OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 20 VIII 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  NIEDZIELA. 20 VIII 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PIOTROWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. W CZWARTEK ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI IMIENNIKOM, A SZCZEGÓLNIE NASZEMU P. ORGANIŚCIE.
 3. W PIĄTEK O 17.00 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE I MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W PARAFIALNYCH WYPOMINKACH.
 4. W PIĄTEK O 19.00 W WIGILIĘ UROCZYSTOŚCI MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ WRAZ Z ŻYWYM RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY NA MSZĘ ŚW. I CZUWANIE DO 21.00 W INTENCJI: OJCZYZNY, PARAFII, W INTENCJI WYBORÓW I O TRZEŹWOŚĆ NARODU. ZAPRASZAMY DO MODLITWY I DO PODJĘCIA WYRZECZEŃ W TYCH INTENCJACH.
 5. W SOBOTĘ UROCZYSTOŚĆ NMP JASNOGÓRSKIEJ. MSZE ŚW. O 8.30 I WIECZORNE. INFORMACJE W GABLOCIE.
 6. W NIEDZIELĘ O 12.00 W POSTOLISKACH DOŻYNKI POWIATOWO- DIECEZJALNE. ZAPRASZAMY SERDECZNIE JAK RÓWNIEŻ DO WYKONANIA WIEŃCY DOŻYNKOWYCH.
 7. ZA 2 TYGODNIE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO. MSZA ŚW. DLA SP I INNYCH SZKÓŁ W KOŚCIELE O 8.00 A DLA ZSS W KAPLICY U SIÓSTR FRANCISZKANEK O 9.00, WIĘC BEZ MSZY ŚW. O 7.30. ZAPRASZAM DO SPOWIEDZI PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚW. ZACHĘCAM ABY WŁĄCZYĆ SIĘ W COROCZNĄ AKCJĘ „PLECAK PEŁEN UŚMIECHÓW” I STWORZYĆ TAKI ZESTAW PRZYBORÓW NAJBARDZIEJ POTRZEBNYCH DO SZKOŁY I ZŁOŻYĆ PRZY OŁTARZU MATKI BOŻEJ, KTÓRE PRZEKAŻEMY DZIECIOM NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM.
 8. CZAS WAKACYJNY TO CZAS ZMIAN KAPŁAŃSKICH/ZAKONNYCH. SKŁADAMY SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ SIOSTROM ZGROMADZENIA JEZUSA MIŁOSIERNEGO, S. RACHELI, S. WERONICE I S. IWONIE ORAZ S. BARBARZE FRANCISZKANCE RM. DZIĘKUJEMY SIOSTROM ZA PIĘKNĄ PRACĘ I W DOMU ŚW. FAUSTYNY I W OŚRODKU WYCHOWAWCZYM I W PARAFII. BÓG ZAPŁAĆ.
 9. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI GAJCY, ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH. OSOBOM DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ, KRZYŻ MISYJNY I KAPLICZKI I ZA OFIARY.
 10. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 11. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …