OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 06 VIII 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  NIEDZIELA. 06 VIII 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PIOTROWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIĘKUJEMY P. MARIUSZOWI ORGANIŚCIE ZA ZASTĘPSTWO ZA NASZEGO PANA ORGANISTĘ BARTKA KTÓRY JEST NA WAKACJACH.
 3. SKŁADAM OGROMNE BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM OSOBOM I INSTYTUCJOM KTÓRE ZAANGAŻOWAŁY SIĘ W PRZYGOTOWANIE NASZEJ XV JUŻ PIELGRZYMKI Z WARSZAWY DO OSTRÓWKA I OBIADU DLA PIELGRZYMÓW. SZCZEGÓŁOWO DZIĘKOWALIŚMY PODCZAS MSZY ŚW. PRZY OŁTARZU POLOWYM POD PRZEWODNICTWEM NASZEGO PASTERZA KS. BP ROMUALDA. OGROMNE SŁOWA WDZIĘCZNOŚCI DO WAS, DO WSZYSTKICH OSÓB KTÓRE POMAGAŁY. NIECH DOBRY BÓG WYNAGRODZI I POBŁOGOSŁAWI. BÓG ZAPŁAĆ.
 4. DZIŚ ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO I PIERWSZA NIEDZIELA W MIESIĄCU. O 11.30 PROCESJA. ZAPRASZAMY ŻYWY RÓŻANIEC, ASYSTĘ PROCESYJNĄ I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 5. JUTRO O 18.00 MSZA ŚW. DO DUCHA ŚWIĘTEGO.
 6. W ŚRODĘ ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA, EDYTY STEIN, PATRONKI EUROPY.
 7. W CZWARTEK ŚWIĘTO ŚW. WAWRZYŃCA.
 8. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH. OSOBOM DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ, KRZYŻ MISYJNY I KAPLICZKI ORAZ ZA OFIARY NA TRWAJĄCE PRACE KOSTKOWE.
 9. W PRZYSZŁY WTOREK 15 VIII UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP, KTÓRA JEST DNIEM UROCZYSTOŚCI PATRONKI DIECEZJI- MATKI BOŻEJ ZWYCIĘSKIEJ. WIELE UROCZYSTOŚCI DIECEZJALNYCH NA KAMIONKU, OSSOWIE, RADZYMINIE. UKŁAD MSZY ŚW. NIEDZIELNY. W TYM DNIU PO KAŻDEJ MSZY ŚW. OBRZĘD BŁOGOSŁAWIEŃSTWA ZIÓŁ I KWIATÓW.
 10. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM…. OBSZERNY ARTYKUŁ O NASZEJ TEGOROCZNEJ PIELGRZYMCE DO OSTRÓWKA.
 11. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …