OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 27 VI 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 27 VI 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PIOTROWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA KAŻDEGO DNIA O 17.30.
 3. DZIŚ O 11.30 ZAPRASZAMY SERDECZNIE DZIECI I RODZICÓW KLAS 5-LATKÓW I ZERÓWEK NASZEJ SZKOŁY NA MSZĘ ŚW. DZIECIAKI OTRZYMAJĄ DYPLOMIKI UKOŃCZENIA KATECHIZACJI.
 4. DZIĘKUJĘ ZA CAŁY ROK PRACY I OBECNOŚĆ ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI, ASYŚCIE PROCESYJNEJ, KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU, WSZYSTKIM MINISTRANTOM, BIELANKOM, SYPACZKOM I WSZYSTKIM ZA MODLITWĘ.
 5. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI I ZORGANIZOWALI PIELGRZYMKĘ WTORKOWĄ DO MATKI BOŻEJ DO LICHENIA NA CZELE Z P. STASIĄ.
 6. OD JUTRA KOLONIE WAKACYJNE DO URLI W DNIACH 28 VI-7 VII. DZIĘKUJEMY OSOBOM WSPIERAJĄCYM DZIECI, P. EDYCIE KATECHETCE ZA ORGANIZACJE WYJAZDU I WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREGO WYPOCZYNKU.
 7. WE WTOREK UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA. NIECHA PAN BÓG BŁOGOSŁAWI SOLENIZANTOM, A SZCZEGÓLNIE NASZEMU P. PAWŁOWI. W TYM DNIU TACA W TYM DNIU NA KONSERWACJĘ BAZYLIKI ŚW. PIOTRA W WATYKANIE I DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNĄ STOLICY APOSTOLSKIEJ. ODPUST ZUPEŁNY DLA WIERNYCH KTÓRZY NAWIEDZĄ KATEDRĘ, KATEDRĘ I ODMÓWIĄ OJCZE NASZ, WIERZĘ.
 8. CZWARTEK 1 VII, BĘDZIE I W MIESIĄCU. O 18.00 MSZA ŚW. W SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY W INTENCJI WSPÓLNOTY PRZYJACIÓŁ JEZUSA MIŁOSIERNEGO, A PÓŹNIEJ SPOTKANIE W HARCÓWCE NA KTÓRE ZAPRASZAMY SERDECZNIE Z KS. PRAŁATEM STANISŁAWEM I SIOSTRAMI JEZUSA MIŁOSIERNEGO.
 9. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. O 15.00 Z ŻYWMY RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY NA WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU, KORONKA, ADORACJA, SPOWIEDŹ, NABOŻ. DO ŚW. FAUSTYNY. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00.
 10. SOBOTA PIERWSZA W MIESIĄCU. O 17.00 ZAPRASZAM CAŁĄ WSPÓLNOTĘ ŻYWEGO RÓŻAŃCA NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I MSZĘ ŚW. O 18.00 W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA. W TYM DNIU ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA APOSTOŁA. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM SOLENIZANTOM.
 11. NIEDZIELA PIERWSZA W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. ZAPRASZAM ŻYWY RÓŻANIEC, ASYSTĘ PROCESYJNĄ, MINISTRANTÓW, BIELANKI, SYPACZKI I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 12. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO. BÓG ZAPŁAĆ P. ANDRZEJOWI ZA PROWADZENIE SPOTKAŃ.
 13. MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ NA PIELGRZYMKĘ WARSZAWA-OSTRÓWEK, W DNIACH 31 VII-1 VIII. W TYM ROKU OBIAD BĘDZIE NA TERENIE PARAFIALNYM. W ŚRODĘ O 19.00 ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE W SPRAWIE OBIADU DLA PIELGRZYMÓW NA TERENIE DOMU PARAFIALNEGO. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KTÓRZY CHCĄ POMÓC W ORGANIZACJI POSIŁKU A W CZWARTEK ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE PORZĄDKOWYCH. JUŻ TERAZ DZIĘKUJĘ MASARNI MALINA P. KAMILI Z LIPKI; MASARNI PP. JASIŃSKICH ZA OFIAROWANE PRODUKTY; HURTOWNI NAPOI PP. OLEKSIAK ZA NAPOJE. PIEKARNI U WACŁAWA Z UL. KOŚCIUSZKI I P. KOTULSKICH Z UL. PRZEJAZDOWEJ ZA PIECZYWO. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE NASZEJ DIECEZJI I NASZEJ PARAFIALNEJ. MSZY ŚW. O 15.00 BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ PRZY OŁTARZU POLOWYM NASZ PASTERZ KS. BP ROMUALD. ZA TYDZIEŃ PRZEZ 2 NIEDZIELE TRADYCYJNIE JUŻ BĘDZIEMY ZBIERALI OFIARY DO PUSZKI NA ORGANIZACJE I PRZYJĘCIE PIELGRZYMÓW. ZAPISY U. JADWIGI: 509 159 436.
 14. PO WAKACJACH WZNOWIMY PEREGRYNACJĘ FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES.
 15. KOŃCZYMY PRACE NAD NASZYM PARKINGIEM, POD KIERUNKIEM PANA MIROSŁAWA DĘBSKIEGO, KTÓREMU DZIĘKUJĘ ZA PRACE JAK RÓWNIEŻ P. PAWŁOWI MARSZAŁ I SKŁADOWI ROZPBUD Z LIPKI ZA PRACE PRZY PARKINGU I DRZEWKACH.
 16. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. JANINIE I WOJCIECHOWI WYCZÓŁKOWSKIM ZA KWIATY DO KOŚCIOŁA. P. MARII FERDYN. DZIĘKUJĘ WIELU OSOBOM KTÓRE W TYM TYGODNIU POMAGAŁY PRZY RÓŻNYCH PRACACH. BÓG ZAPŁAĆ.
 17. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE P. ELI GAJCY ZA PRACE PORZĄDKOWE PRZY GROCIE MATKI BOŻEJ I P. MARII NAGRABA ZA POMOC; HURTOWNI NAPOI I SŁODKOŚCI BRADER Z OSTRÓWKA ZA OFIAROWANE NAPOJE W TYM TYGODNIU.
 18. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.