OGŁOSZENIA PARAFIALNE. V NIEDZIELA WIELKANOCY. 2 V 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  V NIEDZIELA WIELKANOCY. 2 MAJA 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIĘKUJE WSPÓLNOCIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZA SOBOTNIE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W SPOTKANIU ORGANIZACYJNYM W SPRAWIE PIELGRZYMKI WARSZAWA-OSTRÓWEK, 31 VII- 1 VIII. PIELGRZYMKA BĘDZIE NOCNA JAK W ROKU UBIEGŁYM; OBIAD W DOMU ŚW. FAUSTYNY. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAM PANIE DO POMOCY W PRZYRZĄDZENIU POSIŁKU, PANÓW DO POMOCY Z ŁAWKAMI I DZIĘKUJĘ P. KAMILI- MASARNI MALINA Z LIPKI ZA OFIAROWANE W LIPCU PRODUKTY.
 3. DZIŚ I NIEDZIELA MIESIĄCA. PO MSZY ŚW. O 11.30 PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. ZAPRASZAM ASYSTĘ PROCESYJNĄ, FERETRONY, HORĄGWIE, ŻYWY RÓŻANIEC MINISTRANTÓW, BIELANKI, SYPACZKI, I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 4. DZIŚ O 13.00 NA CMENTARZU CHCEMY SPOTKAĆ SIĘ Z NASZYMI BLISKIMI ZMARŁYMI PODCZAS MSZY ŚW. W ICH INTENCJI. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI I HANI GAJCY ZA SPRZĄTNIĘCIE KAPLICY CMENTARNEJ I PIELENIE TERENU PARAFIALNEGO; P. ARTUROWI JAROSZ ZA NAPRAWIENIE KOSIARKI; P. TOMASZOWI KOWALSKIEMU ZA NAPRAWĘ MIKROFONÓW.
 5. JUTRO UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI, GŁÓWNEJ PATRONKI OJCZYZNY I ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA. UKŁAD MSZY ŚW. NIEDZIELNY: 30, 10.00, 11.30, 18.00 A W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK O 7.00. ZAPRASZAMY DO MODLITWY.
 6. WE WTOREK ŚW. FLORIANA, MĘCZENNIKA, PETRONA DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ.
 7. W CZWARTEK ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW, FILIPA I JAKUBA. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI SOLENIZANTOM.
 8. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. WRAZ ZE WSPÓLNOTĄ ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZAPRASZAMY NA G. 15.00- WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU, KORONKA, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. DO CHORYCH UDAM SIĘ W PRZEPISACH SANITARNYCH OD 9.00.
 9. NABOŻEŃSTWA MAJOWE DO MATKI BOŻEJ. ZAPRASZAM KAŻDEGO DNIA O 17.30. CHCEMY TEŻ WZYWAĆ POMOCY MARYI W MAJÓWKACH PRZY KAPLICZKACH O 19.00.
 • KRZYWICA PRZY SZOSIE JADOWSKIEJ-4 V.
 • TUŁ PRZY UL. PAPCZYŃSKIEGO-5 V.
 • KAROLEW-6 V.
 • LIPKA UL. JASNA-7 V.
 • OSTRÓWEK UL. LEŚNA- 8 V.
 • OSTRÓWEK UL. KOLEJOWA- 10 V.
 • KRZYWICA ŚRODEK- 11 V.
 • TUŁ UL. RELIGI 12 V.
 • LIPKA UL. WOŁOMIŃSKA- 14 V.
 • OSTRÓWEK- SIOSTRY FRANCISZKANKI RM- 17 V.
 • OSTRÓWEK- SIOSTRY JEZUSA MIŁOSIERNEGO DOM ŚW. FAUSTYNY- 18 V.
 1. W SOBOTĘ UROCZYSTOŚĆ NMP ŁASKAWEJ, PATRONKI STOLICY.
 2. ZA TYDZIEŃ TACA NA NASZE SEMINARIUM DUCHOWNE WARSZAWSKO-PRASKIE.
 3. W OKRESIE WIELKANOCNYM ZACHĘCAMY DO PRZYJĘCIA KOMUNII ŚWIĘTEJ.
 4. OGŁASZAMY KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KAPLICZKĘ MARYJNĄ MAJOWĄ. SPOSÓB WYKONANIA DOWOLNY. KAPLICZKI WYSTAWIMY W KOŚCIELE. TRZEBA JE PRZYNIEŚĆ DO KOŚCIOŁA DO 13 MAJA- MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ A ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU W NIEDZIELĘ 16 MAJA PO MSZY ŚW. O 11.30.
 5. I KOMUNIA ŚW. W NASZEJ PARAFII JAK CO ROKU W UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, W TYM ROKU WYPADA 23 MAJA O G. 10.00 (KONCELEBRA) ORAZ 12.00- MSZA ŚW. Z 11.30. W DNIU KOMUNII ŚW. ZAPRASZAMY SZCZEGÓLNIE NA MSZE ŚW. O 8.30 I 18.00. SPOWIEDŹ DLA DZIECI I RODZICÓW W SOBOTĘ PRZED KOMUNIĄ ŚW. A WIĘC 22 MAJA O 9.00. PRÓBY PIERWSZE W TYM TYGODNIU, WE WTOREK I ŚRODĘ O 16.00 I 18.30. BIAŁY TYDZIEŃ KAŻDEGO DNIA O 18.00 OPRÓCZ PONIEDZIAŁKU 24 MAJA O 16.00, PONIEWAŻ O 18.00 MAMY BIERZMOWANIE, GŁÓWNĄ MSZĘ ŚW. ODPUSTOWĄ.
 6. ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ W UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. TRÓJCY W NIEDZIELĘ 30 MAJA O 12.30, A SPOWIEDŹ DLA DZIECI KL. IV I BLISKICH DZIEŃ WCZEŚNIEJ, W SOBOTĘ 29 MAJA O 9.00.
 7. ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ NA KOLONIE WAKACYJNE DO URLI W DNIACH 28 VI-7 VII. WIĘCEJ INFORMACJI U P. EDYTY P. KATECHETKI.
 8. W NASZEJ PARAFII CHCEMY ABY POWSTAŁA WSPÓLNOTA AA- ANONIMOWYCH ALKOHOLIKÓW. TAKA TERAPIA UZALEŻNIEŃ JEST BARDZO PIĘKNA. ZAPRASZAMY W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO, A PIERWSZE SPOTKANIE 15 MAJA. W MSZY ŚW. ZBIOROWEJ W NIEDZIELE O 10.00 MODLIMY SIĘ ZAWSZE W TEJ INTENCJI ALE WIEMY TEŻ ŻE POTRZEBA WSPARCIA ZE STRONY OSÓB KTÓRE ZNAJĄ TEMAT. ZAPRASZAMY OGROMNIE.
 9. NA KOŃCU KOŚCIOŁA MOŻNA ZABRAĆ ŚRODKI OCHRONY INDYWIDUALNEJ MASECZKI.
 10. WKRÓTCE ROZPOCZNIEMY PRACE NAD POWSTANIEM PARKINGU PRZYKOŚCIELNEGO NA TERENIE DOMU PARAFIALNEGO. W NIEDZIELE O 10.00 MODLIMY SIĘ W INTENCJI OFIARODAWCÓW KTÓRZY WSPIERAJĄ POWSTANIE PRACE.
 11. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.
 12. CZCIGODNY KSIĘŻE PRAŁACIE STANISŁAWIE Z RACJI ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ UROCZYSTOŚCI ŚW. STANISŁAWA, MODLIMY SIĘ DZIŚ W MSZY ŚW. O 10.00 W TWOJEJ INTENCJI I WSZYSTKICH SOLENIZANTÓW. ŻYCZYMY TOBIE WIELU ŁASK BOŻYCH, DUŻO ZDROWIA, OPIEKI MATKI NAJŚWIĘTSZEJ I WSZYSTKIEGO CO NAJPIĘKNIEJSZE ABYŚ ZAWSZE CIESZYŁ SIĘ NASZĄ OBECNOŚCIĄ, TAK JAK MY CIESZYMY SIĘ TWOJĄ OBECNOŚCIĄ W OSTRÓWKU I TWOJĄ OGROMNĄ POMOCĄ. DZIĘKUJEMY TOBIE ZA WSZYSTKO. NIECH PAN BÓG PRZEZ PRZYCZYNĘ TWOJEGO PATRONA OBDARZA CIĘ ZDROWIEM I WSZELKIMI POTRZEBNYMI ŁASKAMI. BÓG ZAPŁAĆ.