OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 21 XI 2021 R. UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 21 XI 2021 R.

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. SŁAWOMIROWI, SEKRETARZOWI KS. BISKUPA ROMUALDA ZA DZISIEJSZĄ OBECNOŚĆ Z NAMI I PIĘKNE REKOLEKCJE KTÓRE NIE TAK DAWNO NAM KS. SEKRETARZ GŁOSIŁ. KS. PRAŁAT DZIŚ UCZESTNICZY W KATEDRZE W UROCZYSTOŚCIACH DZIĘKCZYNNYCH ZA BEATYFIKACJĘ KS. PRYMASA WYSZYŃSKIEGO I MATKI CZACKIEJ.
 2. DZIŚ III NIEDZIELA MIESIĄCA. O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. III KOMUNIJNYCH Z RODZICAMI.
 3. DZIŚ Z RACJI UROCZYSTOŚCI JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA PO MSZY ŚW. O 11.30 WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU I LITANIA DO SERCA PANA JEZUSA I AKT POŚWIĘCENIA ZA KTÓRY MOŻNA UZYSKAĆ ODPUST ZUPEŁNY.
 4. DZIŚ O 11.30 PROMOCJA MINISTRANCKA.
 5. DZIŚ III NIEDZIELA MIESIĄCA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 6. DZIŚ TACA W NASZEJ DIECEZJI NA SEMINARIUM DUCHOWNE.
 7. DZIŚ W POLSCE NA PROŚBĘ KS. ABP STANISŁAWA GĄDECKIEGO, PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI EPISKOPATU, ZBIÓRKA OFIAR DO PUSZEK KTÓRE ZA POŚREDNICTWEM CARITAS SĄ PRZEZNACZONE NA DZIAŁANIA POMOCOWE NA TERENACH PRZYGRANICZNYCH.
 8. DZIĘKUJĘ RADZIE PARAFIALNEJ ZA WCZORAJSZE SPOTKANIE.
 9. W CZWARTEK I PIĄTEK W SPRAWACH KANCELARYJNYCH ZAPRASZAM W CIĄGU DNIA PONIEWAŻ WIECZOREM SPOWIADAM NA REKOLEKCJACH ADWENTOWYCH W KLEMBOWIE. DZIĘKUJĘ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA MSZE ŚW. WIECZORNE.
 10. W PIĄTEK COMIESIĘCZNE SPOTKANIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 11. W PIĄTEK O 17.00 MODLITWA WYPOMINKOWA I O 18.00 MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W PARAFIALNYCH WYPOMINKACH.
 12. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ.
 13. OD NASTĘPNEGO PONIEDZIAŁKU ZAPRASZAM WSZYSTKICH, A SZCZEGÓLNIE DZIECI I MŁODZIEŻ NA RORATY DO MATKI BOŻEJ, KAŻDEGO DNIA O 7.00 RANO, A W DNI REKOLEKCYJNE O 16.30. ZACHĘCAMY DO WYKONANIA LAMPIONU. PO RORATACH W SZKOLE PLANOWALIŚMY POSIŁEK, ALE ZE WZGLĘDU NA RÓŻNE OGRANICZENIA SANITARNE, PO MSZY ŚW. BĘDĄ ROZDAWANE BUŁECZKI PRZED KOŚCIOŁEM. DZIĘKUJĘ OGROMNIE PIEKARNI PP. KOTULSKICH Z UL. PRZEJAZDOWEJ W OSTRÓWKU ZA BUŁECZKI KTÓRE BĘDZIE MOŻNA SPOŻYĆ PO RORATACH.
 14. REKOLEKCJE ADWENTOWE OD II NIEDZIELI ADWENTU, CZYLI 5-8 XII, KTÓRE POPROWADZI O. BAZYLI CENDROWICZ, PAULIN. MSZE ŚW. Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ: 8.30- DLA DOROSŁYCH; 16.30-DLA DZIECI; 18.00- DLA DOROSŁYCH; 19.30- DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY STUDIUJĄCEJ I PRACUJĄCEJ. W DNIACH REKOLEKCYJNYCH OD PN DO ŚR O 15.00 WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKR. I ADORACJA DO MSZY ŚW. ZADBAJMY O CZAS ABY UCZESTNICZYĆ W REKOLEKCJACH JAK RÓWNIEŻ NASZE POCIECHY, TE MŁODSZE I STARSZE. SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA SZCZEGÓLNIE 6,7 XII. BĘDĄ ZAPROSZENI KAPŁANI. OFIARY Z OSTATNIEGO DNIA TRADYCYJNIE JAKO DAR WDZIĘCZNOŚCI DLA REKOLEKCJONISTY.
