OGŁOSZENIA PARAFIALNE. V NIEDZIELA WIELKANOCNA. 15 V 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. V NIEDZIELA WIELKANOCNA. 15 V 2022 R.

 1. PRZEŻYWAMY WIZYTACJĘ KANONICZNĄ. OGROMNIE DZIĘKUJEMY NASZEMU PASTERZOWI KS. BP ROMUALDOWI KAMIŃSKIEMU ZA DZISIEJSZĄ OBECNOŚĆ Z NAMI.
 2. MSZE ŚW.: 8.30 Z PRZYWITANIEM. 10.00 Z PROCESJĄ Z SPRAWOZDANIAMI ORAZ KL. II I III. 11.30 Z SAKRAMENTEM BIERZMOWANIA. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA MODLITWĘ. MŁODZIEŻ WRAZ ZE ŚWIADKAMI PRZYCHODZI NA GODŹ. 11.00 I ODBIERAJĄ KARKI DLA OSOBY BIERZMOWANEJ I ZAJMUJĄ MIEJSCA W ŁAWKACH. RODZICÓW, CHRZESTNYCH, BABCIE, DZIADKÓW, RODZEŃSTWO I WSZYSTKICH CZŁONKÓW RODZINY ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE NA MSZĘ ŚW. O 11.30. MSZA ŚW. W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK O 6.30. UDAMY SIĘ RÓWNIEŻ NA CMENTARZ Z MODLITWĄ I DO OBYDWU NASZYCH ZGROMADZEŃ ZAKONNYCH.
 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI I KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA WCZORAJSZĄ SPOWIEDŹ MŁODZIEŻY I BLISKICH.
 2. DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA PIĄTKOWE SPOTKANIE W SPRAWIE KOLONII DZIECI I MŁODZIEŻY DO ORZYSZA W DNIACH 2-11 VII. MOŻNA WESPRZEĆ ATRAKCJE DLA DZIECI. WIĘCEJ INFORMACJI U P. EDYTY KATECHETKI.
 3. DZIĘKUJĘ MINISTRANTOM I WIELU WIELU OSOBOM KTÓRE POMAGAŁY W PORZĄDKACH WCZORAJ I PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ. BÓG ZAPŁAĆ.
 4. JUTRO UROCZYSTOŚĆ ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, KAPŁANA I MĘCZENNIKA, PATRONA POLSKI I METROPOLII WARSZAWSKIEJ.
 5. JUTRO W SPRAWACH KANCELARYJNYCH ZAPRASZAM RANO PONIEWAŻ WIECZOREM MAMY ZJAZD KURSOWY KSIĘŻY ŚWIĘCONYCH W 2000 ROKU.
 6. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ O 12.30 MSZA ŚW. DLA KLAS III KOMUNIJNYCH Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ CHRZTU. ZAPRASZAMY DZIECIAKI Z RODZICAMI ORAZ CHRZESTNYCH I CZŁONKÓW RODZINY DO MODLITWY.
 7. I KOMUNIA ŚW. W NASZEJ PARAFII JAK CO ROKU W UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, W TYM ROKU WYPADA 5 VI O 12.30 A DZIEŃ WCZEŚNIEJ SPOWIEDŹ O 9.00. BĘDZIE TEŻ I KOM. ŚW. W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK RM.
 8. PAN BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA NA PRÓBY ŚPIEWU KLASY KOMUNIJNE W DNIACH 21 i 28 MAJA O 18.30.
 9. CZĘSTO W NASZYM ŻYCIU POJAWIAJĄ SIĘ SYTUACJE KTÓRE CIĘŻKO NAM ZROZUMIEĆ ALE JE PRZYJMUJEMY POLECAJĄC BOŻEJ OPATRZNOŚCI. JAK WIEMY KILKA MIESIĘCY TEMU NASZ PARAFIANIN MIROSŁAW ZYCH DOZNAŁ PARALIŻU. KOSZTY MIESIĘCZNE REHABILITACJI SĄ OGROMNE. WIEMY IŻ JEST ZBIÓRKA ŚRODKÓW W INTERNECIE I RÓWNIEŻ CHCEMY POMÓC JAK MOŻEMY BLISKIM W REHABILITACJI MIRKA.
 10. DLATEGO TEŻ ZA TYDZIEŃ CHCEMY PRZED KOŚCIOŁEM ZBIERAĆ OFIARY DO PUSZKI DLA MIRKA. W IMIENIU RODZINY I SWOIM SKŁADAMY WSZYSTKIM OGROMNE BÓG ZAPŁAĆ.
 11. TRWA PEREGRYNACJA FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. W INTENCJI RODZIN MODLIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 10.00.
 12. TRWAJĄ NABOŻEŃSTWA MAJOWE O 17.30. MSZE ŚW PRZY KAPLICZKACH O 19.00. DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE ORGANIZUJĄ NASZĄ MODLITWĘ PRZY POSZCZEGÓLNYCH KAPLICZKACH I DBAJĄ O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK W TYCH WYJĄTKOWYCH MIEJSCACH. BÓG ZAPŁAĆ OGROMNE.

*KRZYWICA UL. SZOSA JADOWSKA- 2 V.

*TUŁ UL. PAPCZYŃSKIEGO- 4 V.

*KAROLEW- 5 V.

*LIPKA UL. JASNA- 9 V.

*OSTRÓWEK UL. KOLEJOWA- 11 V.

*KRZYWICA ŚRODEK- 12 V.

*TUŁ UL. RELIGI- 13 V.

*OSTRÓWEK SIOSTRY FRANCISZKANKI RM- 17 V.

*OSTRÓWEK SIOSTRY JEZUSA MIŁOSIERNEGO- 18 V.

*LIPKA UL. WOŁOMIŃSKA- 20 V.

*OSTRÓWEK UL. LEŚNA- 28 V.

15. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAM DO MODLITWY ZA NASZYCH ZMARŁYCH NA CMENTARZU W DNIU 26 VI O 13.00.

16. BÓG ZAPŁAĆ ZA PRACE REMONTOWE, BUDYNKU GOSPODARCZEGO I WC ORAZ PRACE CMENTARNE. DZIĘKUJĘ MARCINOWI KUREK I WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU, JARKOWI, MARKOWI, SKŁADOWI ROZBUD I RAFAŁOWI ZA PRACE ORAZ P. JANINIE, P. ELI, P. ANI, MARCIE, P. MARZENIE, P. ZBYSZKOWI I WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGALI W TYM TYGODNIU W PORZĄDKACH. KWIACIARNI PP. FERDYN ZA KWIATY DO KOŚCIOŁA I PP. MARCZAK Z TUŁU ZA KWIATY NA ZEWNĄTRZ. BÓG ZAPŁAĆ.

17. DZIĘKUJĘ P. ORGANIŚCIE BARTKOWI, P. PAWŁOWI, P. ANI I P. MARII, P. RAFAŁOWI ZA POMOC W PRZYGOTOWANIACH.

18. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.