OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 10 IX 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  NIEDZIELA. 10 IX 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ SPOTKANIE KL. II Z RODZICAMI W KOŚCIELE PO MSZY ŚW. O 11.30 A ZA TYDZIEŃ KL. III KOMUNIJNYCH.
 3. DZIŚ TACA NA NASZE SEMINARIUM DUCHOWNE.
 4. DZIŚ PODCZAS MSZY ŚW. O 11.30 POŚWIĘCENIE PLECAKÓW I PRZYBORÓW SZKOLNYCH. DZIECIAKI ZAPRASZAMY OD NASTĘPNEJ NIEDZIELI PO ZIARENKA I NA KONIEC MIESIĄCA NAGRODY.
 5. DZIŚ SIOSTRY LORETANKI ZAPRASZAJĄ 10 IX NA ODPUST DO LORETTO.
 6. W ŚRODĘ BĘDZIEMY PRZEŻYWALI 3 ROCZNICĘ KONSEKRACJI NASZEGO KOŚCIOŁA. ZAPRASZAM DO MODLITWY. MSZE ŚW. 17.00, 17.30, 18.00 W INTENCJI OJCZYZNY. NA PAMIĄTKĘ TEGO WYDARZENIA ZAPALIMY ŚWIECE TZW. ZACHEUSZKI, CZYLI MIEJSCA GDZIE KOŚCIÓŁ JEST NAMASZCZONY OLEJEM ŚWIĘTYM.
 7. W CZWARTEK ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO.
 8. W PIĄTEK O 17.30 MSZA ŚW. W INTENCJI KOŚCIOŁA DOMOWEGO W NOWYM ROKU FORMACJI.
 9. W SOBOTĘ ZLOT SŁUŻBY LITURGICZNEJ W SEMINARIUM. WIELE ATRAKCJI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. KOSZT SYMBOLICZNY 10 ZŁ. ZAPISY U P. STASI. TAM ZOSTANĄ WYRÓŻNIENI: BIELANKA, SCHOLANKA, MINISTRANT. ZBIÓRKA PRZY KOŚCIELE O 9.00. ZAPRASZAMY.
 10. W NIEDZIELĘ ŚWIĘTO ŚW. ZYGMUNTA SZCZĘSNEGO FELIŃSKIEGO, ZAŁOŻYCIELA NASZYCH SIÓSTR FRANCISZKANEK MARYI KTÓRYM ŻYCZYMY OPIEKI PATRONA. W TYM DNIU O 17.30 LITANIA DO ŚWIĘTO I ODDANIE CZCI ŚWIĘTEMU W JEGO RELIKWIACH KTÓRE SĄ W NASZYM KOŚCIELE.
 11. W NIEDZIELĘ ROCZNICA SOWIECKIEJ NAPAŚCI NA POLSKĘ. PAMIĘTAJMY W MODLITWIE O POLAKACH KTÓRZY ODDALI ŻYCIE ZA OJCZYZNĘ.
 12. OD WRZEŚNIA MSZE ŚW. W KAPLICY U SIÓSTR FRANCISZKANEK RODZINY MARYI KAŻDEGO DNIA O 7.00.
 13. OD IX JAK W LATACH UBIEGŁYCH W NIEDZIELE PO MSZY ŚW. O 11.30 SPOTKANIA PRZYGOTOWAWCZE KLAS II, III KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH, KOLEJNO W II, III I IV NIEDZIELĘ MIESIĄCA. ZA TYDZIEŃ KL. III Z DEKLARACJĄ DZIECKA KOMUNIJNEGO Z DEKLARACJĄ DZIECKA KOMUNIJNEGO A ZA 2 TYGODNIE BIERZMOWANYCH. UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE W ODPUST ŚW. FAUSTYNY 5 X O 18.00, KTÓREMU BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ O. PROF. PAWEŁ WARCHOŁ, FRANCISZKANIN.
 14. ZAPRASZAMY NA ZBIÓRKI MINISTRANCKIE O 10.00 PRZEZ CAŁY ROK, KANDYDATÓW, MINISTRANTÓW, LEKTORÓW.
 15. PAN BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA DZIECI I MŁODZIEŻ DO SCHOLKI, W SOBOTY WE WRZEŚNIU PO MSZY ŚW. O 18.00 ORAZ NA SPOTKANIA KOŚCIOŁA DOMOWEGO A P. STASIA ZAPRASZA DZIEWCZYNKI DO ZAPISANIA SIĘ DO BIELANEK.
 16. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI GAJCY, SYLWESTROWI BANASZEK, ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH. OSOBOM DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ, KRZYŻ MISYJNY I KAPLICZKI.
 17. ZAKOŃCZYLIŚMY PRACE KOSTKOWE OD BRAMY DO DOMU PARAFIALNEGO. BÓG ZAPŁAĆ P. MIRKOWI DĘBSKIEMU I FIRMIE ZA PIĘKNE WYKONANIE PRAC. TERAZ PRZYSTĄPIMY DO INSTALACJI RUR NA CMENTARZU I INSTALACJĘ NOWYCH DRZWI GARAŻOWYCH.
 18. OGROMNIE DZIĘKUJEMY S. ANNIE PRZEŁOŻONEJ WSPÓLNOTY SIÓSTR FRANCISZKANEK MARYI ZA WSPANIAŁĄ PRACĘ W OŚRODKU I PARAFII I WITAMY S. BARBARĘ NOWĄ PRZEŁOŻONĄ WSPÓLNOTY I ŻYCZYMY BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA I OPIEKI MATKI BOŻEJ.
 19. IDZIE MIESIĄC PAŹDZIERNIK. ZA TYDZIEŃ PODAMY UKŁAD WSPÓLNOT I KLAS PROWADZĄCYCH RÓŻANIEC W PAŹDZIERNIKU. ZAPRASZAMY SERDECZNIE DZIECIAKI DO KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC. WYKONANIE DOWOLNE, NAGRODY.
 20. DNIA 1 X O 11.30 POŚWIĘCENIE I ROZDANIE RÓŻAŃCY DLA DZIECI KOMUNIJNYCH.
 21. DNIA 6 X BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ 60-LECIE ISTNIENIA ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W OSTRÓWKU. MSZY ŚW. O 11.00 W KOŚCIELE PARAFIALNYM BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ J.E.KS.BP ROMUALD KAMIŃSKI, NASZ PASTERZ. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY NA TĘ MSZĘ ŚW. DO WSPÓLNEGO DZIĘKCZYNIENIA.
 22. OD NASTĘPNEJ NIEDZIELI MOŻNA PODAWAĆ BLISKICH ZMARŁYCH DO MODLITWY WYPOMINKOWEJ. JEDNORAZOWE 1,2 XI I CAŁOROCZNE.
 23. DZIŚ W PARKU W OSTRÓWKU PIKNIK RODZINNY. WIĘCEJ NA PLAKATACH.
 24. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 25. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …