UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO. 6 I 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO. 6 I 2021.

  1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
  2. PRZEŻYWAMY UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, TRZECH KRÓLI. UKŁAD MSZY ŚW. NIEDZIELNY A TACA NA MISJE. NA KOŃCU MSZY ŚW. OBRZĘD BŁOGOSŁAWIENIA KADZIDŁA I KREDY.
  3. UCZNIOWIE PRZEŻYWAJĄ FERIE SZKOLNE.
  4. W NIEDZIELĘ ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO.
  5. NASZE SIOSTRY FRANCISZKANKI RODZINY MARYI W OSTRÓWKU POSZUKUJĄ OSOBY DO PRACY W KUCHNI. ZAPRASZAMY.
  6. DZIĘKUJĘ ZA MODLITWĘ W INTENCJI MEGO TATY. POGRZEB Ś.P. EDWARDA ODBĘDZIE SIĘ 7 I CZWARTEK O 11.00 W PARAFII ŚW. JANA KANTEGO W LEGIONOWIE PO CZYM NASTĄPI ZŁOŻENIE CIAŁA DO GROBU RODZINNEGO NA CMENTARZU W LEGIONOWIE. Z TEGO CO WIEM BĘDZIE AUTOKAR. WYJAZD O 9.30 Z PARKINGU KOŚCIELNEGO. DZIĘKUJĘ P. MIRKOWI SYRÓWKA. DZIĘKUJĘ P. STASI FRĄCKIEWICZ, JANINIE WYCZÓŁKOWSKIEJ, ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI I NAPRAWDĘ WIELU WIELU OSOBOM KTÓRE WSPIERAJĄ MNIE PO ŚMIERCI TATY. DZIĘKUJĘ ZA MSZE ŚW. GREG. MSZE ŚW. GREGORIAŃSKIE ZA KS. ANDRZEJA DUSZĘ I EDWARDA BĘDĄ ODPRAWIONE OD NAJBLIŻSZEGO PIĄTKU JEDNA PO DRUGIEJ. MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA NASZEGO KS. PROBOSZCZA KS. KANONIKA ANDRZEJA DUSZĘ ROZPOCZNIE SIĘ W NIEDZIELĘ 7 LUTEGO O GODZINIE 17.00. ZAPRASZAM DO MODLITWY JUŻ DZIŚ.
  7. MÓJ TATA BARDZO LUBIŁ OSTRÓWEK I CAŁA PARAFIĘ. PRZYJEŻDŻAŁ PRZEZ 5 LAT CO TYDZIEŃ REGULARNIE A WCZEŚNIEJ PRZEZ 4 LATA JAK BYŁEM WIKARIUSZEM, A WIĘC 9 LAT. WIELE OSÓB GO ZNAŁO. JESZCZE RAZ SKŁADAM BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM OSOBOM KTÓRE I MODLITEWNIE I ORGANIZACYJNIE WSPIERAJĄ MNIE. BÓG ZAPŁAĆ.
  8. W ZWIĄZKU Z POGRZEBEM JAK RÓWNIEŻ Z OGRANICZENIAMI RZĄDOWYMI SANITARNYMI KOLĘDĘ W TYM ROKU ROZPOCZNĘ OD GODZINY 9.00 W UKŁADZIE: 11 I- KRZYWICA; 12 I- KAROLEW; 13 I- TUŁ; 14 I- LIPKA; 15 I- OSTRÓWEK UL. KOLEJOWA; 16 I- OSTRÓWEK UL. PRZEJAZDOWA I BŁĘKTNA. ZGODNIE Z KOMUNIKATEM NASZEGO KS. BISKUPA ROMUALDA ROZPOCZNĘ MODLITWĄ INDYWIDUALNĄ PRZY KAPLICZKACH, A NASTĘPNIE BĘDĘ SZEDŁ I BŁOGOSŁAWIŁ KOLEJNE DOMY I RODZINY DOCHODZĄC DO POSESJI I PRZEKAZUJĄC OBRAZEK KOLĘDOWY WRAZ Z ŻYCZENIAMI BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA I MODLITWĄ. W INTENCJI KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI I ULIC BĘDZIE ODPRAWIONA DODATKOWO MSZA ŚW. CIĄG DALSZY PODAM WKRÓTCE.
  9. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU I MARCINOWI KUREK ZA POMOC W PRACACH PORZĄDKOWYCH NA CMENTARZU; PEWNEJ RODZINIE ZA OFIAROWANĄ KROPIELNICĘ DO KOŚCIOŁA.
  10. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM KAPŁAŃSTWO KS. KAN. ANDRZEJA DUSZY ORAZ WYWIAD Z KS. PRAŁ. BOGUSŁAWEM KOWALSKIM.