OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 23 IV 2023 R. III NIEDZIELA WIELKANOCY.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 23 IV 2023 R. III NIEDZIELA WIELKANOCY.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PIOTROWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. Szkolne Koło Caritas, ZSS w Ostrówku bardzo dziękuje za pomoc i organizację Dnia Dobra. Dziękujemy Księdzu Prałatowi Stanisławowi, Siostrom Jezusa Miłosiernego, Kołu Gospodyń w Tule na czele z Panią Grażyną, Pracowni Rękodzieła „Krzywy Kubek”, Radzie Rodziców, Rodzicom i uczniom Szkoły Specjalnej i Szkoły Podstawowej w Ostrówku, Pani Mieczkowskiej i wszystkim ludziom dobrego serca, którzy wsparli całą akcję pysznymi ciastami. Niech dobry Bóg błogosławi, daje zdrowie i siły za okazaną dobroć i serce.
 3. DZIĘKUJEMY KS. BP ROMUALDOWI, MINISTRANTOM, WIESŁAWOWI I CAŁEMU GOK NA CZELE Z DYREKTOR P. MAGDALENĄ I WIELU WIELU OSOBOM KTÓRE POMAGAŁY W PRZYGOTOWANIU NIEDZIELI MIŁOSIERDZIA.
 4. BÓG ZAPŁAĆ KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU ZA PIĄTKOWE SPOTKANIE I MICHAŁOWI ZA FLAGI PRZED KOŚCIOŁEM.
 5. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE BIERZMOWANYCH. SAKRAMENTU DNIA 30 V O 18.00 UDZIELI NASZ PASTERZ, KS. BP ROMUALD.
 6. JUTRO UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA, MĘCZENNIKA, GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI, WE WTOREK ŚWIĘTO ŚW. MARKA, W SOBOTĘ ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY. NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM IMIENNIKOM.
 7. WE WTOREK O 20.00 SPOTKANIE W SPRAWIE PIELGRZYMKI WARSZAWA-OSTRÓWEK. W TYM ROKU OBIAD U NAS. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE.
 8. W PIĄTEK O 17.00 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE I MSZA ŚW. O 18.00 ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W PARAFIALNYCH WYPOMINKACH.
 9. W SOBOTĘ, 29 IV W SOBOTĘ, W KOLEGIACIE W RADZYMINIE ODBĘDZIE SIĘ DIECEZJALNE SPOTKANIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA. WSZYSTKIE INFORMACJE SĄ NA PLAKACIE. ZAPRASZAMY ŻYWY RÓŻANIEC I WSZYSTKICH.
 10. OD NASTĘPNEGO PONIEDZIAŁKU ROZPOCZYNAMY NABOŻEŃSTWA MAJOWE W KOŚCIELE O 17.30 A PRZY KAPLICZKACH MSZA ŚW. ZAWSZE O 19.00: DNIA 2 V KRZYWICA SZOSA JADOWSKA; 8 V TUŁ PAPCZYŃSKIEGO; 9 V KAROLEW; 10 V LIPKA- JASNA; 11 V OSTRÓWEK-KOLEJOWA; 12 V KRZYWICA ŚRODEK; 13 V OSTRÓWEK LEŚNA; 16 V TUŁ RELIGI; 17 V LIPKA WOŁOMIŃSKA; 18 V S. FRANCISZKANKI; 19 V S. JEZUSA MIŁOSIERNEGO SANKTUARIUM.
 11. KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KAPLICZKĘ MARYJNĄ MAJOWĄ. SPOSÓB WYKONANIA DOWOLNY.
 12. DNIA 7 V O 12.30 ZAPRASZAMY DZIECI KOMUNIJNE NA MSZĘ ŚW. Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ CHRZTU. ZABIERZMY ŚWIECE. ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ CHRZESTNYCH.
 13. PRÓBY ŚPIEWU Z P. BARTKIEM DLA DZIECI KOMUNIJNYCH: 13 V 9.00; 20 V 18.30; 27 V 8.00. ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
 14. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, MINISTRANTOM ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH ORAZ P. JANINIE, WOJTKOWI I P. TERESIE.
 15. WKRÓTCE ROZPOCZNIEMY PRACE CZĘŚCI PLEBANIJNEJ, OD BRAMY DO DOMU PARAFIALNEGO.
 16. MIŁO NAM POINFORMOWAĆ, STOSOWNIE DO PRZEPISÓW KODEKSU PRAWA KANONICZNEGO, KANON 1043 i 1051 I SYNODU ARCHID. WARSZAWSKIEJ, IŻ DNIA 13 MAJA 2023 R., NASZ PARAFIANIN ALUMN WYŻSZEGO METROPOLITALNEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO W WARSZAWIE, MATEUSZ BARAN, SYN MACIEJA I IWONY, OTRZYMA ŚWIĘCENIA DIAKONATU. POLECAJMY MATEUSZA NASZYM MODLITWOM.
 17. ZAPRASZAMY NA KOLONIE LETNIE NA MAZURY DO LIDZBARKA WELSKIEGO W DNIACH 2-10 LIPCA. WIĘCEJ INFORMACJI U P. EDYTY KATECHETKI.
 18. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….