

Ostrówek (szkoła) –  18.50
Klembów (kościół) –  19.00
Dobczyn ( przy krzyżu) – 19.05
Duczki (przy sklepie) –  19.10
Wołomin (kościół MBCz) -19.20
Wołomin (kościół MBKP) – 19.30
Kobyłka (przystanek autobusowy  przy I światłach) – 19.35
Zielonka (przystanek autobusowy przy PEPCO) – 19.45
Ząbki (przystanek autobusowy za Kościołem) – 20.00

• 31 lipca będzie można wrócić zorganizowanym transportem z Ostrówka do Warszawy. Po Mszy Świętej podana będzie w ogłoszeniach podczas pielgrzymki. Koszt przejazdu w jedną stronę wynosi 15 zł.
  • Każdy pielgrzym zobowiązany jest do posiadania kamizelki odblaskowej.
  • Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi 50 zł od osoby. Wpłaty należy uiścić 30. lipca przed Sanktuarium św. Faustyny w czasie trwania rejestracji od godz. 20.00 do godz. 20.50.
  • Zapisy: Pani Jadwiga Malinowska: tel. 509 159 436 lub internetowo przez wypełnienie formularza – pod linkiem:

WEJDŹ DO FORMULARZA

• Szczegóły dotyczące trasy pielgrzymki do pobrania: XIV Piesza Pielgrzymka Warszawa.
  • WSZYSTKIE INFORMACJE NA STRONIE NASZEJ DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ.
  • ZAPRASZAMY !!!