OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XVI NIEDZIELA ZWYKŁA. 17 VII 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XVI NIEDZIELA ZWYKŁA. 17 VII 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZY ŚW. NA ROK 2023. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 3. JAK CO ROKU OD 18 DO 25 VII TRWA OGÓLNOPOLSKA AKCJA ŚW. KRZYSZTOFA W INTENCJI KIEROWCÓW ORGANIZOWANA PRZEZ MIVA POLSKA I ZBIÓRKA OFIAR DLA MISJONARZY. ZA TYDZIEŃ PO MSZACH ŚW. DLA CHĘTNYCH POŚWIĘCENIE POJAZDÓW. PLAKAT W GABLOCIE.
 4. W PIĄTEK ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY A W SOBOTĘ ŚW. BRYGIDY PATRONKI EUROPY.
 5. DZIĘKUJEMY P. EDYCIE I WSZYSTKIM POMAGAJĄCYM ZA PIĘKNE KOLONIE DZIECI Z PARAFII DO GIŻYCKA.
 6. TRWA REMONT KAPLICZKI PRZY UL. KOLEJOWEJ. BÓG ZAPŁAĆ P. ZBYSZKOWI KOŚCIELNIAK ZA PRACE I ARTUROWI JAROSZ ZA NAPRAWIENIE SPRZĘTU MYJĄCEGO.
 7. BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, P. ANI, P. JANINIE, P. AGNIESZCE ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH. SYLWESTROWI BANASZEK ZA CZYSZCZENIE OGRODZENIA; MARCINOWI KUREK, WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU, MARKOWI PIWOWARCZYK ZA PRACE NA CMENTARZU.
 8. WKRÓTCE CHCEMY ROZPOCZĄĆ PRACE BUDOWLANE KOSTKOWE NA PARKINGU PRZED BRAMĄ KOŚCIOŁA, POTEM NA TERENIE NAPRZECIW DOMU PARAFIALNEGO I CHODNIKÓW. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 9. TRWA PEREGRYNACJA FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. W INTENCJI RODZIN MODLIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 10.00.
 10. JUŻ ZA 2 TYGODNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W XIV PIELGRZYMCE PIESZEJ Z SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY W WARSZAWIE DO SANKTUARIUM BOŻEGO MIŁOSIERDZIA I ŚW. FAUSTYNY W OSTRÓWKU W DNIACH 30/31 LIPCA. MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ LUB POPRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. INFORMACJE NA PLAKACIE, NA STRONIE NASZEJ DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ I STRONIE PARAFIALNEJ. W TYM ROKU IDZIEMY W UKŁADZIE NOCNYM A OBIAD W KLEMBOWIE. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ORGANIZATOROM POSIŁKÓW. BÓG ZAPŁAĆ HURTOWNI NAPOI PP. OLEKSIAK ZA NAPOJE.

MSZY ŚW. O 15.00 BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ PRZY OŁTARZU POLOWYM NASZ PASTERZ KS. BP ROMUALD. JA TEŻ IDĘ W PIELGRZYMCE. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA ZASTĘPSTWO W TYM DNIU I P. RAFAŁOWI ZA POMOC W KOŚCIELE.

 1. ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ DO UDZIAŁU W ŚWIATOWYCH DNIACH MŁODZIEŻY W LIZBONIE. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAKRYSTII.
 2. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM. ARTYKUŁ O PIELGRZYMCE DO OSTRÓWKA.