UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA. BOŻE CIAŁO.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA. 3 VI 2021 R.

 

  1. PRZEŻYWAMY BOŻE CIAŁO. UDZIELA SIĘ ODPUSTU ZUPEŁNEGO WIERNYM KTÓRZY BĘDĄ POBOŻNIE UCZESTNICZYĆ W PROCESJI EUCHARYSTYCZNEJ.
  2. MSZE ŚW. 8.30; 10.00;18.00. MSZA ŚW. Z PROCESJĄ DO 4 OŁTARZY O G. 10.00 W INTENCJI PARAFIAN. NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE DO NSPJ ODŚPIEWAMY IDĄC DO 4 OŁTARZA. DZIĘKUJĘ ZA PRZYGOTOWANIE OŁTARZY. NIECH PAN BÓG POBŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM KTÓRZY BUDOWALI OŁTARZE I WSZYSTKIM KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB POMAGALI. ZA KWIATKI DLA NASZYCH SYPACZEK. DZIĘKUJĘ POLICJI ZA ZABEZPIECZENIE NASZEJ MODLITWY; DZIECI KOMUNIJNE I ROCZNICOWE ZAPRASZAM W STROJACH KOMUNIJNYCH. OD JUTRA OKTAWA BOŻEGO CIAŁA. ZAPRASZAM ŻYWY RÓŻANIEC, ASYSTĘ PROCESYJNĄ I WSZYSTKICH DO MODLITWY I DO PROCESJI KTÓRA BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁA KAŻDEGO DNIA PO NABOŻEŃSTWIE CZERWCOWYM O 17.30.
  3. DZIŚ PO PROCESJI DZIECI ZAPRASZAMY NA LODY DO OKIENKA W DOMU PARAFIALNYM DO P. MARII. DZIĘKUJĘ SKLEPOWI PP. SKOŁOŻYŃSKICH ZA OFIAROWANIE LODÓW ORAZ HURTOWNI SŁODKOŚCI BRADER SZYMBORSCY W OSTRÓWKU ZA OFIAROWANE NAPOJE.
  4. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. WRAZ Z WSPÓLNOTĄ ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZAPRASZAMY NA G. 15.00- WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKR., ADORACJA, KORONKA, SPOWIEDŹ. NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. DO CHORYCH UDAM SIĘ O 9.00.
  5. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. O 17.45 ZAPRASZAM CAŁĄ WSPÓLNOTĘ ŻYWEGO RÓŻAŃCA I WSZYSTKICH NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I MSZĘ ŚW. W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
  6. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM ASYSTĘ PROCESYJNĄ, ŻYWY RÓŻANIEC, MINISTRANTÓW, BIELANKI NA PROCESJĘ O 17.30.
  7. DNIA 22 VI PLANUJEMY WYJAZD DZIECI KOMUNIJNYCH I ROCZNICOWYCH Z RODZICAMI DO MATKI BOŻEJ DO CZĘSTOCHOWY. WIĘCEJ INFORMACJI U P. STASI.
  8. NA KOLONIE WAKACYJNE DO URLI W DNIACH 28 VI-7 VII MOŻNA SIĘ WPISAĆ NA LISTĘ REZERWOWĄ. JUŻ Z GÓRY DZIĘKUJEMY OSOBOM WSPIERAJĄCYM DZIECI. WIĘCEJ INFORMACJI U P. EDYTY P. KATECHETKI.
  9. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.