OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA ZWYKŁA. 29 I 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA ZWYKŁA. 29 I 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ O 11.30 LOSOWANIE NAGRÓD ZA ZIARENKA ZA STYCZEŃ.
 3. DZIŚ PO MSZY ŚW. O 18.00 KOLEJNE SPOTKANIE UCZESTNIKÓW KURSU PRZEDMAŁŻEŃSKIEGO. DZIŚ Z KOŚCIOŁEM DOMOWYM.
 4. W CZWARTEK 2 II ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO ŚWIEC NA POCZĄTKU MSZY ŚW. MSZE ŚW. 8.30, 17.00-W INTENCJI KLAS III KOMUNIJNYCH Z POŚWIĘCENIEM I WRĘCZENIEM KSIĄŻECZEK I 18.00. JEST TO RÓWNIEŻ DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO, A WIĘC SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA WSZYSTKIM OSOBOM ŻYCIA KONSEKROWANEGO, SZCZEGÓLNIE Z TERENU NASZEJ PARAFII, SIOSTROM FRANCISZKANKOM RODZINY MARYI I SIOSTROM JEZUSA MIŁOSIERNEGO I POCHODZĄCYM Z NASZEJ WSPÓLNOTY W INTENCJI KTÓRYCH BĘDZIE SPRAWOWANA MSZA ŚW. O 8.30. NIECH JEZUS WAM BŁOGOSŁAWI. TACA NA ZAKONY KLAUZUROWE.
 5. PIĄTEK BĘDZIE PIERWSZYM W MIESIĄCU. WRAZ Z ŻYWYM RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY NA 15.00. WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU, KORONKA, ADORACJA, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00.
 6. SOBOTA BĘDZIE PIERWSZĄ W MIESIĄCU. O 17.00 ZAPRASZAM SERDECZNIE ŻYWY RÓŻANIEC I WSZYSTKICH NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I O 18.00 MSZĘ ŚW. W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 7. NIEDZIELA BĘDZIE PIERWSZĄ W MIESIĄCU. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 8. NA PROŚBĘ WIELU PARAFIAN CHCEMY UDOSTĘPNIĆ NA STAŁE WC KTÓRE ZNAJDUJE SIĘ W DOMU PARAFIALNYM OD STRONY KANCELARYJNEJ. TAM JEST PIĘKNA ŁAZIENKA I WC, I PO INSTALACJI NOWYCH DRZWI I LEKKIEJ PRZERÓBCE, NOWE WC BĘDZIE OTWARTE I NIE BĘDZIE TRZEBA CHODZIĆ DO STAREGO WC NA KOŃCU TERENU PARAFIALNEGO.
 9. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ZBYSZKOWI, P. ANI, P. ELI, P. WOJCIECHOWI ŚLIWA, ANTKOWI WIERZBICKIEMU, KRZYSZTOFOWI JAROSZEWSKIEMU I WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGALI W ROZBIERANIU SZOPKI BOŻONARODZENIOWEJ.
 10. DZIĘKUJĘ OSOBOM DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ I KRZYŻ MISYJNY.
 11. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….