OGŁOSZENIA PARAFIALNE. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 5 III 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 5 III 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. KRZYSZTOFOWI PRZEOROWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŚRODOWEJ MODLITWY W INTENCJI ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH/WYKLĘTYCH. WSZYSTKIM OSOBOM, INSTYTUCJOM I WSPÓLNOTOM ZA WASZĄ OBECNOŚĆ I MODLITWĘ. ZESPOŁOWI SZKÓŁ SPECJALNYCH W OSTRÓWKU ZA WYKONANIE PIĘKNEJ DEKORACJI NA TĘ UROCZYSTOŚĆ.
 3. BÓG ZAPŁAĆ KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU ZA PIĄTKOWE SPOTKANIE ORAZ ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI I WSZYSTKIM UCZESTNIKOM WCZORAJSZEGO NABOŻEŃSTWA FATIMSKIEGO.
 4. ZAKOŃCZYLIŚMY KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM PROWADZĄCYM, PRELEGENTOM Z PORADNI RODZINNEJ Z WOŁOMINA, MAŁŻEŃSTWOM Z KOŚCIOŁA DOMOWEGO, SIOSTROM ZAKONNYM I WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA WASZE ŚWIADECTWO WIARY.
 5. DZIŚ PIERWSZA NIEDZIELA W MIESIĄCU. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 6. DZIŚ ZBIÓRKA NA RZECZ CIERPIĄCYCH OFIAR WOJNY NA UKRAINIE. NA APEL PRZEWODNICZĄCEGO EPISKOPATU POLSKI, KS. ABP STANISŁAWA GĄDECKIEGO TRWA SZCZEGÓLNA MODLITWA I ZBIÓRKA ŚRODKÓW W POLSCE. CAŁY APEL JEST NA STRONIE NASZEJ DIECEZJI I PARAFII.
 7. JUTRO O 18.00 MSZA ŚW. DO DUCHA ŚW. ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
 8. W PIĄTKI WP O 16.00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I MSZA ŚW. O 16.30 ORAZ O 17.15 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH I MSZA ŚW. O 18.00. PO DRODZE KRZYŻOWEJ DLA DZIECI WYKLEJANKI.
 9. GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM W NIEDZIELE O 17.00. WRAZ Z PANEM BARTKIEM ORGANISTĄ, ZAPRASZAMY NA FILM TEMATYCZNY ROZWAŻAŃ SŁOWA BOŻEGO W NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15 MIN. PRZED MSZĄ ŚW.
 10. PRZY OŁTARZU MATKI BOŻEJ KOSZ NA PRODUKTY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE DLA RODZIN NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH.
 11. OGROMNIE DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE ZBIERAJĄ OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY. NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI ZBIERAJĄCYM I OFIARODAWCOM.
 12. U NASZEGO CARITAS POD OPIEKĄ PANI STASI MOŻNA NABYĆ ŚWIECE WIELKANOCNE I JEST TO FORMA WSPARCIA CARITASU.
 13. JUŻ ZA TYDZIEŃ REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA DOROSŁYCH I SZKOLNE KTÓRE POPROWADZI O. ŁUKASZ BARAN, REDEMPTORYSTA. W REKOLEKCJE OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY NAUKI DLA SZKÓŁ O 8.00 KLAS IV-VIII, A O 11.30 KL. MŁODSZYCH O-III ORAZ ZSS. DLA DOROSŁYCH: 9.00, 18.00, 19.30. WE WTOREK REK. O 19.30 MSZA ŚW. O UZDROWIENIE. OSTATNIEGO DNIA DLA ZSS MSZA ŚW. I SPOWIEDŹ O 10.00 W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK. ADORACJA I KORONKA O 15.00 W DNI REK. OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY. OFIARY Z OSTATNIEGO DNIA DLA REKOLEKCJONISTY. BĘDĄ ZAPROSZENI KAPŁANI PODCZAS SPOWIEDZI. ZAPLANUJMY CZAS DLA PANA BOGA I NAS DOROSŁYCH I DZIECIOM I MŁODZIEŻY. DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY.
 14. ZA TYDZIEŃ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. II Z RODZICAMI. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 15. ZA TYDZIEŃ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA DZIEŁO MISYJNE AD GENTES.
 16. DROGA KRZYŻOWA ULICAMI OSTRÓWKA 24 III O 17.00. ZAPRASZAMY.
 17. W TYM ROKU KOLONIE LETNIE NA MAZURY DO LIDZBARKA WELSKIEGO.
 18. WKRÓTCE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE W SPRAWIE PIELGRZYMKI Z ŻYTNIEJ DO OSTRÓWKA. W TYM ROKU OBIAD DLA PIELGRZYMÓW W NASZEJ PARAFII.
 19. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI. GAJCY, SYLWKOWI BANASZEK, MINISTRANTOM ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH ORAZ RAFAŁOWI KUREK, I MARKOWI NOWACKIEMU ZA OBSADZENIE DRZWI DO KANCELARII.
 20. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZAKŁADOWI GOSPODARKI KOMUNALNEJ W KLEMBOWIE ZA POMOC TECHNICZNĄ W DOMU PARAFIALNYM. BÓG ZAPŁAĆ OGROMNE.
 21. Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ 8 III DNIA KOBIET WSZYSTKIM NIEWIASTOM SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA. WIELU ŁASK BOŻYCH I OPIEKI MARYI.
 22. JUŻ DZIŚ W DNIU 2 IV O 20.00, W NIEDZIELĘ PALMOWĄ, WRAZ Z KS. REKTOREM SANKTUARIUM, KS. PRAŁATEM STANISŁAWEM ZAPRASZAMY DO DOMU ŚW. FAUSTYNY, NA MSZĘ ŚW. I DROGĘ KRZYŻOWĄ Z POCHODNIAMI W INTENCJI MŁODZIEŻY.
 23. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 24. POLECAJMY MIŁOSIERDZIU BOŻEMU ZMARŁYCH W TYM TYGODNIU. WIECZNY ODPOCZYNEK …