OGŁOSZENIA PARAFIALNE. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 20 III 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 20 III 2022 R.

 1. JESZCZE RAZ BARDZO SERDECZNIE WITAMY W NASZEJ PARAFII KS. MICHAŁA DZIEDZICA, DYREKTORA WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY NASZEJ DIECEZJI I CIESZYMY SIĘ ŻE KS. MICHAŁ ZGODZIŁ SIĘ POPROWADZIĆ NASZE REKOLEKCJE KTÓRE POTRWAJĄ DO ŚRODY WŁĄCZNIE.
 2. DZIĘKUJĘ ZA OBECNOŚĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 3. DZIĘKUJĘ KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU ZA PIĄTKOWE SPOTKANIE ORAZ ZESPOŁOWI SYNODALNEMU ZA SPOTKANIE W TYM TYGODNIU I MINISTRANTOM ZA PRZYGOTOWANIE BUTELECZEK Z WODĄ ŚWIĘCONĄ NA ŚWIĘTA.
 4. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. III Z RODZICAMI W KOŚCIELE A ZA TYDZIEŃ O 11.30 SPOTKANIE DLA BIERZMOWANYCH.
 5. DZIŚ III NIEDZIELA MIESIĄCA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 6. DZIŚ O 17.00 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM.
 7. W ŚRODĘ O 11.30 MSZA ŚW. ZA NASZEGO KS. PROB. KS. KAN. ANDRZEJA DUSZĘ.
 8. W CZWARTEK I PIĄTEK W SPRAWACH KANCELARYJNYCH ZAPRASZAM W CIĄGU DNIA PONIEWAŻ SPOWIADAM W KLEMBOWIE. DZIĘKUJĘ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA ODPRAWIENIE MSZY ŚW. WIECZORNYCH.
 9. W PIĄTEK UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO. MSZE ŚW. 16.30 I 18.00, A PO TEJ MSZY ŚW. AKT ODDANIA MATCE BOŻEJ OSÓB KTÓRE UCZESTNICZĄ W REKOLEKCJACH ODDANIE 33. GRUPA NA FACEBOOK ODDANIE 33 OSTRÓWEK. DZIĘKUJĘ AGNIESZCE I UCZESTNIKOM ZA WYTRWAŁOŚĆ. OSOBY PROWADZĄCE REKOLEKCJE W ZAKRYSTII MOGĄ ODEBRAĆ AKT OSOBISTEGO ODDANIA DO PODPISANIA W PIĄTEK.
 10. W PIĄTEK 30 ROCZNICA ERYGOWANIA NASZEJ DIECEZJI. PO MSZY ŚW. O 18.00 AKT ZAWIERZENIA MIŁOSIERDZIU BOŻEMU. Z RACJI UROCZYSTOŚCI W PIĄTEK MOŻNA SPOŻYWAĆ POKARMY MIĘSNE.
 11. W PIĄTKI WP O 16.00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I MSZA ŚW. O 16.30 ORAZ O 17.15 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH I MSZA ŚW. O 18.00. DLA DZIECI PLANSZE. NAGRODY.
 12. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZĄ W ZBIÓRCE DARÓW DLA UKRAINY. MOŻNA OFIAROWAĆ DARY W KOŚCIELE LUB ZAPYTAĆ W DOMU ŚW. FAUSTYNY CO JEST NAJBARDZIEJ POTRZEBNE. CZĘŚĆ DARÓW ZOSTAŁA JUŻ ZAWIEZIONA DO CARITASU PRZY UL. KAWĘCZYŃSKIEJ A CZEŚĆ ZOSTAŁA PRZEWIEZIONA DO DOMU ŚW. FAUSTYNY. BÓG ZAPŁAĆ KATARZYNIE WNUK ZA PRZEWIEZIENIE.
 13. WRAZ Z CARITASEM NASZEJ DIECEZJI ZACHĘCAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ ŚWIEĆ WIELKANOCNYCH, KTÓRE ROZPROWADZA CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI.
 14. MODLIMY SIĘ CODZIENNIE PO MSZY ŚW. O 18.00 O POKÓJ NA UKRAINIE.
 15. WRAZ Z PANEM BARTKIEM ORGANISTĄ, ZAPRASZAMY NA FILM ROZWAŻAŃ SŁOWA BOŻEGO 15 MIN. PRZED MSZĄ ŚW.
 16. WYKAZ KOŚCIOŁÓW STACYJNYCH JEST NA STRONIE NASZEJ DIECEZJI.
 17. DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE ZBIERAJĄ OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY. NIECH BÓG WYNAGRODZI ZA TRUD ZBIERAJĄCYM I OFIARODAWCOM.
