OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 28 I 2024.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 28 I 2024.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ Z NAMI.
 2. DZIĘKUJĘ P. ELI, P. ANI, P. ZBIGNIEWOWI KOŚCIELNIAK, ANTKOWI, KRZYSZTOFOWI I WSZYSTKIM OSOBOM KTÓRE POMAGAŁY W ROZBIERANIU DEKORACJI ŚWIĄTECZNEJ.
 3. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ.
 4. DZIŚ O 16.00 SPOTKANIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO 2 KRĘGU. ZAPRASZAMY.
 5. DZIŚ PO MSZY ŚW. O 18.00 KOLEJNE SPOTKANIE UCZESTNIKÓW KURSU PRZEDMAŁŻEŃSKIEGO.
 6. W PIĄTEK PRZYPADA ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO ŚWIEC NA POCZĄTKU MSZY ŚW. JEST TO DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO A WIĘC WSZYSTKIM OSOBOM KONSEKROWANYM SKŁADAMY ŻYCZENIA BOŻEGO BŁOG. A SZCZEGÓLNIE NASZYM SIOSTROM FRANCISZKANKOM RODZINY MARYI, SIOSTROM JEZUSA MIŁOSIERNEGO ORAZ POCHODZĄCYM Z NASZEJ WSPÓLNOTY S. AGNIESZCE KINDZE GAŃKO I S. NIKODEMIE ŚLIWA. W INTENCJI SIÓSTR BĘDZIE SPRAWOWANA MSZA ŚW. W PIĄTEK O 8.00. MSZE ŚW. JESZCZE O 17.00 ORAZ 18.00. TACA NA ZAKONY KLAUZUROWE. 
 7. TRADYCYJNIE W TYM DNIU O 18.00 MSZA ŚW. W INTENCJI KL. III KOMUNIJNYCH, POŚWIĘCENIE I ROZDANIE KSIĄŻECZEK KOMUNIJNYCH. ZAPRASZAM SERDECZNIE DZIECI Z RODZICAMI I OPIEKUNAMI.
 8. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. O 9.00 UDAM SIĘ DO CHORYCH. O 15.00 WRAZ Z ŻYWYM RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY NA WYSTAWIENIE NS, ADORACJĘ, KORONKĘ, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY.
 9. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM SERDECZNIE ŻYWY RÓŻANIEC NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE O 17.00 I MSZĘ ŚW. W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 10. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 11. W NIEDZIELĘ O 11.30 LOSOWANIE NAGRÓD ZA ZIARENKA ZA I.
 12. DNIA 1 LUTEGO ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI, KTÓRE NALEŻY ZOSTAWIĆ PRZY SŁUPIE TUŻ PRZY WJEŹDZIE.
 13. DZIĘKUJĘ SKŁADOWI ROZBUD I WIELU OSOBOM ZA ODŚNIEŻANIE.
 14. PRZYSTĄPIMY DO ZAŁOŻENIA MONITORINGU TERENU KOŚCIELNEGO, DOMU PARAFIALNEGO, CMENTARZA.
 15. ZBLIŻA SIĘ PIERWSZA ROCZNICA ŚMIERCI, DNIA 8 III,  KS. PRAŁATA HENRYKA DROŻDŻA, NASZEGO KS. PROBOSZCZA. JUŻ DZIŚ BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA UROCZYSTĄ MSZĘ ŚW. W INTENCJI Ś.P. KS. PRAŁATA W NIEDZIELĘ DNIA 10 III O 18.00, POD PRZEWODNICTWEM NASZEGO PASTERZA, J.E. KS. BP ROMUALDA KAMIŃSKIEGO, PODCZAS KTÓREJ DOKONAMY POŚWIĘCENIA TABLICY PAMIĄTKOWEJ W KOŚCIELE. BĘDZIE RÓWNIEŻ Z NAMI KS. PRAŁAT, MIECZYSŁAW STEFANIUK,  PRZYJACIEL ORAZ WIELOLETNI PROBOSZCZ PARAFII MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ I DZIEKAN DEKANATU ZIELONKOWSKIEGO. ZAPROSILIŚMY RÓWNIEŻ PARAFIE MARKI, STANISŁAWÓW I ZĄBKI.
 16. SIOSTRY FRANCISZKANKI RODZINY MARYI ZAPRASZAJĄ SERDECZNIE NA DNI SKUPIENIA, 16-18 II, O TEMACIE „KOBIETY W BIBLII”. WIĘCEJ INFORMACJI W GABLOCIE.
 17. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 18. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …