OGŁOSZENIA PARAFIALNE. I NIEDZIELA ADWENTU. 28 XI 2021 R.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  I NIEDZIELA ADWENTU.  28 XI 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ, ZARÓWNO GRUPY KLAS SZKÓŁ ŚREDNICH JAK I PODSTAWOWEJ. BIERZMOWANIE W DNIU ODPUSTU ŚW. FAUSTYNY 5 X.
 3. DZIĘKUJĘ KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU ZA PIĄTKOWE SPOTKANIE.
 4. ZAPRASZAMY SERDECZNIE W NIEDZIELE ADWENTOWE 15 MIN. PRZED MSZĄ ŚW. NA FILMIK TEMATYCZNY ROZWAŻAŃ SŁOWA BOŻEGO. DZIĘKUJĘ P. ORGANIŚCIE BARTKOWI ZA PRZYGOTOWANIE FILMIKU.
 5. TRADYCYJNIE Z I NIEDZIELĄ ADWENTU ROZPOCZYNA SIĘ AKCJA, WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM. ŚWIECE NA STÓŁ WIGILIJNY, MAŁE I DUŻE MOŻNA NABYĆ U CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI JUŻ OD DZIŚ I JEST TO FORMA WSPARCIA NASZEGO CARITASU. ZAPRASZAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ TORBY PEŁNE MIŁOŚCI I DO OFIAROWANIA PACZEK DLA POTRZEBUJĄCYCH I DZIĘKUJĘ ZA JUŻ OFIAROWANE PRODUKTY.
 6. DZIŚ DOKONAMY POŚWIĘCENIA OPŁATKÓW NA STÓŁ WIGILIJNY. DZIĘKUJĘ OGROMNIE OSOBOM ROZNOSZĄCYM OPŁATKI I RODZINOM ZA OFIARY. ZAPRASZAM DZIŚ PO ZESZYTY I OPŁATKI.
 7. DZIŚ POŚWIĘCIMY TEŻ WIENIEC ADWENTOWY I ŚWIECE.
 8. OD JUTRA ZAPRASZAM WSZYSTKICH, A SZCZEGÓLNIE DZIECI I MŁODZIEŻ NA RORATY DO MATKI BOŻEJ, KAŻDEGO DNIA O 7.00 RANO, A W DNI REKOLEKCYJNE O 16.30. DZIECI OTRZYMAJĄ KSIĄŻECZKI ADWENTOWE.ZE WZGLĘDU NA RÓŻNE OGRANICZENIA SANITARNE, NIE W SZKOLE ALE PO MSZY ŚW. BĘDĄ ROZDAWANE BUŁECZKI. DZIĘKUJĘ OGROMNIE PIEKARNI PP. KOTULSKICH Z UL. PRZEJAZDOWEJ W OSTRÓWKU ZA BUŁECZKI.
 9. WE WTOREK ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM ANDRZEJOM.
 10. W ŚRODĘ MSZA ŚW. PORANNA U SIÓSTR FRANCISZKANEK O 6.30.
 11. PIĄTEK BĘDZIE I PIĄTEK MIESIĄCA. WRAZ Z WSPÓLNOTĄ ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZAPRASZAMY NA 15.00- ADORACJA, KORONKA, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00.
 12. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM O 17.00 ŻYWY RÓŻANIEC I WSZYSTKICH NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I O 18.00 MSZĘ ŚW. W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 13. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 14. W NIEDZIELĘ ZA TYDZIEŃ REKOLEKCJE ADWENTOWE, CZYLI 5-8 XII, KTÓRE POPROWADZI O. BAZYLI CENDROWICZ, PAULIN. MSZE ŚW. Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ: 8.30- DLA DOROSŁYCH; 16.30-DLA DZIECI; 18.00- DLA DOROSŁYCH; 19.30- DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY STUDIUJĄCEJ I PRACUJĄCEJ. W DNIACH REKOLEKCYJNYCH OD PN DO ŚR O 15.00 WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKR. I ADORACJA DO MSZY ŚW. ZADBAJMY O CZAS ABY UCZESTNICZYĆ W REKOLEKCJACH JAK RÓWNIEŻ NASZE POCIECHY, TE MŁODSZE I STARSZE. SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA SZCZEGÓLNIE 6,7 XII. BĘDĄ ZAPROSZENI KAPŁANI. OFIARY Z OSTATNIEGO DNIA TRADYCYJNIE JAKO DAR WDZIĘCZNOŚCI DLA REKOLEKCJONISTY.
 15. W NIEDZIELĘ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA POMOC KOŚCIOŁA NA WSCHODZIE.
 16. W PONIEDZIAŁEK REK. ZA TYDZIEŃ BĘDZIE ŚW. MIKOŁAJ O 16.30 KTÓRY ROZDA GRZECZNYM DZIECIOM UPOMINKI. ZAPRASZAMY SERDECZNIE. DZIĘKUJĘ HURTOWNI SŁODYCZY I NAPOI SZYMBORSCY BRADER ZA OFIAROWANE PRODUKTY
 17. WE WTOREK REK. ZA TYDZIEŃ 7 XII O 18.00 MSZA ŚW. DLA DZIECI KLAS III KOMUNIJNYCH Z RODZICAMI, PODCZAS KTÓREJ DZIECI OTRZYMAJĄ POŚWIĘCONE MEDALIKI.
 18. WE WTOREK REK. O 19.30 BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ MSZĘ ŚW. O UZDROWIENIE. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KTÓRZY CZUJĄ ŻE TAKA SZCZEGÓLNA POMOC OD BOGA JEST IM POTRZEBNA.
 19. WE ŚRODĘ REKOLEKCYJNĄ 8 XII, W UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP. O 12.00 GODZINA ŁASKI, W KTÓREJ MATKA BOŻA OBIECUJE WIELE ŁASK DLA JEJ CZCICIELI. O 18.00 OBRZĘD PRZYJĘCIA SZKAPLERZA ŚWIĘTEGO. ZAPRASZAM CHĘTNYCH.
 20. PRZYPOMINAMY O PRZEPISACH SANITARNYCH.
 21. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO.
 22. GMINNY OŚRODEK KULTURY ZAPRASZA ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ W GODZINACH 15.00-17.00 NA COROCZNĄ IMPREZĘ, DO PARKU W OSTRÓWKU NA „MARATON MIKOŁAJÓW”. W PROGRAMIE SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM, SŁODYCZE, GORĄCY BARSZCZYK. MOŻNA WYKONAĆ WŁASNĄ BOMBKĘ NA CHOINKĘ, NABYĆ ŚWIECĘ CARITAS I WIELE INNYCH ATRAKCJI.
 23. BARDZO SERDECZNIE WITAMY SIOSTRĘ … ZGROMADZENIA JEZUSA MIŁOSIERNEGO W DOMU ŚW. FAUSTYNY.
 24. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ MICHAŁOWI RASIŃSKIEMU ZA OFIAROWANE STOJAKI NA ROWERY. BÓG ZAPŁAĆ; P. TOMASZOWI KOWALSKIEMU ZA POMOC ELEKTRONICZNĄ W KOŚCIELE; KWIACIARNI PP. FERDYN ZA WIENIEC ADWENTOWY
 25. ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA WYJAZD NA SZTUKĘ „PAN PRZEMÓWIŁ” DO NASZEGO SEMINARIUM, 19 XII O 15.00. ZAPISY U P. STASI I U MNIE W TYM TYGODNIU. ZBIÓRKA PRZY KOŚCIELE O 13.30.
 26. DZIĘKUJĘ OSOBOM POMAGAJĄCYM W TYM TYGODNIU. P. ELI GAJCY I P. JANINIE WYCZÓŁKOWSKIEJ ZA DBANIE O GROTĘ MATKI BOŻEJ.
 27. ZACHĘCAM DO WYPEŁNIENIA ANKIETY O SYNODALNOŚCI, KTÓRA JEST NA NASZEJ STRONIE, STRONIE DIECEZJI I DODRUKUJEMY W KOŚCIELE.
 28. ZAPRASZAMY NA KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI, JAK CO ROKU OD I NIEDZIELI STYCZNIA CZYLI 6 I. MSZA ŚW. O 18.00 I SPOTKANIE W SALCE PO MSZY ŚW.
 29. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.