Ogłoszenia parafialne. XI niedziela zwykła. 14 VI 2020 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ
 2. DZIŚ PODCZAS MSZY ŚW. O 12.30 DZIECI KLAS IV BĘDĄ PRZEŻYWAĆ ROCZNICĘ I KOMUNII ŚWIĘTEJ. WCZORAJ DZIECIAKI PRZYSTĄPIŁY DO SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ. SKŁADAM OGROMNE PODZIĘKOWANIA P. STASI I P. EDYCIE, ZA PIĘKNE PRZYGOTOWANIE DZIECI DO DZISIEJSZEJ UROCZYSTOŚCI, RODZICOM, PRACOWNIKOM ŚWIĄTYNI, NAUCZYCIELOM, DZIECIOM ZA ŚWIADECTWO WIARY I ZAPRASZAM DO SŁUŻBY JAKO BIELANKA, MINISTRANT I DO OBCHODZENIA PIERWSZYCH PIĄTKÓW MIESIĄCA. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ CUKIERNI PĄCZEK Z TŁUSZCZA, ZA OFIAROWANE PĄCZKI DLA DZIECI ROCZNICOWYCH.
 3. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA PIĘKNĄ UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA. NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE KAŻDEGO DNIA O 17.30, A Z RACJI OKTAWY BOŻEGO CIAŁA PO NABOŻEŃSTWIE PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. ZAPRASZAM ASYSTĘ PROCESYJNĄ, ŻYWY RÓŻANIEC, MINISTRANTÓW, BIELANKI I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 4. W PIĄTEK UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA. WRAZ Z CAŁĄ WSPÓLNOTĄ ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZAPRASZAMY NA ADORACJĘ PANA JEZUSA O 15.00 I NA MSZE ŚWIĘTE. MOŻNA SPOŻYWAC POKARMY MIĘSNE. UDZIELA SIĘ ODPUSTU ZUPEŁNEGO WIERNYM KTÓRZY ODMÓWIĄ AKT WYNAGRODZENIA O JEZU NAJSŁODSZY.
 5. W SOBOTĘ WSPOMNIENIE NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚW. MARYI PANNY.
 6. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ PO KAŻDEJ MSZY ŚW. BĘDZIEMY SZCZEGÓLNIE PRZYZYWALI WSTAWIENNICTWA ŚW. KRZYSZTOFA. BĘDZIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO SAMOCHODÓW I WSZELKICH POJAZDÓW, PRZED ZBLIŻAJĄCYMI SIĘ WAKACJAMI I OTRZYMAMY PAMIĄTKOWY OBRAZEK PATRONA KIEROWCÓW.
 7. ZA TYDZIEŃ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA STYPENDIA NAUKOWE DLA KSIĘŻY STUDIUJĄCYCH ZA GRANICĄ.
 8. ZA TYDZIEŃ III NIEDZIELA MIESIĄCA, REMONTOWA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 9. ZBLIŻA SIĘ KONIEC ROKU SZKOLNEGO/ KATECHETYCZNEGO. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA MSZĘ ŚW. DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNĄ KLASY VIII DNIA 26 VI O 9.00, O KTÓRYCH PAMIĘTAJMY W TYM TYGODNIU SZCZEGÓLNIEJ Z RACJI EGZAMINU 8-KLASISTY. ZAPRASZAM UCZNIÓW I RODZICÓW, PRACOWNIKÓW SZKÓŁ, JAKO DZIĘKCZYNIENIE ZA ROK PRACY SZKOLNEJ/KATECHETYCZNEJ NA MSZĘ ŚW. TEGO SAMEGO DNIA O 16.00.
 10. JAK WIEMY OD 1 VII WZRASTAJĄ OPŁATY ZA ŚMIECI I W NASZYCH POSESJACH I NA CMENTARZACH. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA SEGREGOWANIE ŚMIECI NA NASZYM CMENTARZU. TAK JAK TO TEJ PORY, DO PLASTIKOWYCH POJEMNIKÓW WYRZUCAMY WKŁADY, A ŻYWE DO SKŁADOWISKA OBOK WRAZ Z DONICZKAMI, A DO DUŻYCH KONTENERÓW SZTUCZNE. POJEMNIKI NA WKŁADY PLASTIKOWE POJAWIĄ SIĘ ZNÓW WKRÓTCE KIEDY FIRMA ODDA TO CO SIĘ NAGROMADZIŁO PRZEZ CZAS PANDEMII. POMPY NA CMENTARZU SĄ SPRAWNE, TYLKO JEŚLI PRZEZ KILKA DNI SĄ NIE UŻYWANE TO TRZEBA WLAĆ TROSZECZKĘ WODY Z NACZYNKA OBOK CZYLI ZALAĆ I WSZYSTKO JEST SPRAWNE. BÓG ZAPŁAĆ.
 11. DZIĘKUJĘ OGROMNIE WSZYSTKIM KTÓRZY PRZYNIEŚLI KWIATKI DLA NASZYCH SYPACZEK, A SZCZEGÓLNIE MAKSOWI, KLAUDIUSZOWI I KACPROWI KTÓRZY PRZYNIEŚLI BAAARDZO DUŻO KWIATKÓW. DZIĘKUJEMY.
 12. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ SKLEPOWI SPOŻYWCZEMU DELIKATESY SKOŁOŻYŃSKI W OSTRÓWKU, ZA UFUNDOWANIE LODÓW DLA DZIECIAKÓW PO PROCESJI BOŻEGO CIAŁA. DZIĘKUJĘ P. JERZEMU SYRÓWCE, RADOSŁAWOWI RADZKIEMU I PAWŁOWI WISIŃSKIEMU ZA PRZEWOŻENIE ŁAWEK W TYM TYGODNIU. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE P. JAROSŁAWOWI PIETRZYKOWI ZA WYMIANĘ LAMPY NA CMENTARZU. DZIĘKUJĘ TOMASZOWI GAJDA ZA KOSZENIE TRAWY. P. HENRYKOWI ROGUSKIEMU ZA PRACĘ PRZY DOMU PARAFIALNYM I GARAŻACH I P. ZBIGNIEWOWI KOŚCIELNIAK.
 13. WE WTOREK O 19.30 W DOMU PARAFIALNYM ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE W SPRAWIE PIELGRZYMKI WARSZAWA ŻYTNIA-OSTRÓWEK.
 14. DNIA 26 VI OSTATNIE PRZEDWAKACYJNE SPOTKANIE WSPÓLNOTY KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 15. ZAPRASZAM SERDECZNIE WSZYSTKICH MINISTRANTÓW, STARSZYCH I MŁODSZYCH, BIELANKI, SYPACZKI NA SPOTKANIE PRZEDWAKACYJNE 27 VI W SOBOTĘ O 10.00.
 16. DNIA 28 VI O 12.30 KOLEJNA GRUPA DZIECI PRZYSTĄPI DO U KOMUNII ŚWIĘTEJ, A DZIECI KTÓRYCH RODZICE ZADEKLAROWALI CHĘĆ PO WAKACJACH, 20 IX O 12.30. MOŻNA JESZCZE ZADEKLAROWAĆ CHĘĆ KOMUNII NA 28 VI.
 17. PEREGRYNACJĘ FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES WZNOWIMY PO WAKACJACH.
 18. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.