OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 27 VIII 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  NIEDZIELA. 27 VIII 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. BÓG ZAPŁAĆ ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI I WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W PIĄTEK W NASZEJ MODLITWIE WIECZORNEJ ZAKOŃCZONEJ APELEM W INTENCJI OJCZYZNY, PARAFII, WYBORÓW I O TRZEŹWOŚĆ NARODU. ZAPRASZAMY DO MODLITWY I DO PODJĘCIA WYRZECZEŃ W TYCH INTENCJACH.
 3. DZIŚ O 12.00 W POSTOLISKACH DOŻYNKI POWIATOWO- DIECEZJALNE. UDAMY SIĘ JAKO PARAFIA Z WIEŃCAMI. BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY WIEŃCE WYKONALI.
 4. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. Z ŻYWYM RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY NA 15.00. WYST. NS. KORONKA, SPOWIEDŹ. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00. ZAPRASZAM SZCZEGÓLNIE DZIECI I MŁODZIEŻ DO SAKR. SPOWIEDZI NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO. O 18.00 NOWENNA ZA POŚREDNICTWEM RODZINY ULMÓW.
 5. PIĄTEK TO 83 ROCZNICA NIEMIECKIEJ NAPAŚCI NA POLSKĘ. BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ SZCZEGÓLNIE ZA POLAKÓW KTÓRZY ODDALI ŻYCIE ZA POLSKĘ.
 6. W PIĄTEK O 19.00 ZAPRASZAM KATECHETÓW NA SPOTKANIE PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO.
 7. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM ŻYWY RÓŻANIEC I WSZYSTKICH NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE O 17.00 I MSZĘ ŚW. W INT. ŻYWEGO RÓŻAŃCA O 18.00.
 8. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM ASYSTĘ PROCESYJNĄ, ŻYWY RÓŻANIEC, MINISTRANTÓW, BIELANKI. PROCESJA PO MSZY ŚW. O 11.30.
 9. ZA TYDZIEŃ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA KATOLICKI OŚRODEK ADOPCYJNY.
 10. ZA TYDZIEŃ W PONIEDZIAŁEK ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO. MSZA ŚW. DLA SP I INNYCH SZKÓŁ W KOŚCIELE O 8.00 A DLA ZSS W KAPLICY U SIÓSTR FRANCISZKANEK O 9.00, WIĘC BEZ MSZY ŚW. O 7.30. ZAPRASZAM DO SPOWIEDZI PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚW. ZACHĘCAM ABY WŁĄCZYĆ SIĘ W COROCZNĄ AKCJĘ „PLECAK PEŁEN UŚMIECHÓW” I STWORZYĆ TAKI ZESTAW PRZYBORÓW NAJBARDZIEJ POTRZEBNYCH DO SZKOŁY I ZŁOŻYĆ PRZY OŁTARZU MATKI BOŻEJ, KTÓRE PRZEKAŻEMY DZIECIOM NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM.
 11. OD SOBOTY ZA 2 TYGODNIE PO PRZERWIE WAKACYJNEJ WZNAWIAMY ZBIÓRKI MINISTRANCKIE O 10.00 PRZEZ CAŁY ROK. ZAPRASZAM KANDYDATÓW, MINISTRANTÓW, LEKTORÓW. DNIA 16 IX ZLOT SŁUŻBY LITURGICZNEJ W SEMINARIUM. ZAPRASZAMY.
 12. OD IX JAK W LATACH UBIEGŁYCH W NIEDZIELE PO MSZY ŚW. O 11.30 SPOTKANIA PRZYGOTOWAWCZE KLAS II, III KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH, KOLEJNO W II, III I IV NIEDZIELĘ MIESIĄCA. UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE W ODPUST ŚW. FAUSTYNY O 18.00, KTÓREMU BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ O. PROF. PAWEŁ WARCHOŁ, FRANCISZKANIN.
 13. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI GAJCY, ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH. OSOBOM DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ, KRZYŻ MISYJNY I KAPLICZKI I ZA OFIARY NA TRWAJĄCE PRACE KOSTKOWE.
 14. PROŚBA O OGŁOSZENIE. 29 IX BADANIE WZROKU PRZY PRZYCHODNI.
 15. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 16. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …