OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 25 VI 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  NIEDZIELA. 25 VI 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PIOTROWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. OD TYGODNIA MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZY ŚW. NA PRZYSZŁY ROK. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 3. DZIŚ MOŻNA WESPRZEĆ DO PUSZKI ATRAKCJE DLA DZIECIAKÓW PODCZAS KOLONII DO LIDZBARKA. ZBIÓRKA NA MSZY ŚW. ZA TYDZIEŃ O 6.20 I WYJAZD NA KOLONIE. BÓG ZAPŁAĆ P. EDYCIE ZA ORGANIZACJĘ KOLONII.
 4. W CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI SOLENIZANTOM A SZCZEGÓLNIE NASZEMU P. PAWŁOWI. TACA NA KONSERWACJĘ BAZYLIKI ŚW. PIOTRA W WATYKANIE I DZIAŁALNOŚĆ APOST. STOLICY APOSTOLSKIEJ. UDZIELA SIĘ ODPUSTU ZUPEŁNEGO WIERNYM KTÓRZY NAWIEDZĄ KATEDRĘ I TAM SIĘ POMODLĄ.
 5. W PIĄTEK O 17.00 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE I MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH O 18.00.
 6. W SOBOTĘ O 11.00 MSZA ŚW. NA CMENTARZU W KAPLICY ZA ZMARŁYCH NA NASZYM CMENTARZU I Z NASZYCH RODZIN.
 7. SOBOTA BĘDZIE PIERWSZĄ W MIESIĄCU. O 17.00 ZAPRASZAM SERDECZNIE ŻYWY RÓŻANIEC I WSZYSTKICH NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I O 18.00 MSZĘ ŚW. W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 8. NIEDZIELA BĘDZIE PIERWSZĄ W MIESIĄCU. O 11.30 PROCESJA. ZAPRASZAM ASYSTĘ PROCESYJNĄ, ŻYWY RÓŻANIEC, BIELANKI, MINISTRANTÓW I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 9. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PIELGRZYMCE PIESZEJ Z SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY W WARSZAWIE DO NASZEGO SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY W OSTRÓWKU W DNIACH 29/30 LIPCA. INFORMACJE I ZAPISY NA PLAKACIE W GABLOCIE, STRONIE PARAFII I DIECEZJI. JESTEŚMY ORGANIZATORAMI OBIADU I JAK CO ROKU MOŻNA WESPRZEĆ OBIAD OFIARAMI DO PUSZKI. BÓG ZAPŁAĆ.
 10. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, MINISTRANTOM, ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH. OSOBOM DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ, KRZYŻ MISYJNY I KAPLICZKI ORAZ ZA OFIARY.
 11. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE BIUROWI RACHUNKOWEMU Z TUŁU ZA POMOC. BÓG ZAPŁAĆ.
 12. Z RACJI UROCZYSTOŚCI ŚW. JANA WSZYSTKIM JANOM I JANINOM SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA BOŻEJ OPIEKI, A SZCZEGÓLNIE NASZEJ SIOSTRZE JANINIE.
 13. W DRUGIEJ POŁOWIE SIERPNIA PLANOWANA JEST PIELGRZYMKA DO MATKI BOŻEJ W MEDJUGORIE. WIĘCEJ INFORMACJI U P. STASI.
 14. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM…. INFORMACJA O NASZEJ PIELGRZYMCE.
 15. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …