OGŁOSZENIA PARAFIALNE. I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 26 II 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 26 II 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. JAK OGŁASZALIŚMY DZIŚ W NASZEJ PARAFII GOŚCIMY KS. DARIUSZA CZUPRYŃSKIEGO, DYREKTORA HOSPICJUM PRZY PARAFII ŚW. JÓZEFA W WOŁOMINIE KTÓRY GŁOSI SŁOWO BOŻE I ZBIERA OFIARY NA BUDOWĘ STACJONARNEGO HOSPICJUM DLA DZIECI W WOŁOMINIE.
 3. NA APEL PRZEWODNICZĄCEGO EPISKOPATU POLSKI, KS. ABP STANISŁAWA GĄDECKIEGO DZIŚ W POLSCE TRWA SZCZEGÓLNA MODLITWA I ZBIÓRKA ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA RZECZ UKRAINY W 1 ROCZNICĘ WYBUCHU WOJNY. CAŁY APEL JEST NA STRONIE NASZEJ DIECEZJI I PARAFII. Z RACJI IŻ DZIŚ KS. DARIUSZ ZBIERA OFIARY NA HOSPICJUM, ZBIÓRKĘ NA RZECZ CIERPIĄCYCH OFIAR WOJNY NA UKRAINIE PRZEPROWADZIMY ZA TYDZIEŃ.
 4. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 5. DZIŚ O 11.30 LOSOWANIE NAGRÓD ZA ZIARENKA ZA LUTY.
 6. DZIŚ PO MSZY ŚW. O 18.00 SPOTKANIE UCZESTNIKÓW KURSU PRZEDMAŁŻEŃSKIEGO ZE SPECJALISTAMI Z PORADNI MAŁŻEŃSKIEJ Z WOŁOMINA.
 7. W ŚRODĘ 1 III NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI O ŻOŁNIERZACH NIEZŁOMNYCH (WYKLĘTYCH). WRAZ Z GMINĄ I Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY, ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA NASZE COROCZNE PARAFIALNO-GMINNE UROCZYSTOŚCI. MSZA ŚW. O 16.00 O PRZEMARSZ POD POMNIK.
 8. W PIĄTKI WP O 16.00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I MSZA ŚW. O 16.30 ORAZ O 17.15 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH I MSZA ŚW. O 18.00. PO DRODZE KRZYŻOWEJ DLA DZIECI PLANSZE I NA KONIEC NAGRODY I ZAPRASZAMY DZIECIAKI DO WYKONANIA SERDUSZEK Z POSTANOWIENIAMI NA POST I ZŁOŻENIE TU PRZED OŁTARZEM PRZY DEKORACJI.
 9. W PIĄTEK O 19.00 SPOTKANIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 10. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. WRAZ Z ŻYWYM RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY NA G. 15.00 WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU, KORONKA, ADORACJA, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00.
 11. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM ŻYWY RÓŻANIEC I WSZYSTKICH NA 17.00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I O 18.00 MSZĘ ŚW. W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 12. W SOBOTĘ ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA. NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM SOLENIZANTOM A SZCZEGÓLNIE NASZEMU KS. BP SENIOROWI KAZIMIERZOWI ROMANIUKOWI.
 13. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 14. GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM W NIEDZIELE O 17.00. WRAZ Z PANEM BARTKIEM ORGANISTĄ, ZAPRASZAMY NA FILM TEMATYCZNY ROZWAŻAŃ SŁOWA BOŻEGO W NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15 MIN. PRZED MSZĄ ŚW.
 15. PRZY OŁTARZU MATKI BOŻEJ KOSZ NA PRODUKTY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE DLA RODZIN NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH.
 16. OGROMNIE DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE BĘDĄ ZBIERAŁY OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY. NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI ZBIERAJĄCYM I OFIARODAWCOM.
 17. U NASZEGO CARITAS POD OPIEKĄ PANI STASI MOŻNA NABYĆ ŚWIECE WIELKANOCNE I JEST TO FORMA WSPARCIA CARITASU.
 18. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE ZA 2 TYGODNIE, DLA DOROSŁYCH I SZKOLNE POPROWADZI O. ŁUKASZ BARAN, REDEMPTORYSTA. W REKOLEKCJE OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY NAUKI DLA SZKÓŁ O 8.00 KLAS IV-VIII, A O 11.30 KL. MŁODSZYCH O-III ORAZ ZSS. DLA DOROSŁYCH: 9.00, 18.00, 19.30. WE WTOREK REK. O 19.30 MSZA ŚW. O UZDROWIENIE. OSTATNIEGO DNIA DLA ZSS MSZA ŚW. I SPOWIEDŹ O 10.00 W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK. ADORACJA I KORONKA O 15.00 W DNI REK. OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY. OFIARY Z OSTATNIEGO DNIA DLA REKOLEKCJONISTY. ZAPLANUJMY JUŻ DZIŚ CZAS DLA PANA BOGA I NAS DOROSŁYCH I DZIECIOM I MŁODZIEŻY. DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY.
 19. W OKRESIE WP W NASZEJ DIECEZJI Z WARSZAWY, Z LEGIONOWA, Z POŚWIĘTNEGO I Z INNYCH MIEJSC ORGANIZOWANYCH JEST WIELE TRAS DRÓG KRZYŻOWYCH DO DOMU ŚW. FAUSTYNY W OSTRÓWKU. W NASZEJ PARAFII JAK CO ROKU ULICAMI OSTRÓWKA PRZEJDZIEMY DROGĘ KRZYŻOWĄ 24 III. ZAPRASZAMY.
 20. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 21. POLECAJMY MIŁOSIERDZIU BOŻEMU ZMARŁYCH W TYM TYGODNIU. Ś.P. PELAGIĘ JĘDRYSIAK, BOLESŁAWA BIAŁKA, AGNIESZKĘ PĘDZIAK. WIECZNY ODPOCZYNEK …