 15. W PONIEDZIAŁEK REKOLEKCYJNY BĘDZIE ŚW. MIKOŁAJ O 16.30 KTÓRY ROZDA GRZECZNYM DZIECIOM UPOMINKI. ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
 16. MSZA ŚW. DLA DZIECI KLAS III KOMUNIJNYCH Z RODZICAMI, PODCZAS KTÓREJ DZIECI OTRZYMAJĄ POŚWIĘCONE MEDALIKI, WE WTOREK REKOLEKCYJNY, 7 XII O 18.00.
 17. WE ŚRODĘ REKOLEKCYJNĄ, W UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP, 8 XII O 18.00 OBRZĘD PRZYJĘCIA SZKAPLERZA ŚWIĘTEGO. ZAPRASZAM CHĘTNYCH.
 18. ZAPRASZAMY SERDECZNIE W NIEDZIELE ADWENTOWE 15 MIN. PRZED MSZĄ ŚW. NA FILMIK TEMATYCZNY ROZWAŻAŃ SŁOWA BOŻEGO. DZIĘKUJĘ P. ORGANIŚCIE BARTKOWI ZA PRZYGOTOWANIE FILMIKU.
 19. TRADYCYJNIE Z I NIEDZIELĄ ADWENTU ROZPOCZYNA SIĘ AKCJA, WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM. ŚWIECE NA STÓŁ WIGILIJNY, MAŁE I DUŻE MOŻNA NABYĆ U CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI JUŻ OD DZIŚ I JEST TO FORMA WSPARCIA NASZEGO CARITASU. ZAPRASZAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ TORBY PEŁNE MIŁOŚCI I DO OFIAROWANIA PACZEK DLA POTRZEBUJĄCYCH I DZIĘKUJĘ ZA JUŻ OFIAROWANE PRODUKTY.
 20. PRZYPOMINAMY O PRZEPISACH SANITARNYCH.
 21. SIOSTRY JEZUSA MIŁOSIERNEGO DZIĘKUJĄ OSOBOM POMAGAJĄCYM W PRACACH PORZĄDKOWYCH W DOMU ŚW. FAUSTYNY I PROSZĄ O DALSZĄ POMOC. DZIĘKUJĄ: KRZYSZTOFOWI BANASIK, ANIELI HECIAK, ZBIGNIEWOWI KOŚCIELNIAK I SYLWESTROWI BANSZEK.
 22. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO.
 23. TOWARZYSTWO SPORTOWE DĘBINA POSZUKUJE PIĘKNEJ CHOINKI, TAKIEJ JAK CO ROKU W PARKU W OSTRÓWKU.
 24. GMINNY OŚRODEK KULTURY ZAPRASZA NA COROCZNĄ IMPREZĘ, 5 XII NIEDZIELA, W GODZINACH 15.00-17.00 DO PARKU W OSTRÓWKU NA „MARATON MIKOŁAJÓW”. WIELE ATRAKCJI. W PROGRAMIE SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM, SŁODYCZE, GORĄCY BARSZCZYK. MOŻNA WYKONAĆ WŁASNĄ BOMBKĘ NA CHOINKĘ, NABYĆ ŚWIECĘ CARITAS I WIELE INNYCH ATRAKCJI.
 25. DZIĘKUJĘ OSOBOM POMAGAJĄCYM W TYM TYGODNIU: P. ELI GAJCY I MINISTRANTOM ZA GRABIENIE LIŚCI ORAZ MARIUSZOWI I ANDRZEJOWI STĘPIEŃ ZA WYWÓZ LIŚCI.   TERESIE JAROSZ ZA OFIAROWANE MATERIAŁY.
 26. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM. ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA.