OGŁOSZENIA PARAFIALNE. UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. 1 XI 2021 R.

  1. PRZEŻYWAMY UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. UKŁAD MSZY ŚW. NIEDZIELNY. UDZIELA SIĘ ODPUSTU ZUPEŁNEGO WIERNYM KTÓRZY W DNIACH 1-8 XI NAWIEDZĄ CMENTARZ I POMODLĄ SIĘ ZA ZMARŁYCH. ODPUST MOŻNA OFIAROWAĆ ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE. MOŻNA PODAWAĆ BLISKICH ZMARŁYCH DO MODLITWY. WYPOMINKI JEDNORAZOWE- DZIŚ O 13.00 MSZA ŚW. I PROCESJA NA CMENTARZU. PO PROCESJI MOŻLIWOŚĆ POŚWIĘCENIA GROBU. TACA NA WYWÓZ ŚMIECI Z CMENTARZA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
  2. JUTRO 2 XI WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH Z WYPOMINEK I NABOŻEŃSTWO O 8.30 W KOŚCIELE I MSZA ŚW. O 18.00. WYPOMINKI ROCZNE OSTATNI PIĄTEK MIESIĄCA O 17.00 NABOŻEŃSTWO I O 18.00 MSZA ŚW.
  3. DZIĘKUJĘ OGROMNIE SIOSTROM, FRANCISZKANKOM RODZINY MARYI I JEZUSA MIŁOSIERNEGO ZA POMOC W TYCH DNIACH. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE HALINCE, P. ELI GAJCY, WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU, MARCINOWI KUREK, PAWŁOWI KOŚCIELNEMU, ZBYSZKOWI KOŚCIELNIAKOWI, MINISTRANTOM I WSZYSTKIM KTÓRZY W TYCH WAŻNYCH DNIACH POMAGAJĄ NA CMENTARZU.
  4. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. WRAZ Z CAŁĄ WSPÓLNOTĄ ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZAPRASZAMY NA GODZINĘ 15.00. WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU, KORONKA, ADORACJA, SPOWIEDŹ. MSZE ŚW. 17.00,18.00. NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00.
  5. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM WSPÓLNOTĘ ŻYWEGO RÓŻAŃCA NA GODZINĘ 17.00. NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I MSZA ŚW. W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA. SZCZEGÓLNIE BĘDZIEMY POLECALI ZMARŁYCH CZŁONKÓW ŻYWEGO RÓŻAŃCA, KTÓRYCH PRZYWOŁAMY W MODLITWIE Z IMIENIA I NAZWISKA. ZAPRASZAMY RODZINY ZMARŁYCH CZŁONKÓW ŻYWEGO RÓŻAŃCA NA 18.00.
  6. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
  7. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY