OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 27 III 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 27 III 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. ZAKOŃCZYLIŚMY NASZE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. JESZCZE RAZ SKŁADAMY OGROMNE PODZIĘKOWANIA KS. MICHAŁOWI DZIEDZICOWI DYREKTOROWI WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA MŁODZIEŻY NASZEJ DIECEZJI ZA PRZEPIĘKNE REKOLEKCJE. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KAPŁANOM KTÓRZY POSŁUGIWALI W KONFESJONALE: NASZEMU KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI, KS. FABIANOWI PROBOSZCZOWI Z KLEMBOWA, KS. PAWŁOWI WIKARIUSZOWI Z KLEMBOWA, KS. PIOTROWI MARIANINOWI. DZIĘKUJĘ P. MARII GOSPODYNI I OSOBOM KTÓRE POMOGŁY; P. ANNIE ZA DBANIE O CZYSTOŚĆ KOŚCIOŁA; P. PAWŁOWI; P.BARTKOWI ORGANIŚCIE. DZIĘKUJEMY OGROMNIE DYREKCJI, NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM, RODZICOM, A PRZEDE WSZYSTKIM UCZNIOM SP I ZSS ZA ORGANIZACJĘ I ZAANGAŻOWANIE W TEN ŚWIĘTY CZAS. SKŁADAM PODZIĘKOWANIA TYM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W ADORACJI O 15.00 I WSZYSTKIM WSZYSTKIM ZA WASZĄ OBECNOŚĆ, POMOC I ŚWIADECTWO WIARY.
 3. DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE UCZESTNICZYŁY W ZAKOŃCZONYCH W PIĄTEK REKOLEKCJACH ODDANIE 33. NIECH WYDADZĄ BŁOGOSŁAWIONE OWOCE I KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA MSZĘ ŚW. WIECZORNĄ GDY SPOWIADAŁEM W KLEMBOWIE. BÓG ZAPŁAĆ.
 4. W PIĄTEK PRZYPADAŁA 30 ROCZNICA POWSTANIA NASZEJ DIECEZJI. Z TEJ RACJI PO MSZY ŚW. O 16.30 AKT OFIAROWANIA DIECEZJI BOŻEMU MIŁOSIERDZIU ORAZ NA PROŚBĘ OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA I ABP STANISŁAWA GĄDECKIEGO, PRZEWODNICZĄCEGO KEP O 17.00 AKT POŚWIĘCENIA ROSJI I UKRAINY NIEPOKALANEMU SERCU MARYI. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY TRWALI W ADORACJI W KOŚCIELE W TEJ INTENCJI.
 5. INFORMUJEMY O ŚMIERCI KS. PRAŁATA EUGENIUSZA DZIEDZICA KAPŁANA ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ, POCHODZĄCEGO Z NASZYCH TERENÓW, Z PARAFII KLEMBÓW. POLECAMY KS. PRAŁATA PAMIĘCI MODLITEWNEJ DZIŚ W MSZY ŚW. O 10.00. UKŁAD MSZY ŚW. POGRZEBOWYCH JEST NA STRONIE ARCHIDIECEZJI A W KLEMBOWIE MSZA ŚW. POGRZEBOWA BĘDZIE 30 MARCA O 15.00 I ZŁOŻENIE NA MIEJSCOWYM CMENTARZU.
 6. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ OBOWIĄZKOWE. SAKRAMENTU 15 V O 11.30 UDZIELI NASZ PASTERZ KS. BP. ROMUALD. JEST TO DZIEŃ WIZYTACJI KANONICZNEJ A WIĘC PROSZĘ WSZYSTKIE GRUPY PARAFIALNE O NAPISANIE SPRAWOZDAŃ W KILKU ZDANIACH Z PRACY POSZCZEGÓLNYCH WSPÓLNOT.
 7. DZIŚ O 17.00 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM.
 8. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00. WRAZ Z ŻYWYM RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY NA ADORACJĘ OD 15.00. SPOWIEDŹ, KORONKA, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY.
 9. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM SERDECZNIE ŻYWY RÓŻANIEC I WSZYSTKICH NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE O 17.00 I MSZĘ ŚW. O 18.00 W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 10. NIEDZIELA I W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 11. W PIĄTKI WP O 16.00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I MSZA ŚW. O 16.30 ORAZ O 17.15 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH I MSZA ŚW. O 18.00. DLA DZIECI PLANSZE. NAGRODY.
 12. OSTATNIA DROGA KRZYŻOWA JAK CO ROKU ULICAMI OSTRÓWKA, 8 KWIETNIA JEDNA DLA WSZYSTKICH O 17.00. A WIĘC MSZA ŚW. O 16.30, DROGA KRZYŻOWA I POTEM MSZA ŚW. O 18.00. ZABIERZMY ŚWIECE.
 13. AKCJA ŚWIEĆ WIELKANOCNYCH, KTÓRE ROZPROWADZA CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI.
 14. MODLIMY SIĘ CODZIENNIE PO MSZY ŚW. O 18.00 O POKÓJ NA UKRAINIE.
 15. DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE ZBIERAJĄ OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY. NIECH BÓG WYNAGRODZI ZA TRUD ZBIERAJĄCYM I OFIARODAWCOM.
 16. KOLONIE LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, DO OŚRODKA KOLONIJNEGO W ORZYSZU W DNIACH 2-11 LIPCA. KTO BY CHCIAŁ WESPRZEĆ WYJAZD I ATRAKCJE DLA DZIECI TO ZAPRASZAMY SERDECZNIE. INFORMACJE U P. EDYTY NASZEJ KATECHETKI. ZAPRASZAMY.
 17. DNIA 9 IV O 16.00 BĘDZIE ODPRAWIONA MSZA ŚW. W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA O KRZEWIENIE RÓŻAŃCA W NASZEJ PARAFII. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO TWORZENIA NOWYCH KÓŁ ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 18. W DNIU 12 IV O 16.00 ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO, JAK KOMPUTERY, DRUKARKI, TELEFONY, MONITORY, SPRZĘT RTV, AGD ITP., ABY WESPRZEĆ KOŚCIOŁY NA WSCHODZIE I ZGROMADZENIE SIÓSTR MATKI BOŻEJ LORETAŃSKIEJ. MOŻNA TE RZECZY PRZYNIEŚĆ I POSTAWIĆ PRZY WJEŹDZIE OBOK SŁUPA, A 12 IV STOWARZYSZENIE PRO MISSIO JE ZABIERZE. PLAKAT W GABLOCIE, ULOTKI NA STOLICZKU. ZAPRASZAMY.
 19. DZIĘKUJEMY WIELU OSOBOM KTÓRE ANGAŻUJĄ SIĘ W POMOC DLA GRUPY PRAWIE 40 OSÓB UCHODŹCÓW W DOMU ŚW. FAUSTYNY. ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO POMOCY, GDYBY KTOŚ CHCIAŁ ZAKUPIĆ UBRANIE LUB INNE RZECZY TO TRZEBA PRZYJŚĆ DO DOMU ŚW. FAUSTYNY DO SIÓSTR JEZUSA MIŁOSIERNEGO I ZAPYTAĆ BEZPOŚREDNIO OSOBY MIESZKAJĄCE U NAS, SZCZEGÓLNIE DZIECI, CO JEST IM NAJBARDZIEJ POTRZEBNE. WIELE OSÓB PYTA JAK POMÓC MATERIALNIE. KS. PRAŁAT PODAJE KONTO Z DOPISKIEM: KS. STANISŁAW MARKOWSKI UTRZYMANIE UCHODŹCÓW Z UKRAINY U ŚW. FAUSTYNY W OSTRÓWKU: 04 1020 1042 0000 8602 0485 7589. ZAPRASZAMY I DZIĘKUJEMY.
 20. DZIĘKUJĘ ARTUROWI WYCZÓŁKOWSKIEMU ZA INSTALACJĘ ELEKTRYCZNĄ W KOŚCIELE; P. JANINIE I OSOBOM KTÓRE DBAJĄ O GROTĘ MATKI BOŻEJ.
 21. DZIĘKUJĘ P. ANDRZEJOWI GÓRECKIEMU Z KRZYWICY I FIRMIE ZA OBRÓBKĘ BLACHARSKĄ MURKÓW NASZEGO KOŚCIOŁA. DZIĘKI OGROMNE.
 22. DZIĘKUJĘ KWIACIARNI PP. MARCZAK Z TUŁU ZA KWIATY PRZED KOŚCIOŁEM I NA TERENIE PLEBANIJNYM.
 23. TRWAJĄ PRACE REMONTOWE BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH NA TERENIE PLEBANIJNYM I CMENTARNYM. BÓG ZAPŁAĆ.
 24. PRZYSTĄPILIŚMY DO PRAC NAPRAWCZYCH OGRODZENIA TERENU KOŚCIELNEGO, CZYSZCZENIE, KLEJENIE, SIATKOWANIE, MALOWANIE. BÓG ZAPŁAĆ ZA PRACE.
 25. PO ŚWIĘTACH WIELKANOCNYCH WZNOWIMY PEREGRYNACJĘ FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES.
 26. WKRÓTCE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE W SPRAWIE PIELGRZYMKI DO DOMU ŚW. FAUSTYNY JAK KAŻDEGO ROKU. W TYM ROKU PRZEJDZIEMY ETAPEM NOCNYM ZACHODZĄC DO KOŚCIOŁA W KLEMBOWIE GDZIE BĘDZIE RÓWNIEŻ OBIAD.
 27. BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAM OSOBY KTÓRE CHCĄ CZYTAĆ MĘKĘ PAŃSKĄ W NIEDZIELĘ PALMOWĄ I WIELKI PIĄTEK.
 28. 11 IV PONIEDZIAŁEK O 18.00 ODPRAWA DLA MINISTRANTÓW PRZED ŚWIĘTAMI ORAZ PRZYGOTOWANIE CIEMNICY I GROBU PAŃSKIEGO. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 29. PAN BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA DO SCHOLI. PRÓBY W SOBOTĘ PO MSZY ŚW. O 18.00.
 30. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.