OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA WIELKANOCNA. 8 V 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA WIELKANOCNA. 8 V 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KL. III B I RODZICOM ZA WCZORAJSZE SPOTKANIE. BÓG ZAPŁAĆ ZA DARY OŁTARZA OD KLAS KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH. ORNAT MARYJNY I SZATY LITURGICZNE DO KOŚCIOŁA.
 3. DZIĘKUJĘ ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI ZA WCZORAJSZE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.
 4. DZIŚ TACA NA NASZE SEMINARIUM DUCHOWNE W WARSZAWIE TARCHOMINIE.
 5. W PIĄTEK NMP Z FATIMY. O 17.00 MSZA ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY.
 6. W PIĄTEK 13 MAJA O 17.00 ODBĘDZIE SIĘ W SALCE W DOMU PARAFIALNYM SPOTKANIE RODZICÓW DZIECI WYJEŻDŻAJĄCYCH NA KOLONIE W WAKACJE DO ORZYSZA W DNIACH 2-11 VII. MOŻNA WESPRZEĆ ATRAKCJE DLA DZIECI. WIĘCEJ INFORMACJI U P. EDYTY KATECHETKI.
 7. DZIĘKUJĘ MINISTRANTOM I OSOBOM KTÓRE POMAGAŁY W PORZĄDKACH WCZORAJ. W SOBOTĘ O 9.00 ZAPRASZAM TEŻ OSOBY KTÓRE MOGĄ POMÓC W PRACACH PORZĄDKOWYCH TERENU. BÓG ZAPŁAĆ.
 8. W SOBOTĘ O 9.00 ZAPRASZAM MŁODZIEŻ BIERZMOWANĄ NA SPOTKANIE OBOWIĄZKOWE. SPOWIEDŹ SAKRAMENTALNA KTÓRA JEST WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO SAKRAMENTU, PRÓBĘ GENERALNĄ. DZIĘKUJĘ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI I KS. MARIANOM ZA POMOC W SPOWIEDZI ORAZ WIELU OSOBOM KTÓRE POMAGAJĄ W ORGANIZACJI UROCZYSTOŚCI WIZYTACJI I BIERZMOWANIA.
 9. W SOBOTĘ ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA, APOSTOŁA.
 10. JUŻ ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ 15 MAJA BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ WIZYTACJĘ KANONICZNĄ CO 5 LAT W PARAFII. OD RANA BĘDZIE Z NAMI NASZ PASTERZ KS. BP ROMUALD. PROSZĘ WSZYSTKIE GRUPY PARAFIALNE O NAPISANIE SPRAWOZDAŃ DO WTORKU. O 8.30 MSZA ŚW. Z PRZYWITANIEM. 10.00- MSZA ŚW. ZBIOROWA Z PROCESJĄ ZE SPRAWOZDANIAMI. NA MSZĘ ŚW. O 10.00 ZAPRASZAM SZCZEGÓLNIE KL. II i III W RAMACH 2 i 3 NIEDZIELI MIESIĄCA. O 11.30 MSZA ŚW. W INTENCJI BIERZMOWANYCH I PARAFIAN. DO KOŚCIOŁA MŁODZIEŻ WRAZ ZE ŚWIADKAMI PRZYCHODZI NA GODŹ. 11.00 I ODBIERAJĄ KARKI DLA OSOBY BIERZMOWANEJ I ZAJMUJĄ MIEJSCA W ŁAWKACH. RODZICÓW, CHRZESTNYCH, BABCIE, DZIADKÓW, RODZEŃSTWO I WSZYSTKICH CZŁONKÓW RODZINY ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE NA MSZĘ ŚW. O 11.30. MSZA ŚW. W TYM DNIU W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK O 6.30. JUŻ DZIŚ OGROMNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO UCZESTNICTWA WE MSZACH ŚW. SZCZEGÓLNIE O 8.30 I 10.00 A O 11.30 BĘDZIE MSZA ŚW. Z SAKRAMENTEM BIERZMOWANIA.

ZAPLANUJMY CZAS ABY W TYM DNIU BYĆ NA MODLITWIE Z NASZYM PASTERZEM. UDAMY SIĘ RÓWNIEŻ NA CMENTARZ Z MODLITWĄ I DO OBYDWU NASZYCH ZGROMADZEŃ ZAKONNYCH.

 1. I KOMUNIA ŚW. W NASZEJ PARAFII JAK CO ROKU W UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, W TYM ROKU WYPADA 5 VI O 12.30 A DZIEŃ WCZEŚNIEJ SPOWIEDŹ O 9.00. ODNOWIENIE PRZYRZECZEŃ CHRZTU ŚW. 22 V O 12.30. ROCZNICA TYDZIEŃ PO KOMUNII ŚWIĘTEJ. BĘDZIE TEŻ I KOM. ŚW. W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK RM.
 2. PAN BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA NA PRÓBY ŚPIEWU KLASY KOMUNIJNE W DNIACH 21 i 28 MAJA O 18.30.
 3. CZĘSTO W NASZYM ŻYCIU POJAWIAJĄ SIĘ SYTUACJE KTÓRE CIĘŻKO NAM ZROZUMIEĆ ALE JE PRZYJMUJEMY POLECAJĄC BOŻEJ OPATRZNOŚCI. JAK WIEMY KILKA MIESIĘCY TEMU NASZ PARAFIANIN MIROSŁAW ZYCH DOZNAŁ PARALIŻU. KOSZTY MIESIĘCZNE REHABILITACJI SĄ OGROMNE. WIEMY IŻ JEST ZBIÓRKA ŚRODKÓW W INTERNECIE I RÓWNIEŻ CHCEMY POMÓC JAK MOŻEMY BLISKIM W REHABILITACJI MIRKA. DLATEGO TEŻ DNIA 22 MAJA, CZYLI ZA 2 TYGODNIE CHCEMY PRZED KOŚCIOŁEM ZBIERAĆ OFIARY DO PUSZKI DLA MIRKA. W IMIENIU RODZINY I SWOIM SKŁADAMY WSZYSTKIM OGROMNE BÓG ZAPŁAĆ.
 4. TRWA PEREGRYNACJA FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. W INTENCJI RODZIN MODLIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 10.00. BÓG ZAPŁAĆ RODZINOM Z UL. MICKIEWICZA KTÓRE PRZYJĘŁY MATKĘ BOŻĄ I ZA OFIARĘ. OBECNIE MATKA BOŻA JEST NA UL. TRAUGUTTA.
 5. TRWAJĄ NABOŻEŃSTWA MAJOWE O 17.30. MSZE ŚW PRZY KAPLICZKACH O 19.00. DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE ORGANIZUJĄ NASZĄ MODLITWĘ PRZY POSZCZEGÓLNYCH KAPLICZKACH I DBAJĄ O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK W TYCH WYJĄTKOWYCH MIEJSCACH. BÓG ZAPŁAĆ OGROMNE.

*KRZYWICA UL. SZOSA JADOWSKA- 2 V.

*TUŁ UL. PAPCZYŃSKIEGO- 4 V.

*KAROLEW- 5 V.

*LIPKA UL. JASNA- 9 V.

*OSTRÓWEK UL. KOLEJOWA- 11 V.

*KRZYWICA ŚRODEK- 12 V.

*TUŁ UL. RELIIGI- 13 V.

*LIPKA UL. WOŁOMIŃSKA- 16 V.

*OSTRÓWEK SIOSTRY FRANCISZKANKI RM- 17 V.

*OSTRÓWEK SIOSTRY JEZUSA MIŁOSIERNEGO- 18 V.

*OSTRÓWEK UL. LEŚNA- 28 V.

 1. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAM DO MODLITWY ZA NASZYCH ZMARŁYCH NA CMENTARZU W DNIU 26 VI O 13.00.
 2. BÓG ZAPŁAĆ ZA PRACE REMONTOWE, BUDYNKU GOSPODARCZEGO I WC ORAZ PRACE CMENTARNE. DZIĘKUJĘ MARCINOWI KUREK I WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU, JARKOWI, MARKOWI, SKŁADOWI ROZBUD I RAFAŁOWI ZA PRACE ORAZ P. JANINIE, P. ELI, P. ANI, MARCIE I WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGALI W TYM TYGODNIU W PORZĄDKACH.
 3. W ZAKRYSTII SĄ RÓWNIEŻ DO ODEBRANIA BLACHY W KTÓRYCH BYŁY UPIECZONE CIASTA NA NIEDZIELĘ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA DO DOMU ŚW. FAUSTYNY. JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY PO ODBIÓR.
 4. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.
 5. Z RACJI DZISIEJSZEJ I JUTRZEJSZEJ UROCZYSTOŚCI ŚW. STANISŁAWA BM, DROGIEMU NASZEMU KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA. NIECH DOBRY I MIŁOSIERNY BÓG OBDARZA NASZEGO KS. PRAŁATA WIELOŚCIĄ ŁASK. NIECH DAJE DUŻO ZDROWIA I RADOŚCI. JESTEM WYRAZICIELEM WDZIĘCZNOŚCI SWOJEJ I WSZYSTKICH PARAFIAN I OBIECUJEMY MODLITWĘ W INTENCJI KS. PRAŁATA JAK RÓWNIEŻ WSZYSTKICH NOSZĄCYCH TO PIĘKNE IMIĘ, PAŃ I PANÓW, A SZCZEGÓLNIE P. STASI FRĄCKIEWICZ. NASZĄ MODLITWĄ OGARNIAMY RÓWNIEŻ S. RACHELĘ, PRZEŁOŻONĄ SIÓSTR JEZUSA MIŁOSIERNEGO, ŻYCZĄC SIOSTRZE WIELU ŁASK BOŻYCH I OPIEKI SZCZEGÓLNIE TYCH ŚWIĘTYCH KTÓRZY SĄ MOCNO ZWIĄZANI Z SIOSTRĄ I CAŁYM ZGROMADZENIEM A WIĘC ŚW. FAUSTYNY I BŁ. KS. MICHAŁA SOPOĆKO. O 10.00 MODLIMY SIĘ SZCZEGÓLNIE W INTENCJI NASZYCH SOLENIZANTÓW I SKŁADAMY ŻYCZENIA. SZCZĘŚĆ BOŻE.