 18. ZAPLANUJMY REKOLEKCYJNY CZAS DLA PANA BOGA I NAS DOROSŁYCH I DZIECIOM I MŁODZIEŻY. NAUKI DLA SZKÓŁ 8.00 KL. STARSZYCH IV-VIII A O 11.30 KL. MŁODSZYCH O-III I ZSS. DLA DOROSŁYCH: 9.00; 18.00; 19.30 (MŁODZIEŻY STUDIUJĄCEJ/PRACUJĄCEJ). W PONIEDZIAŁEK REKOLEKCYJNY ZAPRASZAMY SZCZEGÓLNIE MŁODZIEŻ BIERZMOWANĄ GRUPĘ STARSZĄ NA G. 18.00. WE WTOREK REK. O 19.30 MSZA ŚW. O UZDROWIENIE. OD PN DO ŚR W REKOLEKCJE O 15.00 WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU I ADORACJA DO MSZY ŚW. OSTATNIEGO DNIA DLA ZSS MSZA ŚW. I SPOWIEDŹ O 10.00 W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK. SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA. BĘDĄ ZAPROSZENI KAPŁANI. OFIARY Z OSTATNIEGO DNIA DLA REKOLEKCJONISTY. DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY.
 19. W DNI REKOLEKCYJNE OD PN DO ŚR MSZA ŚW. W KAPLICY U SIÓSTR FRANCISZKANEK NIE O 7.30 A O 7.00 RANO.
 20. W KRUCHCIE KOŚCIOŁA JEST PROJEKT POMNIKA OFIAR NKWD KTÓRY POWSTANIE DZIĘKI IPN, GOK I GMINIE.
 21. TRWAJĄ PRACE REMONTOWE BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH NA TERENIE PLEBANIJNYM I CMENTARNYM. BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM.
 22. KOLONIE LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, DO OŚRODKA KOLONIJNEGO W ORZYSZU W DNIACH 2-11 LIPCA. KTO BY CHCIAŁ WESPRZEĆ WYJAZD I ATRAKCJE DLA DZIECI TO ZAPRASZAMY SERDECZNIE. INFORMACJE U P. EDYTY NASZEJ KATECHETKI. ZAPRASZAMY.
 23. DNIA 9 IV O 16.00 BĘDZIE ODPRAWIONA MSZA ŚW. W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA O KRZEWIENIE RÓŻAŃCA W NASZEJ PARAFII. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO TWORZENIA NOWYCH KÓŁ ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 24. W DNIU 12 IV O 16.00 ZA ZGODĄ NASZEJ KURII BĘDZIE PRZEPROWADZONA ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO, JAK KOMPUTERY, DRUKARKI, TELEFONY, MONITORY, SPRZĘT RTV, AGD ITP., ABY WESPRZEĆ KOŚCIOŁY NA WSCHODZIE I ZGROMADZENIE SIÓSTR MATKI BOŻEJ LORETAŃSKIEJ. MOŻNA TE RZECZY PRZYNIEŚĆ I POSTAWIĆ PRZY WJEŹDZIE OBOK SŁUPA, A 12 IV STOWARZYSZENIE PRO MISSIO JE ZABIERZE. PLAKAT W GABLOCIE, ULOTKI NA STOLICZKU. ZAPRASZAMY.
 25. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI GAJCY, ANNIE LUDWINIAK. P. TERESIE DOMŻALSKIEJ ZA POMOC W PORZĄDKOWANIU TERENU. BÓG ZAPŁAĆ.
 26. DZIĘKUJEMY HURTOWNI PP. OLEKSIAK ZA OFIAROWANE NAPOJE I HURTOWNI SŁODYCZY I NAPOI BRADER SZYMBORSCY, ZA OFIAROWANE PRODUKTY, PIEKARNI PP. PARYS Z JASIENICY ZA PIECZYWO I WIELU OSOBOM KTÓRE ANGAŻUJĄ SIĘ W POMOC DLA GRUPY PONAD 20 OSÓB UCHODŹCÓW W DOMU ŚW. FAUSTYNY. ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO POMOCY, GDYBY KTOŚ CHCIAŁ ZAKUPIĆ UBRANIE LUB INNE RZECZY TO TRZEBA PRZYJŚĆ DO DOMU ŚW. FAUSTYNY DO SIÓSTR JEZUSA MIŁOSIERNEGO I ZAPYTAĆ BEZPOŚREDNIO OSOBY MIESZKAJĄCE U NAS, SZCZEGÓLNIE DZIECI, CO JEST IM NAJBARDZIEJ POTRZEBNE. WIEMY ŻE PRZYDAŁBY SIĘ ROWER, HULAJNOGA, DZIECI W WIEKU DO 16 LAT. ZAPRASZAMY I DZIĘKUJEMY.
 27. PO ŚWIĘTACH WIELKANOCNYCH WZNOWIMY PEREGRYNACJĘ FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES.
 28. PAN BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA DO SCHOLI. PRÓBY W SOBOTĘ PO MSZY ŚW. O 18.00.
 29. MIŁO NAM POINFORMOWAĆ IŻ NASZ KLERYK, ALUMN IV ROKU SEMINARIUM DUCHOWNEGO W WARSZAWIE MATEUSZ BARAN, W DNIU 19 IV O 16.00 Z RĄK KS. BISKUPA PRZYJMIE POSŁUGĘ AKOLITATU. CIESZYMY SIĘ I OGARNIAMY MODLITWĄ MATEUSZA.
 30. ZMIANA CZASU ZIMOWEGO NA LETNI W NOCY Z 26 NA 27 MARCA. ZEGARKI DO PRZODU Z GODZINY 2 NA 3.
 31. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.